Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pablo122

Panerai 127

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe...

Warto zapytać, czy to potwierdzenie w Aparcie to tylko na gębę, czy jest dokument.

Przy porównaniu werku z oryginałem z forum Paneraia nie dopatrzyłem się różnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie autentyczności w Aparcie jest nic nie warte, nawet w Jansenie nie byliby w stanie tego stwierdzić. Tylko Monachium jest miarodajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta mała tarczka sekundowa, a właściwie indeksy sekundowe są za bardzo zbliżone do indeksu godzinowego 9, przez co symetria, wg mnie, jest zachwiana. 

Mechanizm ma zwielokrotnione grawerowanie, które, wydaje mi się, jest łatwiejsze do powtórzenia niż dobrze naniesione pasy genewskie.

 

Z tym Apartem brzmi bardzo podejrzanie, bo Apart nie wydaje żadnych ekspertyz, a tym bardziej nie marce, która nigdy nie była w ich portfolio O.o

 

Ten model to limitka, której nikt nie wystawiłby za tak niską cenę, nawet laik. Jeśli laik potrafi wystawić aukcję, to ten sam laik potrafi korzystać z wyszukiwarki.

 

Do tego szkło wygląda na tym zdjęciu z boku trochę na mineralne, a nie szafirowe.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest w licytacji, to nic nie znaczy - moze rownie dobrze wzrosnac o jedno zero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mi odpisał, że chce 15-17k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wysłałem zapytanie do Kolegi z Niemiec - Paneristi , zobaczymy co odpowie :rolleyes:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wysłałem zapytanie do Kolegi z Niemiec - Paneristi , zobaczymy co odpowie :rolleyes:

Bądź zarejestruje sobie konto na Allegro :D 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wyslalem pytanie do grubego paneristi, odp.: cudow nie ma, lepsze zdjecia mechanizmu i Fiddy jest prosty do podrobienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bądź zarejestruje sobie konto na Allegro :D

Jestem o to spokojny, wiele razy Go ostrzegałem przed oszustwami z Polski ..., w końcu to mała społeczność a takich fiddy nie ma na pęczki ...

Wygląda całkiem nieżle, choć faktycznie co to za problem zrobić takiego, z tego co pamiętam blokada korony jest newralgicznym punktem.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Blokada koronki to element podobno nie do podrobienia. Tzn. zeby nie "dyndala".

Prawda jest taka, ze gosc wyslalby do OP wyrobil kwity i sprzedal po normalnych piniadzach ;-).

Z drugiej strony ktos w lotto trafia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kupił bez odbioru osobistego, najlepiej w towarzystwie kolegi, który kilka Panerai już ma bądź jest pasjonatem, Paneristą, jak pisaliście i dostrzega różnice. Ja osobiście nie znam Panerai i nie potrafiłbym jednoznacznie określić autentyczność. 

Łatwiej jest określić autentyczność Patka, Lange, JLC, AP, VC, Breguet czy IWC niż Rolexa, a moim zdaniem, najtrudniej Panerai, zwłaszcza gdy dekiel jest pełen lub mamy do czynienia z mechanizmem innym niż base bazowany na Unitasie czy ich manufakturowe OP.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój odpisał podobnie : trudno powiedzieć, żaden z moich Kolegów.

Druga część odpowiedzi dotyczy pytania, którego jeszcze nie zadałem a które brzmi:

Czy ktoś z Twoich znajomych nie zostawił fiddiego w magazynie w Hamburgu (tu podaję numer z aukcji).

Ale zaliczam tą odpowiedż awansem :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych fotkach przynajmniej widać,że to podróbki a na tej z Ale...o są b,słabe fotki mechanizmu i trzeba naprawdę uważać żeby nie kupić fejka a jeśli już się zdecydujesz to koniecznie osobiście i najlepiej z kimś kto potrafi rozpoznać podróbę

post-41915-0-07171900-1396034620_thumb.jpg

post-41915-0-05769100-1396034684_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanowcie sie dlaczego ktos by sprzedawal zegarek za kilka , moze kilkanascie tysiecy zloty , jezeli moze go sprzedac za kilkanascie tysiecy $ . Moj kumpel sprzedaje jednego i wycenil go na $20k co i tak jest ok cena 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą w aparcie to mogą sobie potwierdzać......często rzeczoznawcy znaja się bardzo słabo i maja problemy z odróżnieniem podróbki za 200 USD od oryginału.

 

Popatrzcie to jest podróba: http://www.watchreport.co/replica-panerai-pam-127-or-1950.html

 

Gdybym się znał i był z PN kraju to pewnie bym się przejechał, ale się na tyle nie znam i dodatkowo z Krakowa  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam się na PAM nic a nic ale jedno mnie dziwi - dlaczego na tym egzemplarzu z allegro tak bardzo zniekształcone są brzegi tarczy? Większość zdjęć w sieci nie wskazuje żeby szkło 127 aż tak zniekształcało geometrię na brzegach tarczy.

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem ze Sprzedającym.

Powiedział, że ma klienta, byli na oglądaniu razem z jego ekspertem. Na 100 proc. oryginał. Jutro ma dojść do sprzedaży, podobno w towarzystwie notariusza.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za wzruszająca opowieść, aż się łezka w oku kręci. Oczywiście mówię o opowieści sprzedającego.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę go podpuściłem.

Podobno jutro podpisuje umowę kupna-sprzedaży na kwotę 46 tys., a osoba która kupuje nie ma żadnych zastrzeżeń,

sprawdzała zegarek dokładnie. Zwłaszcza blokadę, koronę, wszystko ok. ORYGINAŁ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 90 % trzeba rozpatrywać sprawę jako brak straty kilkunastu tyś, a nie potencjalny złoty strzał.  Dlaczego 46 tyś, skoro na licytacji jest za 9 tyś, kto dobrowolnie daje 4 x tyle co aktualna oferta ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że licytacja jeszcze trochę trwa, a nie sądzę żeby to była osoba, która póki co daje 9 koła.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.