Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

osobliwy nick

Zegarek do około 1000 zł podobny do Orisa artix gt

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA, uwaga. Ogłaszam werdykt. W końcu wybrałem zegarek dla siebie! A jest to - Pulsar PU2069:

 

234130_L_2.jpg

 

ten sam co na tym filmie (tę wersję miałem także okazję przymierzyć na żywo):

 

 

tylko z czerwonymi dodatkami ;)

 

Uzasadnienie: z uwagi na fakt, że nie znalazłem nic co by mnie szczególnie zainteresowało w kwocie do 2000 zł zmniejszyłem budżet z powrotem do około 1000 zł, jak na początku. W międzyczasie porzuciłem także złudzenia, że znajdę coś łudząco podobnego do zegarków zaproponowanych na początku wątku. Spodobał mi się Pulsar PU2075 oraz wyżej wymieniony PU2069. Ich zasadniczą zaletą było posiadanie idealnego jak na moje wymagania rozmiaru równo 45 mm. PU2069 wydał mi się ciekawszy pod względem designu, niezależnie od tego, że może PU2075 byłby bardziej uniwersalny.

 

Wygląda na to, że jest to jeden z flagowych modeli Pulsara i myślę, że to dobry wybór, zwłaszcza, iż sam Pulsar to submarka Seiko. Zegarek zamówiłem w watchshopie za jedyne 600 zł (polska cena to 900 zł) i była to ostatnia sztuka. Aktualnie pozostaje mi czekać na przesyłkę oraz zaopatrzyć się w skórzany pasek, gdyż zegarek jest na bransolecie.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc ;)

 

 


Pozdrawiam kolegów z knives.pl!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wybór. Zrób mu galerie koniecznie. Recenzja tez będzie mile widziana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ciekawy wybór . Najważniejsze ze Tobie się podoba .

Szczerze mówiąc myslalem że już nic nie wybierzesz :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wybór. Zrób mu galerie koniecznie. Recenzja tez będzie mile widziana

 

Ok, myślę, że zrobię jedno i drugie ;)

 

Faktycznie ciekawy wybór . Najważniejsze ze Tobie się podoba .

Szczerze mówiąc myslalem że już nic nie wybierzesz :)

 

Ja wiedziałem, że coś wybiorę tylko nie wiedziałem czy w tym roku :D

 

Teraz mam natomiast dylemat jaki pasek do niego dobrać... Myślałem o pasku z bliźniaczego, złotego modelu:

 

PULSAR-PU2066X-CHRONO-TARIH-10ATM-SEIKO-

 

ale zarówno ten model pu2066 jak i pasek do niego są praktycznie niedostępne. Znalazłem zatem alternatywy w internecie, gładkie:

 

https://pasekdozegarka.com.pl/pasek-90021020-czarny-p-715.html

http://watchtime24.pl/product/148

 

i z dziurkami, np. pattini:

 

http://www.pattini.pl/index.php/paski-do-zegarkow/paski-do-zegarkwpasek-do-zegarka-mod-56

 

Świetnie prezentuje się także ten model pattini:

 

tag_heuer_carrera.jpg

 

chociaż może to zasługa zegarka do którego jest doczepiony.

 

Generalnie skłaniam się ku paskowi z dziurkami, ale nie całemu dziurkowanemu. Samo Pattini robi charakterystyczne paski - sporej grubości które mają dosyć rzemieślniczy design (prostokątny wycięty kawałek skóry, ewentualnie ozdobiony przeszyciami) i kojarzą mi się bardziej z paskami modowymi Fossila, niż z cokolwiek delikatnymi sportowymi paskami z gumy czy ze skóry jak ten w modelu pu2066 czy w tym Orsie:

 

orisartixchrono2.jpg

 

stąd mam wątpliwości czy pattini będzie pasował do sportowego zegarka. A może Wy macie coś do polecenia w kwestii pasków z dziurkami, ale nie całych dziurkowanych?


Pozdrawiam kolegów z knives.pl!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwone wstawki na pasku będą pasowały do Twojego zegarka.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulsar PU2069X1 wreszcie do mnie dotarł. Mogę pochwalić watchshop za bardzo dobrą obsługę. Zegarek jednak przypadł mi do gustu na bransolecie i chyba nie wymienię jej na pasek. A tak wygląda:

 

1.jpg

 

1.jpg

 

Może za jakiś czas postaram się o lepszą sesję i może coś o nim napiszę ;)

 

Pozdrawiam wszystkich, kolegów z knives też  :lol:


Pozdrawiam kolegów z knives.pl!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to się stało, że już go sprzedajesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to się stało, że już go sprzedajesz ?

 

Taka moja mała fanaberia. Jednak chcę tę sam zegarek ale w wersji z czernioną kopertą i na pasku.


Pozdrawiam kolegów z knives.pl!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu wolisz na bransolecie czy na pasku ?


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu wolisz na bransolecie czy na pasku ?

 

Właściwie to się trochę waham. Zobaczymy co czas przyniesie, czy uda mi się sprzedać wersję na bransolecie. Na pewno pozostanę przy tym modelu, nie wiem tylko w jakiej wersji ;)


Pozdrawiam kolegów z knives.pl!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez grejtfrut
      Sprzedam Omegę Speedmaster. Hesalit i manualny naciąg.
      Ref. 311.30.42.30.01.005, kupiony w Polsce w 2020 roku, w Kruku. Zegarek oceniam na 9/10, minimalne ślady na tarczy i hesalicie. Jeżeli ma być nieskazitelny, Cape Cod poradzi sobie w zupełności. W zestawie ręcznie szyty pasek z ładownicy z 1976 w stanie 8/10, nieużywana bransoleta, nieużywane 2 oryginalne paski, medal, szkło powiększające, przyrząd do skracania bransolety. Cena: 21700pln. Zegarek jest w do obejrzenia w Sanoku, ale często bywam w Rzeszowie, Tarnowie, Krakowie. 



       



       
       
    • Przez TonyMega
      Dzień dobry.
      Mam pytanie. Czy poniższy zegarek Omega Seamaster Aqua Terra jest oryginalny? Jestem trochę zielony w tym temacie i pytam z czystej ciekawości. Przeglądałem z ciekawości OLX i natrafiłem na taką ofertę. Czy jest autentyczna i warta uwagi?
      image;s=1000x700(3).webpimage;s=1000x700(5).webp
    • Przez sebwiecz
      Cześć.
      Poszukuję Seamaster Diver, najlepiej taki 210.30.42.20.03.001 jeśli ktoś będzie miał ciekawą ofertę to kolor ma drugorzędne znaczenie.
      Wraz z dokumentami oraz pudełkiem, nowy lub lekko używany.
       
      Pozdrawiam
      Sebastian
       
       
    • Przez KOVVAL
      Cześć. Zegarek nawet mi wygląda na podróbkę. Ale ceny tych zegarków są tak wysokie, że chciałbym mieć sto procent pewności. Zapięcie zegarka jest lekko uszkodzone. Dziękuję z góry za wszelką pomoc.




    • Przez dodge66
      Na sprzedaż leci Omega Seamaster Aqua Terra 38mm z niebieską tarczą, ref. 220.10.38.20.03.001. Zegarek jest w zasadzie nowy, był na nadgarstku dosłownie parę razy - nie ma żadnych śladów używania. Bransoleta została skrócona na mój nadgarstek w salonie, zapasowe ogniwa są oczywiście w komplecie. W styczniu 2023 zostało wymienione zapięcie w bransolecie na nowe (ciężko się odpinało, nie zauważyłem tego wcześniej więc zareklamowałem), także termin gwarancji biegnie od tego momentu (jeszcze 4 lata). Od tego czasu zegarek właściwie nie opuszczał pudełka - na zapięciu są nadal folie Z uwagi na skrócenie bransolety i wymianę zapięcia - zgodnie z regulaminem stan określam na 9/10.
       
      Pełny zestaw sklepowy:
      - pudełko transportowe
      - pudełko białe
      - pudełko właściwe - drewniane (a w nim etui podróżne)
      - etui na karty z trzema kartami i dodatkową białą kartą gwarancyjną
      - rachunek oraz potwierdzenie chodu i szczelności
      - zawieszka
      - instrukcja
      - katalog Omega
      - papirus od AD
      - torba prezentowa z oryginalną wstążką
       
      Posiadam również The Master Chronometer Certification w PDF z podpisem elektronicznym Omegi, który prześlę nowemu właścicielowi
       
      Cena: 25 550 zł za praktycznie nowy zegarek - czyli 20% zniżki od ceny w salonie
      Możliwa wysyłka na koszt i ryzyko kupującego lub odbiór osobisty (miejsce do ustalenia, jestem w ciągłym ruchu)
       
      Poniżej trochę zdjęć zrobionych podczas miesiąca miodowego z nowym zegarkiem - AT ma bardzo dużo smaczków:
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
      Etui podróżne jest ukryte w drewnianym pudełku:
       

       
      Poniżej zdjęcia zrobione przed chwilą z lampą, aby wszystko było wyraźnie widoczne
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
       
       

       

       

       

       

       

       

       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.