Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec skoków. Początek f1. W tym roku kibicuję williams martini racing.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1... żenada. Znaczy ja w tym roku kibicuję jak zwykle Red Bull F1 Racing może na koniec sezonu oba bolidy dojadą do mety. Plus zaskoczyli mnie Magnussen i Kvyat także chyba im będę kibicować. Oczywiście moja miłość do Kimiego ciągle żywa i jemu też wiernie kibicuję :)

 

Ale  o skokach. Bardzo się cieszę z wygranej Kamila, ale 2 miejsce Prevca też mnie cieszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec skoków. Początek f1. W tym roku kibicuję williams martini racing.

 

Nareszcie :)

Ja już od dziecka kibicuje ekipie z Maranello i to się już chyba nigdy nie zmieni :)

Bardzo mnie cieszy powrót Kimiego - liczę, że bolid pozwoli na równą walkę w czołówce. 

Sukcesy Mercedesa czy McLarena też przyjmę z radością - mam nadzieję, że wyniki Red Bulla w tym roku będą odzwierciedleniem talentu i rzeczywistych umiejętności kierowców a nie możliwości samochodu.

Oby F1 znowu budziła emocje bo tak nudnych wyścigów jak 4 ostatnie lata jak żyję nie pamiętam :)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki powrót Kimiego, przecież on już dawno wrócił :D Chyba, że o Ferrari Ci chodzi.

 

Odzwierciedleniem talentu... i tak będą wygrywać, sorry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki powrót Kimiego, przecież on już dawno wrócił :D Chyba, że o Ferrari Ci chodzi.

 

Odzwierciedleniem talentu... i tak będą wygrywać, sorry :D

Powrót Kimmiego do Ferrari - myślałem ze to oczywiste co piszę ;) A RedBull niech wygrywa - mnie to nie przeszkadza. Niech tylko nie beda to tak nudne zwycięstwa jak przez ostatnie 4 lata gdzie przewaga sprzetowa była wazniejsza niż czynnik ludzki. Nie oszukujmy się, ostatnie lata f1 to była nie tyle kwestia tego kto jeździł tylko czym jeździł. Rywalizacja byla jedynie na końcu stawki a chyba nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK - zakładam temat, z dalszą dyskusją przenieśmy się tam. 

Moderatorzy też mogą przenieść te fragmenty które nie dotyczą skoków narciarskich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku zapraszam do dyskusji na temat królowej sportów motorowych :)

 

Proszę moderatorów o przeklejenie offtopa z tematu "Skoki narciarskie". 

 

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten dźwięk w tym roku - masakra. Byłem na Monzy, dwa lata temu, na samej lini startu. Trybuny i ziemia drżały jak startowali, zatyczki w uszach obowiązkowo, a teraz takie pierdzenie/wiercenie a nie grzmot mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wohooo nowy temat <3

 

Chciałam jechać w tym roku do Monaco, bo termin pokrywa się z moimi urodzinami, ale niestety musiałam zrezygnować. Kusi mnie jakiś wyjazd na jesieni. Z kolei słyszałam, że ludzie po pierwszym wyścigu nawet żądali zwrotu pieniędzy, bo dźwięk nie odzwierciedlał tego co chcieli usłyszeć.

 

To tak przyznam się od razu, że kibicuję:

Simi (Kimi +Seb Vettel)

Kwiat (zrobił na mnie dobre wrażenie po pierwszym wyścigu)

Nico Rosberg

Nico Hulkenberg (Hulky! *.*)

Kobayashi (może w końcu coś z niego będzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Chciałam jechać w tym roku do Monaco, bo termin pokrywa się z moimi urodzinami, ale niestety musiałam zrezygnować. Kusi mnie jakiś wyjazd na jesieni. Z kolei słyszałam, że ludzie po pierwszym wyścigu nawet żądali zwrotu pieniędzy, bo dźwięk nie odzwierciedlał tego co chcieli usłyszeć.

 

 

He he, ciekawe co powiedzą jak do F1 zawitają silniki elektryczne :). Co do dopingowania - kiedyś kibicowałem Schumacherowi. Obecnie trzymam kciuki za Hamiltona no i rzecz jasna życzę sukcesów Mercedes GP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziecka kibicuję Ferrari czyli od czasów Gerharda Bergera i Jeana Alesiego.

Obecni ulubieni kierowcy to Alonso i Raikonen (nie dlatego,że jeżdżą dla Ferrari)

 

Miałem okazję być na kilku wyścigach i dźwięk był dotychczas niesamowity a to co słyszymy teraz to jakaś masakra.

W Porsche SuperCup jakość dźwięku jest lepsza.

 

Red Bulla nie lubię więc nie piję ;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, jaki fajny wątek ;)

 

Jeżeli ktoś jeszcze nie był na F1 na żywo, to lepiej niech ze swoim pierwszym razem poczeka do przyszłego roku, jak (zapewne) zrobią samochody głośniejsze. Moim zdaniem, dźwięk to 90% wrażeń z oglądania F1 na torze. Bo tak szczerze, to na żywo mało co widać, telebim zwykle daleko i pod słońce, wyprzedzeń zobaczy się może ze 2, wyników na bieżąco nie znasz... ale ten dźwięk V8 robił robotę! Wybrałem się w 2012 na Hockenheim - zobaczyć jak Alonso objeżdża Vettela na jego terytorium - bezcenne :D 

 

A ten rok - w końcu jakaś świeża krew w F1 - znakomity Bottas, dobry Magnussen, zadziwiająco dobrze Kwiat, Ricciardo daje radę - aż szkoda go na przybocznego SV...

 

No i malowanie Williamsa - Martini Racing - miodzio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziecka kibicuję Ferrari czyli od czasów Gerharda Bergera i Jeana Alesiego.

Obecni ulubieni kierowcy to Alonso i Raikonen (nie dlatego,że jeżdżą dla Ferrari)

 

 

Red Bulla nie lubię więc nie piję ;)

 

No to jesteśmy w tej samej ekipie :)

Również kibicuję Alonso i Raikonenowi jak i całemu Ferrari. 

Następnie Mercedes - widać, że zrobili kawał dobrej roboty, do tego cenię Hamiltona za umiejętności i chyba obecnie najbardziej widowiskową jazdę a Rosberg bardzo ładnie się rozwija i chyba zaczyna się jego najlepszy okres - stać go na wiele. 

 

Co do Red Bulla to o tyle nie przepadam, że ten zespół zafundował nam największą nudę w F1 od lat. Oczywiście doskonały bolid + taktyka wywalczyć pole position i uciekać unikając walki była niesamowicie skuteczna, ale oglądanie tego było niesamowicie nudne :)

W tym roku przynajmniej do tej pory osiągi bolidów są bardziej wyrównane i dzięki temu może będzie odrobinę więcej rywalizacji. To największy sprawdzian dla Vettela - ciekawy jestem jak wypadnie kiedy będzie musiał bezpośrednio walczyć o pozycje? 

Oby sezon obfitował w rywalizację - dla mnie to ważniejsze niż (paskudne) brzmienie silników :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się, jak za dwa, trzy wyścigi Vettel zacznie wygrywać. Widać, że są bardzo blisko, moim zdaniem to tylko kwestia czasu.

Martwi mnie trochę Kimi, zawsze mu kibicuję niezależnie w jakim bolidzie siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kimi trochę pechowo zaczął sezon, ale liczę, że rozwinie skrzydła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kimi pechowo, owszem, ale Alonso - który pecha nie miał - a który jak wiemy akurat potrafi z bolidu wyciągnąć 110%, nie nawiązuje walki z czołówką... boję się że będzie to kolejny stracony dla Ferrari sezon. Nie mieli w ogóle prędkości na prostych...

 

Co do RB - jak Renault dopracuje silnik, to Adrian Newey zacznie znowu wygrywać. I będziemy mieli pięciokrotnego... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kimi pechowo, owszem, ale Alonso - który pecha nie miał - a który jak wiemy akurat potrafi z bolidu wyciągnąć 110%, nie nawiązuje walki z czołówką... boję się że będzie to kolejny stracony dla Ferrari sezon. Nie mieli w ogóle prędkości na prostych...

 

To fakt - liczyłem, że Ferrari odżyje ale mam wrażenie, że sprzęt dalej jest na 3-4te miejsce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari przyznało, że ich silnik jest za ciężki. Rozwój silników jest zamrożony, więc jeśli nie dostaną zgody na modyfikacje to kiepsko to widzę. Jest szansa bo inni też prosili o to Whitinga.
Renault nie może fizycznie, na chwilę obecną, nic zmieniać w silniku, jedynie można bawić się oprogramowaniem. Inżynierowie Red Bulla zostali oddelegowani do Renault i mamy już pierwsze efekty. http://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-17414-Red_Bull_dalej_naciska_na_Renault.html  Na Malezję był już nowy soft, ale nie działał dobrze, więc jeździli na ustawieniach z Australii. Wycisną większą prędkość max na prostej i mogą śmiało konkurować z Mercedesem. W Bahrajnie obstawiam pierwsze lub drugie miejsce "palcowego".

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kimi jest uroczy. Zawsze leżę ze śmiechu jak rozmawia z mechanikami tudzież udziela wywiadu :D

 

Też czekam aż zmienią coś odpowiedzialnego za dźwięk, bo nawet przez tv słychać, że jest beznadzieja. W F1 powinny być mocne, paliwożerne, głośne i szybkie silniki a nie to coś, co mamy teraz :/

 

Silniki elektryczne... chyba to nas czeka w końcu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Felipe, .... tu wpisać imię .... is faster than you".   :D :D


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.