Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

"Felipe, .... tu wpisać imię .... is faster than you".   :D :D

 

"What? I don't understand you" :D

 

 

@pablos_ to będzie absolutna masakra... ogólnie nie pałam miłością do silników elektrycznych, ale w F1? Ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk to w dużej mierze kwestia sprężarki więc tutaj wiele się nie zmieni - może będzie głośniej ale zawsze inaczej niż silnik wolnossący.

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba aż tak źle nie będzie... mam nadzieję że ekoterroryści nie zabiją tego sportu. I że jednak niewidzialna ręka rynku to ureguluje: ciche i wolne bolidy = mniejsze zainteresowanie kibiców = mniejsze pieniądze. A o pieniądze tu chodzi :D

 

A Felipe baby jest biedny... śmieją się z niego ;)

 

http://www.shotdeadinthehead.com/valtteri-is-faster-than-you-felipe-t-shirt.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba aż tak źle nie będzie... mam nadzieję że ekoterroryści nie zabiją tego sportu.

 

Niestety to już się dzieje - w niedawnym numerze Polityki był obszerny artykuł no nowej seri wyścigów bolidów elektrycznych która będzie alternatywą dla F1. Na początku wyścigi będą rozgrywane na zamkniętych ulicach miast. Samochody poza silnikiem niewiele różnią się od bolidów F1. 

Wszystko pojawi się już niebawem. 

 

Tutaj namiastka artykułu:

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1566115,1,formula-e-bolidy-na-prad-w-noworocznej-polityce.read

 

PS: mam nadzieję, że im nie wyjdzie :)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie, wyjdzie, za dużo kasy na to poszło, prawie wszystko jest gotowe. Tag Heuer jest oficjalnym partnerem. Wśród teamów jest np. audi, virgin i super aguri. Kierowcy znani lub związani kiedyś z F1 albo Indy - Alguersuari, d'Ambrosio, Bourdais, Sato, Andretti. Jest nawet Buemi, Trulli i Heidfeld oraz uwaga - Giermaziak! Więc to już nie zabawa. Link który wrzuciłem to właśnie testy bolidu w wykonaniu Trulliego. Wszyscy mają się ścigać takim samym bolidem zaprojektowanym przez Spark Renault przy współpracy z McLarenem, Williamsem, opony Michelin.
Pierwszy wyścig we wrześniu. 
Strona Formuły E bo tak seria się nazywa http://www.fiaformulae.com/

s1_23905.jpg

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O żesz wiedziałam, że jest jakaś alternatywa, ale nie wiedziałam, że to aż tak zaawansowane już jest! Nieźle :) Niech zrobią elektro i Królową spalinową (z normalnym silnikiem) z osobna i wszyscy będą szczęśliwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam to :D Kimi geniusz.  On powinien kiedyś jakąś nagrodę za to dostać. Złote usta F1 czy coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GP Bahrainu, jaka kolejność na mecie ?. Zabawmy się.

 

Ja zaryzykuję:

1 Vettel

2 Alonso

3 Hamilton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maclaren chyba od końca :)

 

Ja obstawię dwójkę. Rosberg-Hamilton lub Hamilton-Rosberg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobrze obstawiasz:)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc "zegarkowo" - 1. IWC, 2. IWC, 3. Hubolt, 4. Casio, 5. Oris ;) Przy czym po IWC chyba duuuża przerwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygra Hamilton lub Rosberg. Niestety po nudach red bulla nastąpi nuda mercedesa. Czy stawka nie może być bardziej wyrównana?

Odnośnie moich faworytów. Lubię ferrari, force india, williamsa. Z kierowców Kimi, Alonso.

Antypatia tylko jedna - Red Bull i Vettel. Za to co zrobili Webberowi. Multi 21 i gnojenia Marka nigdy im nie wybaczę. Dobrze że Seba ktoś wreszcie objeżdża :)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wyścig!!! Coś pięknego! 

 

Merce w swojej własnej lidze, ponad 2 sek. na kółku to nawet RBR nie miał. Ale brawa za zezwolenie na walkę! Było ostro i pięknie, HAM pokazał klasę, ROS tez ładnie.

 

Ferrari nie istnieje. W dodatku w garażach był Luca di Montezemolo, więc to chyba ostatni wyścig Domenicali ;)

 

Czterokrotny pokazuje, gdzie jest jego rzeczywiste miejsce w szeregu. 

Brawa dla Ricciardo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy jak zjadą do Europy. Może się coś zmieni, może ktoś doścignie Mercedesa bo jak tak dalej będzie to zapowiada się kolejny nudny sezon na pierwszych miejscach i pasjonująca walka w środku stawki i trzecie miejsca. Wyścig bardzo fajny, ładna walka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antypatia tylko jedna - Red Bull i Vettel. Za to co zrobili Webberowi. Multi 21 i gnojenia Marka nigdy im nie wybaczę. Dobrze że Seba ktoś wreszcie objeżdża :)

 

Nie sposób się nie zgodzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Sebastian, Daniel is quickier than you" :D :D :D

 

Dla mnie Vettel jest dobrym kierowcą z górnej połowy stawki. Ale to nie jest absolutny top. Po prostu zabójcza kombinacja geniuszu Neweya i polityki dr Marko dała mu niezasłużenie miejsce w historii F1. Żeby taki ktoś miał więcej tytułów mistrza niż Senna, Stewart, Lauda... A RBR chyba zrozumiał, że popełnili PR-owskie samobójstwo skandalicznym preferowaniem Seba w poprzednich latach, więc teraz może nie będzie sprowadzania Ricciardo na ziemię.

W każdym razie klątwa "Multi 21" działa :D I wyobrażam sobie jaki ubaw musiał dziś mieć Mark Webber :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Webbera lubiłam i nadal lubię, ale Ricciardo nie, więc niech spada jeździć po łączce. Seb jest leszy i niech ma fory :)

 

W każdym bądź wypadku ominęłam dzisiejszy wyścig w sumie nie wiem czemu. A już wiem! Źle sprawdziłam program tv... wyszło bowiem na to, że wyścig miał być o 23 na Polsat Spor News. No nie ważne. W każdym bądź razie miałam nosa obstawiając pierwszą dwójkę.

 

I do tego Kvyat jeździ równo. 3 wyścigi 3 razy w pierwszej 10. Ładnie się chłopak zapowiada. Chociaż jest niestety z facjaty nie ładny. Hulkenberg też całkiem przyzwoicie!

 

Tak, tak jestem fanką kierowców F1, nie F1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny wyścig.

Kwiat był poza 10.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się coś zmieni, może ktoś doścignie Mercedesa bo jak tak dalej będzie to zapowiada się kolejny nudny sezon na pierwszych miejscach i pasjonująca walka w środku stawki i trzecie miejsca.

Tego bym się nie obawiał, bo kierowcy Mercedesa, w przeciwieństwie do Redbulli z poprzedniego sezonu, potrafią się nawzajem gryźć, i nawet jeśli są we dwójkę na początku stawki, to też ładnie ze sobą walczą, co było dziś widać.

W tym sezonie najbardziej, oprócz Ferrari i Kimiemu, będę kibicował Ricciardo, żeby utarł nosa Paluchowi, którego nie trawię od zawsze. Zobaczymy jak Sebuś sobie będzie radził z kimś, komu zależy bardziej niż Markowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierowcy Mercedesa walczą między sobą bo nikt im nie zagraża, jak się pojawi konkurent to z pewnością Hami będzie nr. 1, a Rosberg jego pomocnikiem. Dobro zespołu jest najważniejsze, tak jest zawsze.

Ktoś też musi testować części w czasie wyścigu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skreślałbym tak szybko Rosberga.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.