Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem o tym samym. I tak, oni faktycznie tak wolna jada. Grafiki wskazywaly ze w porywach 160 km/h. A zmiany bolidow... Smieszne. Mimo to wyscig ciekawy, nazwiska kierowcow przyciagaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w TV można będzie to oglądać?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenujące to było. Zmiana samochodu w namiocie, really? Brak dźwięku. Prost za próbę zabójstwa, zamiast dożywotniego bana dostaje 10 grid penalty. Na szczęście jeżdżą wolniej niż niektórzy po Warszawie i przeżył. No i baby za kółkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alain wyglądał na zażenowanego.

Rozumiem, że Nicolas miał parcie na wygraną w pierwszym wyscigu ale to już przesada.

Myślałem, że Heidfeld biegnie go pobić

Edytowane przez Stierlitz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą ta Formułą E i kierunek w jakim zmierza FIA  jest żenująca, a co do AP to wątpię, by był choć trochę zdziwiony zachowaniem syna - wszak niedaleko pada jabłko od jabłoni :wacko:

Tłumaczenie młodego Prosta po całym zdarzeniu pozostawiam bez komentarza :blink:


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy. Ponawiam pytanie? Gdzie to będą transmitować?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą ta Formułą E i kierunek w jakim zmierza FIA  jest żenująca, a co do AP to wątpię, by był choć trochę zdziwiony zachowaniem syna - wszak niedaleko pada jabłko od jabłoni :wacko:

Tłumaczenie młodego Prosta po całym zdarzeniu pozostawiam bez komentarza :blink:

 

 A jak tłumaczył?

Jego wina jest ewidentna. Jak nie przepadam za szybkim Nickiem, to tu trochę go szkoda.

Hehe, też myślałem, że biegnie wklepać Prostowi, no ale mikry jest, mógł nie dać rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prost też nie duży ;) Moze dlatego kobiety jeżdżą w tych wyścigach - skoro te samochody są tak powolne to każdy kilogram ma znaczenie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie formuły E piszą, że maksymalna moc w trybie wyścigowym to 200 koniaczy, max speed to 225 km/h, a przyspieszenie do setki 3 sec. Ciekawe w ile przyspiesza do 200 km/h, bo powyżej setki wyglądało, jakby to auto już nie mogło więcej.

 

Tymczasem czekamy na GP Singapuru. Czarny Adonis wygra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singapur wygra Australijczyk z czerwonego byka.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem wczoraj złe przeczucia przed dzisiejszym deszczowym wyścigiem na Suzuce... :(

Oby Bianchi wrócił do zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścigu jeszcze nie widziałem, ale słyszałem o tym wypadku. Oby chłopak dał radę.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się do tej pory zastanawiam jak Bianchi to do cholery zrobił. Mam nadzieje, że wyjdzie z tego cały i zdrowy. Póki co wiadomo tylko, że przeszedł operację i jest w stanie krytycznym. Jego wina czy splot okoliczności - nieważne. Oby tylko wrócił do zdrowia, nie musi na tor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sutil twierdzi, że było tak ciemno, że nie było widać stojącej na torze wody, on w ten sposób wypadł na tym samym zakręcie i bardzo możliwe, że to samo spotkało Bianchiego. 

 

http://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-18668-Zapadajacy_zmrok_mogl_przyczynic_sie_do_wypadku_Julesa.html

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się do tej pory zastanawiam jak Bianchi to do cholery zrobił. Mam nadzieje, że wyjdzie z tego cały i zdrowy. Póki co wiadomo tylko, że przeszedł operację i jest w stanie krytycznym. Jego wina czy splot okoliczności - nieważne. Oby tylko wrócił do zdrowia, nie musi na tor.

 

Sutil wypadł, ściągnęli dźwig i gdy mieli lub podnosili bolid, nadjechał Bianchi i wjechał bokiem w dźwig. Z boku nie ma takiej ochrony ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałam wyścig, powtórki i materiały z YT, ale nadal nie wiem co on tam zrobił żeby taką akrobację wykonać. Że w wodę wjechał i go poniosło to nie ulega wątpliwością. W nocy go operowali jeszcze raz ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy go operowali jeszcze raz ;/

 

Zdementowano już tą plotkę.

Okazuje się też, że nie oddycha samodzielnie jak wcześniej podawano. 

 

tak to wyglądało: 

 

http://bestofrally.pl/img/2492/jules-bianchi-nearly-fatal-crash-at-suzuka-japanese-formula-1-grand-prix/

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tam jest ewidentny bład sędziego torowego , na filmie widać jak macha zieloną flagą a to znaczy  ,że tor jest wolny wiec kierowcy jechali na maxa

powinna być żółta lub nawet dwie żółte bo warunki były b.kiepskie

Nawet po wypadku nadal macha zielona moze daltonista nie wiedział jaki kolor ma w reku

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielona flaga była dopiero w sektorze, który zaczyna się tuż za miejscem wypadku,a na tym zakręcie były dwie żółte - inna sprawa że kierowcy pod żółtymi zwalniają tyle tylko, żeby na telemetrii było widać różnicę... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tam jest ewidentny bład sędziego torowego , na filmie widać jak macha zieloną flagą a to znaczy  ,że tor jest wolny wiec kierowcy jechali na maxa

powinna być żółta lub nawet dwie żółte bo warunki były b.kiepskie

Nawet po wypadku nadal macha zielona moze daltonista nie wiedział jaki kolor ma w reku

 

Ta flaga jest już za miejscem kraksy Sutila (12 posterunek sędziowski).

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kraksa była na granicy sektorów i i żółta flaga powinna być i w 11 i w 12 wg mnie

a po za tym sa wyscigi sa wypadki

a na sliskim zawsze dzwony sa mocniejsze 

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.