Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Sporo w tym prawdy, ale jednak nie odnosi się to do wszystkich kierowców, bo chyba nie zakładasz, że taki Hamilton czy Vettel to pay driverzy ;-)

Zresztą, to nie jest wynalazek czasów nowożytnych, bo w ten sposób w F1 pojawił się np. Niki Lauda :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie wygląda to tak, że są 3 teamy a reszta startuje tylko po to żeby zapełnić tor :P nie znam początków kariery Hamiltona czy Vettela ale wiem, że jakby ich włożyc do Williamsa to na podium ich nie będzie. Kto ma $ ten ma wyniki ale ta zasada to nie tylko do F1 ma zastosowanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Z tym Hamiltonem i Vettelem za kierownicą Williamsa to zgoda. To tylko pokazuje, ile w F1 znaczy dobrze zaprojektowany i poskładany bolid :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to tam mamy okrążeń w Australii? Da się chłopaków z Williamsa zdublować po 2 razy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

2 razy to raczej nie, ale raz będzie bankowo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewam się sukcesów Williamsa. Ale na pierwszy wyścig mam takie życzenie, żeby Robert nie był ostatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris Williams F1 też byłby jak najbardziej na miejscu :)

Dokładnie. Podobnie jak Heuer i Roli. Od biedy można też IWC.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Moim zdaniem pasuje też Casio, Hublot czy Richard Mille  :) Te marki zegarkowe współpracują bądź współpracowały (moja wątpliwość dotyczy Casio, które jakiś czas temu związane było z Red Bullem) z teamami F1. Nie można też zapominać o Longinesie, który podaj pod koniec lat 70tych XX wieku został oficjalnym chronometrażystą F1. Jak widać więc, wybór jest, a co najważniejsze, z różnych półek cenowych  :D


Nie spodziewam się sukcesów Williamsa. Ale na pierwszy wyścig mam takie życzenie, żeby Robert nie był ostatni.

 

Ja bardzo bym chciał, żeby wygrał wewnętrzną rywalizację z Russelem. Myślę, że kibice będą się tej rywalizacji przyglądać, także w kontekście tego, czy Robert jest w stanie wznieść się na poziom wyższy, niż wynikałoby to z potencjału bolidu. Na razie jest jednak 1:0 dla młodziana, ale przed nami wyścig  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Znakiem tego wybór jest duży  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewam się sukcesów Williamsa. Ale na pierwszy wyścig mam takie życzenie, żeby Robert nie był ostatni.

 

Żeby był ostatni musi dojechać do mety, ja obawiam się jednak, że na rozpoczęcie sezonu skasuje bolid. Z drugiej strony, ponieważ w zespole liczy się każdy cent, to może pojedzie niezwykle ostrożnie. Jeśli chodzi o faworytów, to Mercedes wydaje się poza zasięgiem, Ferrari traci 0,700 na okrążeniu, to przepaść. Reszta to uzupełnienie stawki, aby mógł się odbyć wyścig. Jako wielki fan F1. dochodzę do wniosku, że z formułą jest jak z winem Beaujolais, maksimum reklamy, minimum jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5.50 ze Williams jako pierwszy odpadnie z rywalizacji. Wydaje się być fajny kurs tylko obawiam się jakiegoś karambolu krótko po starcie i Williams może sie ostać :P

post-105817-0-39577600-1552730541_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie wygląda to tak, że są 3 teamy a reszta startuje tylko po to żeby zapełnić tor nie znam początków kariery Hamiltona czy Vettela ale wiem, że jakby ich włożyc do Williamsa to na podium ich nie będzie. Kto ma $ ten ma wyniki ale ta zasada to nie tylko do F1 ma zastosowanie :P

Chyba jednak na równi, sprzęt i talent. Z czasów poprzednich startów Kubicy pamiętak jakiegoś Japończyka, teraz nie pomnę nazwiska, Kucanago czy Onanishi, rozpieprzał się przy okazji każdego wyścigu i najlepszy bolid by mu nie pomógł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVP i Kurski hucznie ogłosili zakup praw do transmisji F1, już od jutra będzie można oglądać Roberta w TVPSport.

Teraz przeczytałem info, że transmisja będzie od 45 minuty, a tak to tylko studio i najważniejsze momenty, buahaha :D:P

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kurski to jednak ma poczucie humoru :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyli co prezentuje Williams i zmienili "program" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogli wykupić prawa tylko do transmisji z ceremoni wręczenia trofeów na pudle :D

Taniej by było.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Najlepiej od razu tylko na ostatni wyścig ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4s na kółku razy 58 to daje więcej niż 1 dublowanie :(


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kto ogląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To niech będzie, że i Łódź ogląda, choć pora wcale nie zachęca :-) Szczególnie w Dzień Pański ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No to zaraz dublowanie Kubicy :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądamy, oglądamy :)

Nie marudzimy. Już jest przedostatni :)

A tak poważnie to oby ukończył wyścig bo każdy przejechany kilometr to więcej zrozumienia bolidu i więcej pewności za kierownicą.

Może po letniej przerwie Williams nawiąże walkę z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Słuszna uwaga, może po prostu uznajmy, że póki co Williams ciągle testuje, a z czasem, w trakcie sezonu, będzie lepiej. Tak to sobie tłumaczę i od razu lepiej się ogląda ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.