Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Szowinista ;-)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Clear Williams, córka Sir Franka.

 

Corka Franka Williamsa jest Claire Williams.

Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corka Franka Williamsa jest Claire Williams.

Dzięki za sprostowanie i czujność ;) mam wrażenie że wszyscy wiedzieli o kogo chodzi mimo mojej pomyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

w klasyfikacji kknstruktorow ma czyste zero

Jest to drugi w historii najbardziej utytułowany zespół na świecie. Ustępuje tylko Ferrari.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I stąd tym bardziej żal patrzeć na upadek tego zespołu  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Tym bardziej, że jeszcze kilka lat temu walczył o czołowe miejsca.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

2014 - 3

2015 - 3

2016 - 5

2017 - 5

 

A w 2017 roku Paddy Lowe powraca do Williamsa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcą za wszelką cene utrzymać zespół w rękach rodziny,....rodziny w której istnieje wewnetrzny konflikt. Rodzeństwo nie utrzymuje ze sobą kontaktów.

Powinni zaczac inaczej myslec i dac poprowadzic zespół komus innemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dopóki Sir żyje to będzie rodzinny biznes. Później sprzedadzą.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Uważam, że powinni pójść drogą Haasa i związać się mocniej z Mercedesem. Ale pewnie będzie tak, że na razie nic z tego, bo bardziej niż wyniki cenią sobie tą swoją "niezależność"  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Wyścig odbywał się w czasie gdy warunki są najbardziej zrównoważone w ciągu doby. Inne tory będą miały, może poza Monaco, zdecydowanie większą zmienność.

Skoro wyścig był, w mojej ocenie "laboratoryjny" to wyciągnąłem wnioski, z tego jak to mniej więcej będzie się odbywało dalej w odniesieniu do przygotowania samochodów, wyłączając przypadki losowe i tyle.

Bardzo ciekawie zapowiada się test samochodu Kubicy z innym kierowcą. To może pójść w bardzo różne strony.

 

Ritter z przyjemnością widziałbym Ciebie w roli komentatora F1 w studiu TVP Sport  ;)  :D

Nie mam tego kanału, nigdy go nie oglądałem dlatego jeżeli to zaproszenie :) albo zwykła złośliwość to nie jestem w stanie tego odróżnić ani "wyłapać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wyścig, inny od innych bo prawie w warunkach laboratoryjnych. Bez wiatru, wilgoci, możliwego deszczu, stabilna temperatura nawierzchni.

Interesująco przedstawiają się porównania, niektórych samochodów. Weźmy takie Renault. W porównaniu z Ferrari to ostatnie zauważalnie szybciej się rozpędza i jest bardziej zrywne gdy tym czasem francuska konstrukcja, zgodnie z kanonem, przypomina kanapę na sprężynach :) . Nie to, żeby nie była w stanie ale robi to jakby od niechcenia. No i jeszcze problem przed, przedostatniego okrążenia. Czyżby ktoś w boksie nacisnął nie ten guzik co trzeba i oba samochody ni z tego ni z owego nagle się wyłączyły? Choć zawsze można zwalić winę na radzieckich hakerów :) .

 

 

Wyścig odbywał się w czasie gdy warunki są najbardziej zrównoważone w ciągu doby. Inne tory będą miały, może poza Monaco, zdecydowanie większą zmienność.

Skoro wyścig był, w mojej ocenie "laboratoryjny" to wyciągnąłem wnioski, z tego jak to mniej więcej będzie się odbywało dalej w odniesieniu do przygotowania samochodów, wyłączając przypadki losowe i tyle.

Bardzo ciekawie zapowiada się test samochodu Kubicy z innym kierowcą. To może pójść w bardzo różne strony.

 

Nie mam tego kanału, nigdy go nie oglądałem dlatego jeżeli to zaproszenie :) albo zwykła złośliwość to nie jestem w stanie tego odróżnić ani "wyłapać".

 

Dobra dobra. Był wiatr i dość duża wilgotność.

 

txKzSMY.png

Edytowane przez streszo88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ja, jak siedziałem blisko telewizora, to nawet ten wiatr poczułem  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Russel znowu przed Kubicą w kwalifikacjach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Różnica to całe 0028 s... Jak na razie, Mercedesy górą :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiek i wypadek robią swoje. Russel młodszy, uzdolniony, pokazał ostatnio w Mercedesie skalę swojego talentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiek i wypadek robią swoje. Russel młodszy, uzdolniony, pokazał ostatnio w Mercedesie skalę swojego talentu.

To chyba Mercedes pokazał jaki ma dobry samochód. Każdy inny kierowca miałby porównywalny czas w ich bolidzie.

 

Śmiać mi się chciało z Red Bulla dzisiaj ...piii...piii... ale burdel... to już pozamiatane... czas się skończył :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiek i wypadek robią swoje. Russel młodszy, uzdolniony, pokazał ostatnio w Mercedesie skalę swojego talentu.

 

Bzdury opowiadasz. Każdy jeden kierowca z całej stawki w Mercedesie osiągnie dobry wynik i każdy z nich w Williamsie będzie ostatni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Hamilton jest tylko rok młodszy od Kubicy, a Raikkonen starszy o 5 lat, więc powinien daleko za RK przyjeżdżać.


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.