Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku, to są najlepsi kierowcy na świecie. Tyle ile Robert przeszedł, to pewnie nawet w książkach nie przeczytasz.

Jednak rozumiem Ciebie bardzo dobrze, ludzie internetu tak mają...Wszyscy w koło to pierdoły i nieudacznicy, o, jak Charles właśnie teraz :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu, przestań. Można być fanem Roberta (a nawet rodziną) ale krytyka chyba jest dozwolona? O jeździe samochodem wiem więcej niż w książkach przeczytasz do końca życia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co tam się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu, przestań. Można być fanem Roberta (a nawet rodziną) ale krytyka chyba jest dozwolona? O jeździe samochodem wiem więcej niż w książkach przeczytasz do końca życia :P

Oczywiście, rzeczowa krytyka jak najbardziej, ale pisanie pierdoła o ludziach tego pokroju, jest po prostu bardzo tanie i słabe.

Robert popełnił błąd, który wynika ze złej oceny odległości lub inne czynniki mogły mieć na to wpływ i tyle. Zresztą Robert mówił, że przyjdzie czas kiedy będzie musiał szukać limitów...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przed chwilą Vettel walczył w tym samym zakręcie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, to są najlepsi kierowcy na świecie. Tyle ile Robert przeszedł, to pewnie nawet w książkach nie przeczytasz.

Jednak rozumiem Ciebie bardzo dobrze, ludzie internetu tak mają...Wszyscy w koło to pierdoły i nieudacznicy, o, jak Charles właśnie teraz :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Raczej tacy, którzy mogą przyprowadzić z spobą sponsora :P oczywiście umiejętności im nie odbieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tacy, którzy mogą przyprowadzić z spobą sponsora :P oczywiście umiejętności im nie odbieram.

Oczywiście jest kilku, jednak większość broni się talentem. Obecny sposób nadawania superlicencji, działa jak dobre sito.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kon1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu, przestań. Można być fanem Roberta (a nawet rodziną) ale krytyka chyba jest dozwolona? O jeździe samochodem wiem więcej niż w książkach przeczytasz do końca życia :P

 

Kolego, żeby to chociaż krytyka była to nikt nie miałby pretensji do Ciebie - ty po prostu pierdoły piszesz :)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, "pierdoła, rozbił bolid" to wyjątkowo mocna i niezasłużona obraza. Herezja wręcz.

Niech tak będzie, w przyszłym sezonie emocje opadną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w przyszłym sezonie sezonowi odpuszczą, tak jak od 2010 ich nie było.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, "pierdoła, rozbił bolid" to wyjątkowo mocna i niezasłużona obraza. Herezja wręcz.

Niech tak będzie, w przyszłym sezonie emocje opadną...

 

...nikt tu nie mówi o obrazie - ty to nazwałeś krytyka a krytyki w tym mało, trochę dystansu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

No to teraz ja... :) .

Od początku było wiadome, że wcześniej jak później "Myster Pobocze" rozbije bolid. Takie narodowe obciążenie przenoszone przez geny, idioci albo nieudacznicy ;) .

 

Po pierwsze primo, wiem to od wujka Zenka samochodzik się wyklepie i jutro będzie jak nowy "Sztuka, nówka nie śmigana" :) .

 

Rozbita część nie zawiera poza przednim zawieszeniem nic specjalnie newralgicznego. Skoro Kubica już musiał rozbić tego rupiecia to zrobił to w iście mistrzowskim stylu. Teraz najzwyczajniej będą musieli pewne rzeczy wymienić. I jakby się nie starali to gorzej nie będzie. Do tego jeszcze dalej dojdziemy.

 

Po drugie primo, Kubica będzie dopuszczony do wyścigu. Przypomnę, że miał poważny wypadek jakieś 8 lat temu i lekarze tylko czekają by Kubicę "uziemić".

 

Po trzecie primo czyli primo ultimo, w odniesieniu do pierwszego primo to Kubica musi być niezłym "Hardkorowcem", że w ogóle wsiada i jeździ tym sprzętem. Gdyby przeleciał przez bandy wcale be mnie to nie zdziwiło. Dla mnie jest tajemnicą jak utrzymuje właściwy tor jazdy przy dohamowaniu do zakrętu. Nie wiem jak to się nazywa fachowo. Chodzi o to, że gdy zbiera się do zakrętu, który widzi przed sobą w pewnej odległości to stara się ten zakręt jakoś sobie "ułożyć" niczym przygotować przedziałek w żołądku na kiełbasę z majowego grilla. Tymczasem tutaj nic z tego. Póki nie ma większego ruchu na torze to nie ma problemu ale w czasie wyścigu a nie na treningu to będą, są  schody. Czasem może to się stać nawet na treningu.

 

Tak wiem, że to niesprawiedliwe co napisałem. Codziennie na ulicy mijam tak wielu, którzy koncertowo by zastąpili Kubicę. Ogólnie ten syndrom leczy się na trzy sposoby. Trumną gdy utajony wariat zabije jedynie sam siebie co z punktu widzenia populacji jest aktem wręcz heroicznym. Więzieniem gdy niestety zabije ale nie siebie. Tabletkami na wczesnym etapie, w porę wykryty i zdiagnozowany przez Policję.

Bądźmy poważni, zawodowy kierowca sporo pracuje nie tylko za kółkiem ale i na siłowni przygotowując się jak do sportu kontaktowego. Właśnie dlatego dla nich ciężki wypadek kończy się częściej w szpitalu jak na cmentarzu.

Na dodatek mają niepojętą układankę pod czapką :) . Tak by stłumić instynkt samozachowawczy na tyle by po pierwsze nie zabić innych a po drugie siebie i jeszcze wykręcić odpowiedni wynik kółka.

 

Dlatego, w mojej opinii dajmy Kubicy jeździć. Idiotyczna presja i chciejstwo jedynie mogą coś zepsuć jak pomóc.

"Jak się kot trzymał jednej dziury to zdechł." Skąd przekonanie, że Kubica nie będzie jeździł w przyszłym sezonie? Skąd przekonanie, że nadal w tym zespole?

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja... :) .

Od początku było wiadome, że wcześniej jak później "Myster Pobocze" rozbije bolid. Takie narodowe obciążenie przenoszone przez geny, idioci albo nieudacznicy ;) .

 

Po pierwsze primo, wiem to od wujka Zenka samochodzik się wyklepie i jutro będzie jak nowy "Sztuka, nówka nie śmigana" :) .

 

Rozbita część nie zawiera poza przednim zawieszeniem nic specjalnie newralgicznego. Skoro Kubica już musiał rozbić tego rupiecia to zrobił to w iście mistrzowskim stylu. Teraz najzwyczajniej będą musieli pewne rzeczy wymienić. I jakby się nie starali to gorzej nie będzie. Do tego jeszcze dalej dojdziemy.

 

Po drugie primo, Kubica będzie dopuszczony do wyścigu. Przypomnę, że miał poważny wypadek jakieś 8 lat temu i lekarze tylko czekają by Kubicę "uziemić".

 

Po trzecie primo czyli primo ultimo, w odniesieniu do pierwszego primo to Kubica musi być niezłym "Hardkorowcem", że w ogóle wsiada i jeździ tym sprzętem. Gdyby przeleciał przez bandy wcale be mnie to nie zdziwiło. Dla mnie jest tajemnicą jak utrzymuje właściwy tor jazdy przy dohamowaniu do zakrętu. Nie wiem jak to się nazywa fachowo. Chodzi o to, że gdy zbiera się do zakrętu, który widzi przed sobą w pewnej odległości to stara się ten zakręt jakoś sobie "ułożyć" niczym przygotować przedziałek w żołądku na kiełbasę z majowego grilla. Tymczasem tutaj nic z tego. Póki nie ma większego ruchu na torze to nie ma problemu ale w czasie wyścigu a nie na treningu to będą, są schody.

 

Tak wiem, że to niesprawiedliwe co napisałem. Codziennie na ulicy mijam tak wielu, którzy koncertowo by zastąpili Kubicę. Ogólnie ten syndrom leczy się na trzy sposoby. Trumną gdy utajony wariat zabije jedynie sam siebie co z punktu widzenia populacji jest aktem wręcz heroicznym. Więzieniem gdy niestety zabije ale nie siebie. Tabletkami na wczesnym etapie, w porę wykryty i zdiagnozowany przez Policję.

Bądźmy poważni, zawodowy kierowca sporo pracuje nie tylko za kółkiem ale i na siłowni przygotowując się jak do sportu kontaktowego. Właśnie dlatego dla nich ciężki wypadek kończy się częściej w szpitalu jak na cmentarzu.

Na dodatek mają niepojętą układankę pod czapką :) . Tak by stłumić instynkt samozachowawczy na tyle by po pierwsze nie zabić innych a po drugie siebie.

Fajnie spotkać mądrych ludzi.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chore co ludzie wypisuja na temat Kubicy w internecie. I nikt nad tym nie panuje. Mam takie wrazenie, ze te wszystkie newsy o RK powstaja tylko po to, zeby celowo prowokowac do hejtu na kasę z Orlenu, na PIS, na nauczycieli, na 500+ itp. Portale typu Onet, Interia w ogole nie zwracaja uwagi na tresc komentarzy a ludzie wypisuja straszne rzeczy niemajace nic wspolnego z wolnoscia slowa. Po prostu rece opadaja i zyc sie odechciewa w tym kraju. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chore co ludzie wypisuja na temat Kubicy w internecie. I nikt nad tym nie panuje. Mam takie wrazenie, ze te wszystkie newsy o RK powstaja tylko po to, zeby celowo prowokowac do hejtu na kasę z Orlenu, na PIS, na nauczycieli, na 500+ itp. Portale typu Onet, Interia w ogole nie zwracaja uwagi na tresc komentarzy a ludzie wypisuja straszne rzeczy niemajace nic wspolnego z wolnoscia slowa. Po prostu rece opadaja i zyc sie odechciewa w tym kraju.

Pisałem już wcześniej, to jest era internetu, era ludzi anonimowych, a wtedy możesz pisać co zechcesz. Z reguły piszą źle, szczególnie o osobach, które coś osiągnęły, niestety nie znam się na psychologii, żeby opisać to zjawisko, ale siłą rzeczy w nim uczestniczymy. Najważniejsze, żeby nie karmić ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Z reguły piszą źle, szczególnie o osobach, które coś osiągnęły, niestety nie znam się na psychologii, żeby opisać to zjawisko, ale siłą rzeczy w nim uczestniczymy. Najważniejsze, żeby nie karmić ;)

Zakompleksione nieudaczniki

Dzisiaj młodzież na nich Janusze mówi. .


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakompleksione nieudaczniki

Dzisiaj młodzież na nich Janusze mówi. .

Ponoć słowem roku zostało „dzban” ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy nie zgadzają się z nami, to dzbany.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja polega na tym, że mamy odmienne zdanie, byle by nikogo nie obrażać.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko przypomnę, że tu dyskutujemy o F1 a nie o tymnkto ma rację w internecie i dlaczego.

 

Dziś wyścig był ciekawy ale spodziewałem się więcej szczerze mówiąc. Na uwagę zasługuje to że Mercedes pozwala się ścigać swoim kierowcom i chwała im za to. Nie ma żadnych team orders tylko czysta sportowa walka. Brawo Mercedes.

 

Z punktu widzenia Williamsa kolejny dramat - kto tam zarządza i jak skoro kierowca wyjeżdża o 9 minut za wcześnie i dostaje za to karę? Dlaczego wczasów VSC ściągnęli tylko George'a jak wiadomo był że Robert też musi zmienić opony?

Dla mnie takie błędy strategiczne to po prostu czarna rozpacz.

Jak mają coś poprawić w bolidzie jak robią szkolne błędy w wyścigu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Williams nie jest w stanie nic poprawić, bo nie wiedzą co się dzieje z ich samochodami...lub udają, że nie wiedzą, starając się zaoszczędzić trochę dolarów...

Dzisiejsza sytuacja z Robertem pokazuje, że większość fachowców już dawno z Williamsa uciekła. Moim zdaniem Robert wiedział co się dzieje, ale zaryzykował, bo lepiej być na gridzie, niż oglądać w TV...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Mercedesy mają najlepiej dopracowane silniki a ten tor z długimi prostymi jest wręcz dla nich stworzony. W Europie czyli od przyszłego wyścigu nie będzie już tak prosto.

 

W Williamsie wymiana zarządzających niewiele może pomóc bo to tak nie działa. Ekipę buduje się przed a nie w trakcie. Zrobienie projektu samochodu na sezon to kilka miesięcy pracy i to pod warunkiem, że nie robią tego ludzie z przypadku. Wiadomo jak zmieniają się statystycznie parametry bolidu z sezonu na sezon. Tym samym już przed pierwszym wyścigiem było wiadomo jakie są wymagania i co ważniejsze jak wielu nie spełniono? Gdy tymczasem to nie są bolidy nawet na poprzedni.

 

Pieniądze nie są jak się wydaje problemem. Skoro zgromadzono sumę potrzebną do sfinansowania sezonu. No i ekstra, od tak odbudowują 1 a czasem 2 pojazdy przed każdym wyścigiem. Do tego planowa wymiana na jednostkach napędowych.

 

Williams, bo przecież nie zespół, do złudzenia przypomina L.A.R.P. gdzie nikt nic nie kojarzy ale wszyscy się póki co dobrze bawią.

 

Dla Kubicy to i tak sezon "wpisowy". Póki nie będzie odstawał od drugiego zawodnika zespołu to niewiele mu grozi. Niech jeździ. Zespół, a to nowość, będzie promował bardziej perspektywicznego swojaka.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Williamsa to zupełna zgoda. Co do Mercedesa, to myślę, że jednak SF będzie miało coraz bardziej pod górkę, jak w zeszłym sezonie...chyba, że postawią na Charlesa :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.