Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Vettel może jeszcze celować w powrót do RBR - to jednak był najlepszy okres w jego karierze.  A może też zrobić sobie emeryturę - na brak kasy raczej narzekał nie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
4 godziny temu, rk7000 napisał:

Vettel może jeszcze celować w powrót do RBR - to jednak był najlepszy okres w jego karierze.  A może też zrobić sobie emeryturę - na brak kasy raczej narzekał nie będzie. 

 

RBR? Nie widzę tego... Tam Max jest samcem Alfa, a przecież wiadomo, że Vettel odchodzi z Ferrari także z tej przyczyny, że oni postawili tam na kogoś innego niż Seb... 

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vettel kończy karierę. Nikt mu nie da tyle kasy ile by chciał - zwłaszcza, że Ferrari już nie chciało mu dawać więcej. Czytałem, że niby mieli mu zaproponować kontrakt na poziomie Leclerca (+/- 10 mln?) a dotychczas zarabiał 2x tyle (?). Cytowali też Toto Wolfa, który miał powiedzieć, że w teamie nie ma miejsca na dwóch "alfa" więc Merc odpada. RedBull - tak jak wyżej - inwestują w młodego bo wiedzą, że Max jest już na poziomie pretendenta do tytułu, wsadzając w drugi fotel nadętego niemca tylko by sobie zaszkodzili. Vettel sam się skończył, chciał być pępkiem świata i nie wyszło. No chyba, że pójdzie do Renaulta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Vettel kończy z F1. Nikt mu nie da takiej kasy jaką chce. I bardzo dobrze, bo nic nie wniósł do tej dyscypliny. 

 

Może pójdzie do DTM albo do długodystansowych. Tylko tam jeszcze mniejsze pieniądze.  

 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gościa nie lubić ale napisać zdanie nic nie wniósł do tej dyscypliny to moim zdaniem przesada! 

Zdobył cztery tytuły mistrza świata i dzięki temu jest i będzie jednym z najlepszych kierowców w historii F1  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest "miszczuf" świata.

To nie on zdobył tylko wielki mistrz Ardian. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rk7000 napisał:

Można gościa nie lubić ale napisać zdanie nic nie wniósł do tej dyscypliny to moim zdaniem przesada! 

Zdobył cztery tytuły mistrza świata i dzięki temu jest i będzie jednym z najlepszych kierowców w historii F1  ;)

racja tylko z jednej strony - należy mu się za to szacunek ale z drugiej - sam stał się ofiarą swojego ego. Jeśli mówi, że jest mistrzem i z tego powodu należą mu się pokłony - trochę kwas

Margaret Thatcher kiedyś powiedziała:

Cytat

Być potężnym – to tak samo jak być damą. Jeśli musisz zapewniać, że nią jesteś – to nie jesteś.

poszedł na noże z Leclercem, który pewnie też kilka tytułów zgarnie w swoim życiu, jest młodszy a przez to bardziej przyszłościowy - wynik mógł być tylko jeden.

2 godziny temu, Dorian06 napisał:

Może pójdzie do DTM

DTM w tym momencie przypomina człowieka po postrzale w głowę - respirator za niego oddycha ale to trup. Jeśli nie sprawdzą się pogłoski o wejściu Toyoty (chociaż nie wiem ile w tym prawdy a ile życzeń) to w sumie już znamy datę odłączenia tego respiratora 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Vettela ale jednak szacunek za cztery tytuły ma. Można umniejszać jego rolę, można porównać ostatni sezon w RBR  z Ricardo który Vettel przegrał  ale to nie zmiania faktu, że Seb ma cztery tytuły a  Ricardo się nawet nie otarł o tytuł. 

Nie mam zamiaru go  gloryfikować ale jego tytuły z Newey - em  jednak lepiej wyglądają niż Buttona  z Brown - em :)

Ale płakał nie będę jak odejdzie na "emeryturę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Szkoda, że to Senna jest wyprzedzany, ale jakoś nie mogłem się powstrzymać ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj postawisz bolid bokiem - arrivederci :lol:

 

czytałem dzisiaj, że zarząd Daimlera podobno naciska na podpisanie kontraktu z Vettelem. Najlepsze jest to, że chyba nikt poza tym zarządem i pewnie samy Vettelem nie jest z tego zbytnio zadowolony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Mercu gwiazdą jest Hamilton. A Vettel jako drugi nie będzie jeździł. Raczej.

Chyba, że na waciki nie ma. Wówczas będzie nawet szóstym kierowcą w RP. Albo w gokartach. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się. Alonso podpisał wstepny kontrakt z Renault, z którym też  negocjuje  Bottas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Vettelem to się jeszcze możemy wszyscy zdziwić.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie, ze dla Mercedesa ktory to jest teamem niemieckim, mimo iz baza w UK, niemiecki kierowca zdobywajacy mistrzostwo w niemieckim bolidzie to spelnienie marzen. Rosbergowi wydrukowali tytul? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie sa jak dziury w d*pie, kazdy ma wlasna, swoja przedstawilem powyzej.

 

Ciezka praca na pewno, bo w kwestii talentu sporo mu do Hamiltona (ktorego nota bene nie cierpie) brakowalo. Wygral grami psychologicznymi i dla mnie (subiektywna opinia) Merc wolal niemieckiego mistrza niz brytyjskiego a mogl pozwolic sobie na gierki z racji gigantycznej przewagi. Natychmiastowe wycofanie Rosberga tez sporo mowi jak dla mnie o tym 'wywalczonym' ciezka praca tytule, podobnie jak ciagle pozniejsze wycieczki w strone Hamiltona, ktorego raz jeszcze podreslam nie cierpie, potwierdzajace bol d*py.

 

5 powodow, dla ktorych Fernando Alonso wg Rosberga jest najlepszym kierowca

 - nie jest Lewisem Hamiltonem

 - nie jest Lewisem Hamiltonem

 - nie jest Lewisem Hamiltonem

 - nie jest Lewisem Hamiltonem

 - nie jest Lewisem Hamiltonem

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie Rosberga i Mercedesa oszustami bez dowodów to nie opinia.
Finowie też mogą mieć opinie ,że Ham z Bot wygrywa bo drukują wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o Hamiltonie,  zabawne bylo to jak  Lewis  pomylił pitstop :D 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze pokaz mi gdzie w mojej w wypowiedzi nazwalem Mercedesa i Rosberga oszustami? Bo ja napisalem cos innego, ze mercedes WYBRAL mistrza.

A w ogole gdzie wg ciebie oszustwo w tym, ze team decyduje ktory z kierowcow zdobywa tytul kiedy jest w komfortowej sytuacji i wygrywa tytul w okolicy polowy sezonu?

Z tego co pamietam, team orders sa legalne od 2010 i regularnie sie zdarza, ze X dostaje info ze ma przepusc Y i co, oszustwo? Czasem niesmak najwyzej.

Pamietaj, ze F1 to przede wszystkim wielkie pieniadze, sportu w tym coraz mniej (wystarczy popatrzec na ilosc kierowcow, ktorzy placa za fotel).

Mercedes realizuje swoja polityke, ktora jest reklama marki; dla Ferrari szczytem marzen bylby wloski kierowca wygrywajacy tytul, dla Mercedesa - niemiecki, PR i marketing, ot co.

 

Masz prawo i mozesz sie z takim widzeniem swiata nie zgadzac, ciekawe jednak ze w opiniach osob zwiazanych w taki czy inny sposob od lat z F1 jakos peanow na czesc Rosberga nie ma.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się z Tobą spierać . Nie rozumiesz co to znaczy DRUKUJE w sporcie wiec nie mamy pola do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sek w tym, ze ja sie z toba nie spieram.

 

Uwazasz, ze wygral (i byc moze tak sie stalo), ja uwazam ze team postaral sie, zeby rezultat byl taki, jak chcieli. Nie ma o czym dyskutowac, kazdy ma swoj obraz swiata.

 

Masz tez pelne prawo uwazac, ze nie rozumiem - tak to zostawmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nico Rosberg dostał tytuł. Nie tylko On. Tak było, jest i będzie. Najlepiej o tym wie Masa. Oczywiście nie gangster.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy może mieć swoje zdanie - dla mnie Nico wydarł tytuł zębami, wykorzystując każdy błąd Levisa bezlitośnie. Poczuł, że partner z zespołu ma gorszy sezon i urywał w każdym wyścigu co tylko mógł. I chwała mu za to  :)

Wiedział że tamten sezon to była jedna jedyna szansa i ja wykorzystał. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.