Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, fidelio napisał:

 

To prawda i po cichu liczę właśnie na to, że Checo trafi do Red Bulla. Z Maxem mógłby stworzyć bardzo ciekawy duet. 

Najważniejsze, że od jakiegoś czasu jest znowu ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Ktoś czai co założono Russelowi i co chciano założyć Botasowi?

Podobno RUS dostał na przód opony przeznaczone dla BOT


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zimówki im chcieli założyć :D

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namieszali - nie wiem czy obaj kierowcy merca nie zastana zdyskwalifikowani. 

GR na pewno powinien bo dostał nie swoje opony. 

VB  dostał po 17 sekundach swoje - te same które mu chwilę wcześniej zdjęli. 

Cyrk masakryczny.   Namieszali i to dziwne bo przewaga była ogromną i mieli czas na spokojne obsłużenie obu kierowców. Ale to jest piękno f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, rk7000 napisał:

Namieszali - nie wiem czy obaj kierowcy merca nie zastana zdyskwalifikowani. 

GR na pewno powinien bo dostał nie swoje opony. 

VB  dostał po 17 sekundach swoje - te same które mu chwilę wcześniej zdjęli. 

Cyrk masakryczny.   Namieszali i to dziwne bo przewaga była ogromną i mieli czas na spokojne obsłużenie obu kierowców. Ale to jest piękno f1

Czyli dobrze odczytałem, że opony dostali jakby na krzyż, ale pokapowano się przy Botasie.

Cóż, uroki sportu 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może zimówki im chcieli założyć
 
No właśnie, bo tuż obok stały zimówki od passata, i team chciał przekroczyć kolejną granicę osiągów F1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym GP wiem więcej:

- Pewien redaktor Cezary G. skompromitował się już w moich oczach zupełnie.

- Merc zaliczył swój największy fuckup w ostatnich latach, przebili nawet grande strategię czerwonych.

- George potwierdził, że to świetny driver, Bottas nawet nie próbował wyjść z roli kierowcy nr 2. Choć trzeba przyznać, że zespół chciał zwycięstwa Georga. Po zmianie na twarde u Russela, Bottas został jeszcze kilka ładnych kółek na mediumach zupełnie niepotrzebnie tracąc dobre 5-6 sekund. Ten drugi pit podczas neutralizacji, też mam wrażenie że trochę pod Georga bo widać było, że jechał gorzej niż na pośredniej mieszance (pomijam te zgłaszane przez niego kłopoty z mocą). Nic mu jednak nie ujmując, wygrałby to gdyby nie ten cały cyrk.

- Perez ma sezon życia, strasznie go szkoda, jeśli nie znajdzie fotela. Jak Albon zostanie, to znaczy, że wpływy Tajów w RB są ogromne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Czujnik napisał:

 

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

 

Poplakalem sie :D

 

A na powaznie - po swietnym wystepie Russella tempo powrotu Hamiltona do zdrowia mocno przyspieszylo, podobno ma jechac w weekend.

Dla mnie jesli Mercedes na jaja i kregoslup to wysle Lewisa na urlop w tym roku (ma juz tytul) i pozwoli Russellowi pojechac raz jeszcze.

 

Zobaczymy...

 

PS. Pereza do RB nie wezma. Dwa koguty w kurniku to o jednego za duzo, oni szukaja i potrzebuja drugiego Bottasa - predzej widze tam Hulka, ktory chyba latwiej zaakceptuje role kierowcy nr 2.

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W RB mają problem, bo Tajowie są współwłaścicielami zespołu, a kolega Taj jest dobrym skrzydłowym, niestety za wolnym :)

Na 99% Albon zostanie w RB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perez w RB, super 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się myliłem, ale dobrze wyszło.  Perez na pewno jest lepszym kierowcą , od Albona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla sportu. Perez to dobry kierowca. Co z Hulkenbergiem? Gość mi zaimponował w tym sezonie. Przywołany z knajpy i kręcił wyniki.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Hulkenberga polubiłem gdy już nie jeździł ;)

Co do Pereza to świetnie, że dostał miejsce w Red Bulu. Ogólnie przyszły rok na papierze wyglada dużo ciekawiej niż zakończony sezon. Botas wie, że to rok ostatniej szansy, w Red Bulu może być ciekawa walka wreszcie (choć nie sądzę, aby Max mógł się czuć zagrożony). Liczę na to, że Ferrari się poprawi i dołączy w walce o 3 miejsce, a Sainz też jest dobrym kierowcą. Sporą zagadką będzie forma Renault (jakaś głupia Alpina w zasadzie) i McLarena które są na fali wznoszącej. 

Edytowane przez Kewinkorpyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przed chwilą oficjalny profil F1 na IG poinformował o podpisaniu przez Hamiltona kontraktu z Mercedesem. To co, 8my tytuł dla Lewisa? 

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba oczywiste i nie trzeba się bardzo nad tym rozwodzić (kwestia tytułu). Tego samochodu nie da się pokonać, a kierowca, cóż..bardzo dobry też.

Za rok może być ciekawie bo kontrakt prawdopodobnie krótkoterminowy, pytanie jak za rok Mercedes będzie chciał bardzo współpracować z Lewisem i jak sam Lewis będzie chciał jeździć w F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie chciał jeździć tak długo, jak długo Mercedes będzie się godził na "kelnera" w drugim bolidzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ptaszki ćwierkają właśnie, że nie ma już w kontrakcie klauzuli o możliwości decydowania przez Lewisa o drugim kierowcy 😉 Szefostwu Daimlera bardzo się spodobał występ Russela w GP Sakhir. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro kontrakt jest na 1 rok (jeśli jest), to nielogiczne jest, by taka klauzula się tam pojawiła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pisałem w momencie, w którym nie wiedziałem jeszcze, że to tylko na rok. No bo skoro już wcześniej wiadomo było, że w Mercedesie będzie w 2021 jeździł Bottas, to faktycznie taka klauzula w kontrakcie dla Lewisa na ten sam rok faktycznie nie ma sensu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Richard Mille jako sponsor pożegnał się z ARRO, a w poniedziałek w Warszawie prezentacja (pierwsza w ogóle w Polsce) tegoż zespołu.

Czy będzie sponsor zegarkowy zespołu? Ktoś? Coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.02.2021 o 21:26, Iko napisał(-a):

 

Czy będzie sponsor zegarkowy zespołu? Ktoś? Coś?

Bolid i uniformy kierowców nie mają oznaczeń firm zegarkowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Richard Mille podpisał umowę z Ferrari.

Girard Peregaux z kolei będzie współpracował z Aston Martinem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co się będzie działo, może w końcu RB nawiąże walkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.