Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy jutro o 17ej.

Zapowiada się ciekawie

IMG_20210327_182833.jpg

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jutro może być ciekawie 🏎️🏎️🏎️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko to nie była kwestia jedynie podmuchów wiatru i wrażliwego tylu nowego Mercedesa.

Jak nie przepadam za Verstappenem to kibicuję mu z całych sił aby nawiązał walkę w tym sezonie.

Mam dość zwyczajowego pierniczenia Mercedesa jak to oni czują się słabsi a później po 1 wyjeździe w kwalifikacjach i 1-2.

Ciekawie będzie zobaczyć jak mistrzowie radzą sobie pierwszy raz od bardzo dawna z presją...

Szkoda Pereza i Vettela, mało testów było (a Vettela dodatkowo uziemiły problemy ze skrzynią biegów).

 

Zobaczymy co się jutro będzie działo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cordi7 napisał(-a):

Oby tylko to nie była kwestia jedynie podmuchów wiatru i wrażliwego tylu nowego Mercedesa.

Jak nie przepadam za Verstappenem to kibicuję mu z całych sił aby nawiązał walkę w tym sezonie.

Szkoda Pereza i Vettela, mało testów było (a Vettela dodatkowo uziemiły problemy ze skrzynią biegów).

 

Zobaczymy co się jutro będzie działo.

 

Ja też kibicuję Verstappenowi, choć nie bardzo go lubię. Forza Red Bull 😁
Z drugiej strony myślę, że Ham to kierowca obecnie najbardziej kompletny. A Verstappenowi jednak sporo brakuje.

Zawiódł mnie Perez, liczyłem na dużo więcej.  Choć  już od dawna mam wrażenie, że RB tylko Ver widzi.
Ciekawy jestem postawy McLarena. Chciałbym aby Lando albo Daniel zaczęli podia zaliczać.

Z kolei Vet... moim zdaniem skończył się już jakiś czas temu. Obecnie to tylko Mr. Bączek.

 

Godzinę temu, rk7000 napisał(-a):

Alonso ładnie wrócił choć  możliwości Alpiny nie robią  dobrego wrażenia 😟

Alonso to dla mnie przykład kierowcy, którego ciężki charakter i błędne decyzje niwelują talent. A talentu odmówić mu się nie da. Dla mnie to ciągle kierowca z samej góry. Tylko to Alpine... nie sądzę aby pozwoliło mu rozwinąć skrzydła.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię Verstapen’a za charakter i walkę z mercem mimo słabszego samochodu w poprzednich sezonach. A już tym całym mercedesem i Hamiltonem. Żałuje ze Rusell’a tam nie ma zamiast Botasa bo czuje ze byłby tam ogień wewn. Team’u i Rusell na pewno nie byłby tak uległy jak Botas a i mercedes pewnie mialby inne podejście bo Rusell to inwestycja na przyszłość i jakby widział ze nawiązuje walkę z Hamiltonem to nie byłoby team order. Wtedy Bonnington miałby pełne ręce roboty aby uspokajać Hamiltona. Byłoby bardzo ciekawie.
Kibicuje Red Bullowi jak i Maclarenowi w tym sezonie, wszystko aby nie mercedes w obecnym składzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interpretacja przepisów jak zwykle sprzyja mistrzom 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Ver rozczarował. Pokazał, że dojrzałości jako kierowcy jednak mu brakuje. Szkoda bo liczyłem, że wygra.  Mógł i powinien lepiej atak przygotować.

Perez w wyścigu na plus, jakoś dał radę. 
McLareny dobrze, choć raczej ani z Mercem ani z RB nie powalczą.

Ferrari też krok do przodu.

No i Vettel, tak jak pisałem przed wyścigiem, Mr Bączek. Choć akurat bączka nie wykręcił.
Ogólnie fajnie było 😀


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie w żadnej sposób nie rozczarował.

Marc miał bardzo dobre tempo na długich przejazdach i to się dziś potwierdziło. Do tego lepsza strategia niż RB i wynik jest jaki jest.

W brudnej strudze już nic nie mógł zrobić po przepuszczeniu, opony też się skończyły. Sam Verstappen mówił, że miał tylko tą jedną szansę bo Lewis zwolnił. To tor Merca, nawet tego spowolnionego przez FIA.

Szkoda Seba, ale u u niego to już chyba równia pochyła. Jakoś nie jestem w stanie uwierzyć, że się odbuduje.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, sanik napisał(-a):

Interpretacja przepisów jak zwykle sprzyja mistrzom 🤭

 

Dramat. Linie zewnetrzna toru mozna przekraczac w miesiace nieparzyste, dni parzyste, przy pelni ksiezyca kiedy na horyzoncie widac stado sloni i mala zebre. A nie, korekta, zebry nie trzeba. Zenujace - serio.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba się Imola? Sporo się dzieje 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to cały czas coś się dzieje.
Świetnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wygląda na to, póki co oczywiście, że to może być najciekawszy sezon w erze hybrydowej. I tego będę się trzymał 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona trójka aktualnie na podium w idealnej kolejności.

 

I tak, z perspektywy całego sezonu to pasjonujący wyścig.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Hamilton se "poczekal" na poboczu, spadl na 9 miejsce i juz jest na 5 - coz - moze jeszcze na podium wejdzie?? 😳 To jest gosc... 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@artme, obstawiałem 3. miejsce, ale widzę, że i 2. jest całkiem realne. Nie kibicuję mu, ale to niesamowity i wybitnie zdeterminowany kierowca.

 

 

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Hamilton na 2gim miejscu. Można go nie lubić, ale to jednak wielki kierowca. Mam nadzieję, że Norris dowiezie miejsce na podium. Wygląda też na dobry wynik i fajne punkty dla Ferrari. 

Hamilton na 2gim miejscu. Można go nie lubić, ale to jednak wielki kierowca. Mam nadzieję, że Norris dowiezie miejsce na podium. Wygląda też na dobry wynik i fajne punkty dla Ferrari. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny wyścig. Tak dobry w końcówce, że nawet zniesmaczenie fatalną lokatą Pereza nie doskwiera mi zbyt boleśnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od umiejętności i talentu to, ile szczęścia ma Hamilton jest nieprawdopodobne - czerwona flaga przyszła w najlepszym możliwym dla niego momencie. Nie lubię go ale podziwiam walkę do końca. Szkoda Pereza, mega pech (znów), chyba po serii problemów za bardzo chciał. No i fajnie widzieć Lando na podium (szkoda, że nie na 2 miejscu) i Ferrari włączające się znów do walki. Jeśli nie zabiją psychicznie Sainza będą z niego mieć pociechę :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.