Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Taa.. na pudle od razu.

Alfa cieniutkia jest bardzo, na torach z małym aero Williams ją robi jak chce. Będzie walka co najwyżej z kolegą z ekipy choć i tak jak już to w wyścigu bo w Q będzie Antonio szybszy.

Jeszcze ten weekend jest ze sprintem. W każdym bądź razie trzymajmy kciuki za Roba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, michszy napisał(-a):

Albon w Williamsie.

Fajnie, że dostał drugą szansę, miał kilka dobrych momentów w 2019 i liczę, że to będzie powrót po wylocie z RB w stylu Gaslyego.

Ciekawie kto w alfie. Stawiam na de Vriesa.

Albin jest w nieciekawym momencie kariery. Jeździł w miarę dobrze w Toro Rosso, w Red Bull się nie sprawdził, Williams to nie zespół marzeń, ciężko mu będzie wybić się na tyle, żeby przeskoczyć do lepszego zespołu. Mimo wszystko chyba lepsze to niż bycie trzecim kierowcą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subiektywnie to Williams jest na fali wznoszącej. Capito widać to chociażby po tym sezonie robi tam dobrą robotę.

 

W kwestii samego transferu to dobra kasa tam musiała pójść, bo jeszcze kilka dni temu Wolf wypowiadał się, że nie widzi kierowcy powiązanego z rodziną RB w samochodzie z silnikiem Mercedesa. Dziś to RB pierwszy gratulował powrotu Albonowi, więc wygląda na to, że do jakiegoś rozstania między nimi doszło.

 

W RB z Maxem nikt tam naprawdę sobie nie radzi: Gasly, Albon czy aktualnie Perez. A zobacz jakim driverem jest obecnie Gasly. W żaden sposób nie skreślał bym Albona. Pewnie Latifiego będzie objeżdżał na podobnym poziomie jak to teraz robi Russel.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsunoda przećwiczył na Kubicy Pursuit Intervention Technique. Choć z drugiej strony to Gargamel nie za wiele miejsca zostawił skośnookiemu.

https://sport.tvp.pl/55816841/f1-kubica-idiot-yuki-tsunoda-atakowany-w-mediach-spolecznosciowych-przez-polskich-kibicow

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można go lubić (albo i nie)... Ale bez dwóch zdań, to wielki kierowca. I nie chodzi tylko o dzisiejszy wyścig, ale o cały weekend, w tym wczorajszy sprint. Brawo Lewis 👏 Walka o tytuł zapowiada się pasjonująco 🔥🔥🔥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tych nie lubiących, ale faktycznie zrobił dobrą robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Hamiltona nie lubiłem strasznie na początku jego kariery ale na pewnym etapie stał się kierowca kompletnym. No i to jest dziecko szczęścia wbrew temu co spotkało go  na początku kariery w żwirze w alei dojazdowej 😂

Dzis - pokazał że zasłużył na ósmy tytuł. Ale Max mu tego nie odda za darmo 🙂

Będzie się działo  do końca sezonu 😁 

I o to w tym wszystkim chodzi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie Panowie tylko czym Ham dziś jeździł. Był po 20-30 km/h szybszy na prostych. Właściwie nie robiło mu różnicy czy ktoś korzystał z DRS czy nie. Niesamowite jakim bolidem dysponował merc w ten weekend. Tak wiem, kombinacja nowego silnika, efektywnych stref DRS czy samego toru, który jest torem silnikowym zrobiły swoje. Ale mimo wszystko nie jest normalne, że kierowca tak jak wczoraj przez dwadzieścia kilka okrążeń wyprzedza 15 samochodów.

RB będzie ciężko złapać to WDC postępując tak mocno zachowawczo z silnikami i mając taki deficyt na prostych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyprzedzanie podczas wyścigu i sprintu było genialne w wykonaniu Hamiltona. Z szybszym autem w strefie DRS miał 28km/h wiekszą prędkość od kolejnego zawodnika. Geniuszem były starty gdzie zyskiwał pozycje w bardzo bezpieczny sposób , nie angażując się w żadne konfliktowe sytuację. Choć uważam Maxa za aktualnie najlepszego kierowcę (mimo, że go nie lubię) to w tym wyścigu Hamilton pokazał że doświadczeniem na torze góruje nad resztą.
Mam nadzieję , że mimo wszystko Max wygra mistrzostwa , bo jednak wolę chama od obłudnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie lubię Czarnucha. Choć na początku nie trawiłem Go. 

Powinien zdobyć 8 tytuł. Później powinien wygrać najlepszy kierowca w stawce. Czyli Fernando Alonso. A jak zakonczy karierę to Charles Leclerc. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żyje Frank Williams.  :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

… no to tytuł wydrukowany. Zachowanie Hamiltona żenujące a decyzja sędziów jeszcze bardziej. Z zasady Max zawsze jest winny a Lewus może zrobić cokolwiek (np. ciąć zakręt zyskując 1-1,5s). Dla mnie ostatni rok oglądania F1. Cyrk i decyzje przy stoliku sędziowskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Maxa, bo to przyszłość f1. Szkoda mi Lewisa, któremu bardzo kibicuję. Praca sędziów na przestrzeni roku, skandal... Brak konsekwencji, jasnych reguł... Coś trzeba z tym zrobić. Myślę, że Lewis wróci mocniejszy i zobaczymy, co sezon 2022 przyniesie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kuriozalne (znowu) sędziowanie, rozstrzygnięcie na przestrzeni ostatnich 30 sekund ostatniego wyścigu przy remisie punktowym to idealne podsumowanie tego sezonu.

 

Gęba nie przestaje mi się uśmiechać, bo kibicowałem Maxowi.

 

Jednocześnie przyznaję, że w tym wyścigu to jednak Hamilton był górą, bo co do tego chyba nie powinno byc wątpliwości. W sumie to finisz ustawił Maxowi Latifi.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stały zespół sędziowski ma każdym wyścigu i kompletne odizolowanie od presji zespołów oraz dyrektora wyścigu to jak dla mnie podstawa by mówić o konsekwencji w sędziowaniu.

Toto dyktujący przez radio jak rozwiązać kwestię sprzątania (VSC a nie broń boże safety car) czy żądający przywrócenia klasyfikacji sprzed restartu to wisienka na torcie.

Sędziowie skrzywdzili Maxa werdyktem na początku po czym zrobili ukłon w jego stronę restartem.

Koniec końców Max bardziej na ten tytuł zasługiwał, Mercedes strategicznie rozgrywał to dziś bardzo zachowawczo i to się zemściło a Perez zasługuje na podwyżkę.


684E2ABA-74A0-4DE7-9EC2-E574CB3FA233.thumb.jpeg.b9c97b7317138d8aefea2ffd7c057091.jpeg

 

Nie lubię obydwóch (Maxa i Lewisa) ale to ten ostatni dla mnie jest hipokrytą - walczy o równość ale z radością przyjmuje tytuł szlachecki, by być trochę bardziej równy od innych, dla mnie brak tu konsekwencji. Jeśli szuka sposobów na sprawiedliwość społeczną to chyba warto byłoby zacząć od samego siebie?

 

PS. No i największa radość dla mnie - rekord Schumachera nie został pobity :)

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karma is a bitch 🙂 Każda dominacja kiedyś się kończy, co nie zmienia faktu, że Hamilton jest genialnym kierowcą. Cieszy mnie wygrana Maxa. Przyszły sezon zapowiada się niezwykle ciekawie.

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

75CE4B9D-A031-4DD9-8D16-1C6AA7088685.thumb.jpeg.693671f3e38e7fdf393b67095b45afcc.jpeg

 

Nie sądzę, że to coś zmieni ale wyniki do czasu rozpatrzenia protestu są nieoficjalne.

Jeśli FIA w tej sytuacji zdecyduje się odebrać zwycięstwo Maxowi to chyba padnę…

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Gratulacje dla Maxa, bo to przyszłość f1. Szkoda mi Lewisa, któremu bardzo kibicuję. Praca sędziów na przestrzeni roku, skandal... Brak konsekwencji, jasnych reguł... Coś trzeba z tym zrobić. Myślę, że Lewis wróci mocniejszy i zobaczymy, co sezon 2022 przyniesie. 

Co do pracy sędziów na przestrzeni roku w pełni zgoda, brak jakichkolwiek konsekwencji, choć jak zwykle częściej na koniec Lewisa.

Dobrze pisze kolega cordi7, sędziowie powinni być odcięci od takich rozmów, bo to żenada.

Max mistrz 🎇🎇🎇 

Lewis arcymistrz 🥂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam. Takiego final lap nigdy za wiele... 

 

 

...i rozmowa Wolffa z Masim 😜

 

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perez dający tunel w kwalifikacjach Maxowi, potem jadący tak, żeby Max dogonił Hamiltona… na jednym z początkowych okrążeniach jazda Maxa po bandzie i wypchnięcie Hamiltona to nie jest styl, w jakim chciałbym oglądać zdobycie mistrzostwa świata. Kiepsko. 
 

PS nie kibicuję żadnemu konkretnemu kierowcy, tylko oglądam widowisko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedzanie na pierwszym okrążeniu to był akurat majstersztyk, Hamilton zostawił otwarte drzwi i na co liczył? Sam tak wywoził Maxa kilkukrotnie, kierowca jadący po wewnętrznej i będący z przodu wyjeżdża do zewnątrz i zamyka drzwi, ten drugi musi odpuścić. Hamilton liczył, że sędziowie jak zwykle uznają, że było to zbyt agresywne a przepisy go nie dotyczą. Jeśli w takich okolicznościach nie można wyprzedzać i zamykać drzwi to ten sport umarł. Czemu nie wyjechał tylko szerzej poza krawężnik a ciał kompletnie? To śmierdzi ale nie za sprawą Maxa.

 

PS. Popatrz kto jest z przodu przed szczytem zakrętu:

 

439F783D-1244-4118-A04E-F5D7049BA3B0.thumb.png.ae44fd3a4c5c35ad3cdb20b3d5a26191.png


21A8F46F-597A-4BBF-84BD-DC5942495112.thumb.png.dc1b5de313973c69ba78308cea04924e.png

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.