Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.03.2022 o 19:44, sanik napisał(-a):

Hamilton dziś 16 miejsce w kwalifikacjach 🤔

Po sprincie zdecydowana poprawa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forma merola jest katastroficzna i chyba jest coraz gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie, Bottas chyba nie wyszedł tak źle na tym, że go tak wydupcyli. To strasznie zabawne, że Alfa miała być dla niego jak zesłanie, a tu albo wciąż lądują z Hamiltonem dość blisko siebie, albo H. jest 7 miejsc za B. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Suzuce ogłoszono, że Max drugi raz zdobył mistrzostwo, tym razem nie na ostatnim okrążeniu, a 4 rundy przed końcem sezonu. 🎇 😜

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie biadolenie, że to przez bałagan przy sędziowaniu. :P

 

Już myślałem, że najwięcej okrążeń wykręci dziś Mylander w swoim samochodzie bezpieczeństwa, ale jednak puścili bolidy i w 40 minut atrakcji było naprawdę sporo.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu miałem przyjemność porozmawiania z tym jegomościem i teamem McLarena na czacie - ciekawe doświadczenie. 
 

 

image.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może conieco opowiesz, chyba nie rozmawialiście o pogodzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o pogodzie nie 😀. Miałem pół godziny, pogadaliśmy o tym jak się jeździ, o niebezpieczeństwie, adrenalinie, rywalizacji, o różnych torach. Lando to taki dzieciak tak naprawdę, ale ciekawie się rozmawiało. Opowiadał o zespole i jak bardzo jest zgrany z teamem, jak spędza czas z nimi i jak wie jak dużo od nich zależy.

Będę mieć bilety wyścig, pit stop i after party na Imolę, Monzę, Spielberg i może Monako i jak się spotkam z tymi gośćmi to wtedy więcej napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@beniowski a to nie Ralf Schumacher? Też kiedyś z "czwórką" jeździł :D 

 

Pytałeś może Lando czemu właściwie "zakończył" karierę Ryszarda w F1? Jak się nastawia na rywalizację w zespole z Piastrim? Jak się czuł po zmarnowanej szansie na zwycięstwo w GP Rosji w ub. sezonie, gdy nie posłuchał zespołu czy też w GP Włoch na Monzy, gdy posłuchał zespołu i nie zaatakował Ricciardo? No dobra, tutaj pojechałem :D 

 

A tak na serio. Fajna sprawa móc sobie pogadać z kierowcą F1 i to jednym z najbardziej utalentowanych. Bo moim zdaniem Lando szybkość ma, choć czasami za bardzo chce i błędy mu się czasami zdarzają. 

 

A gdybyś miał nadmiar biletów, to może jakiś konkursik na forum? 😉 

 

Podsumowując: świetna sprawa. Piszę to jako wieloletni fan F1 (kiedyś miałem na różnych nośnikach prawie wszystkie wyścigi od drugiej połowy lat 70-tych do końca poprzedniej dekady). 

Edytowane przez piku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak szczegółowo nie pytałem, byli też ze mną na czacie inni ludzie (ja byłem gościem dzięki żonie) i bardziej to była taka trochę ugrzeczniona rozmowa, bo był sponsor obecny, więc takie pytania raczej nie wchodziły w grę. Niemniej, ciekawe doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lando ma wszystko, żeby w przyszłości zostać mistrzem, tylko trzeba poczekać aż nieco okrzepnie. Wg mnie Ricciardo ma po prostu jakiegoś pecha do młodszych utalentowanych kolegów z teamu, w McLarenie w ogóle nie umiał się odnaleźć i takie efekty.

Ogólnie taka pogadanka i wejściówki super sprawa, będzie co wspominać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Kurczę nie wiedziałem że mamy tutaj na forum temat F1😅. Super się składa bo również jestem fanów królowej sportów motorowych.

 

 

22 godziny temu, beniowski napisał(-a):

No o pogodzie nie 😀. Miałem pół godziny, pogadaliśmy o tym jak się jeździ, o niebezpieczeństwie, adrenalinie, rywalizacji, o różnych torach. Lando to taki dzieciak tak naprawdę, ale ciekawie się rozmawiało. Opowiadał o zespole i jak bardzo jest zgrany z teamem, jak spędza czas z nimi i jak wie jak dużo od nich zależy.

Będę mieć bilety wyścig, pit stop i after party na Imolę, Monzę, Spielberg i może Monako i jak się spotkam z tymi gośćmi to wtedy więcej napiszę.

 

Zazdroszczę biletów Monzę... Świątynia prędkości jest podobno niesamowita a klimat panujący tam podczas weekendu F1 jeden z najlepszych. Muszę tam kiedyś pojechać;)

 

Na Spielberg byłem i szczerze polecam. Bardzo fajny obiekt. Tor nie jest długi więc z dobrego miejsca można widzieć większość nitki toru. Do tego RedBull organizuje również pokazy samolotów co jest również ciekawą atrakcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, beniowski napisał(-a):

No o pogodzie nie 😀. Miałem pół godziny, pogadaliśmy o tym jak się jeździ, o niebezpieczeństwie, adrenalinie, rywalizacji, o różnych torach. Lando to taki dzieciak tak naprawdę, ale ciekawie się rozmawiało. Opowiadał o zespole i jak bardzo jest zgrany z teamem, jak spędza czas z nimi i jak wie jak dużo od nich zależy.

Będę mieć bilety wyścig, pit stop i after party na Imolę, Monzę, Spielberg i może Monako i jak się spotkam z tymi gośćmi to wtedy więcej napiszę.

 

 

Swietnie! Biore Monako! 🤩


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.11.2022 o 19:53, memo88 napisał(-a):

Zazdroszczę biletów Monzę... Świątynia prędkości jest podobno niesamowita a klimat panujący tam podczas weekendu F1 jeden z najlepszych. Muszę tam kiedyś pojechać;)

Byłem w tym roku i więcej na Monzę nie pojadę ;) słaba organizacja, jak to u Włochów.

 

ps. tak na prawdę to był mój pierwszy wyścig, więc nie mam porównania, ale słyszałem tez dużo negatywnych opinii na temat Monzy od innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Kewinkorpyta napisał(-a):

Byłem w tym roku i więcej na Monzę nie pojadę ;) słaba organizacja, jak to u Włochów.

 

ps. tak na prawdę to był mój pierwszy wyścig, więc nie mam porównania, ale słyszałem tez dużo negatywnych opinii na temat Monzy od innych.

Nie wypowiem się nt. innych torów F1, bo byłem do tej pory tylko na Monzy. Niemniej, moi zdaniem organizacja zawodów była jak najbardziej ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz byłem w 2019 roku. Bilety miałem na Curva Parabolica.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości. Orientuje się ktoś czy można kupić bilety na GP bez znajomości ? Runda Silverstone jest w lipcu a biletów już brak ? Kiedy polować na 2024 ? Jest w ogóle szansa dostać bilety z generalnej sprzedaży ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.12.2022 o 20:02, Rebrov napisał(-a):

Tak z ciekawości. Orientuje się ktoś czy można kupić bilety na GP bez znajomości ? Runda Silverstone jest w lipcu a biletów już brak ? Kiedy polować na 2024 ? Jest w ogóle szansa dostać bilety z generalnej sprzedaży ?

Wystarczy chyba wejść na stronę danego wyścigu i .. kupić. Co w tym trudnego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, beniowski napisał(-a):

Wystarczy chyba wejść na stronę danego wyścigu i .. kupić. Co w tym trudnego? 

Przecież napisałem, sprawdzałem w grudniu 2022 i bilety na lipiec 2023 już sprzedane. Skoro 7 miesięcy to zbyt późno to chciałem się dowiedzieć kiedy można polować na sezon 2024. Ile miesięcy wcześniej trzeba polować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Rebrov napisał(-a):

Przecież napisałem, sprawdzałem w grudniu 2022 i bilety na lipiec 2023 już sprzedane. Skoro 7 miesięcy to zbyt późno to chciałem się dowiedzieć kiedy można polować na sezon 2024. Ile miesięcy wcześniej trzeba polować. 

Nie wiem jak na Silverstone, ale ja na Monzę kupowałem na 3 miesiące przed i bez problemu były. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam śledzić co jakiś czas, czy nie pojawi się nowa pula biletów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.