Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jakaś alternatywa dla oglądania F1 gdzieś taniej niż na ViaPlay?

Dla mnie to troche przegięcie że dawać tyle kasy aby raz na 2 tygodnie obejrzec kilka godzin 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 TV jest za 50 ojro/rok, albo 6 za miesiąc, tylko, że nie w naszym pięknym języku. Ostatnio była promka 20%, przegapiłeś ;) Ja nie kupowałem bo raczej będę skazany na viaplay bo liga angielska itd...

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Formula Live Streams na komórkę, a tam leci ze Sky Sports bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pit83 napisał(-a):

Panowie, jakaś alternatywa dla oglądania F1 gdzieś taniej niż na ViaPlay?

Dla mnie to troche przegięcie że dawać tyle kasy aby raz na 2 tygodnie obejrzec kilka godzin 

Jaka jest cena na viaplay? Ja kupuję pakiet czterech kanałów eleven sports na WP Pilot i że smartfona lub tableta streamuję na tv. Miesiąc kosztuje 18 zł. W pakietach na dłuższy okres jest chyba taniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@XoneX ale Eleven już nie transmituje F1 od tego sezonu 😳

 

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie wziąłem ofertę UPC z Viaplay, Polsat Premium, Eleven Sport z internetem, gdzie mam na 2 lata abo na telefon w cenie za 130 zł/msc., więc nie narzekam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Pit83 napisał(-a):

@XoneX ale Eleven już nie transmituje F1 od tego sezonu 😳

 

O s#it nie wiedziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, machlo napisał(-a):

Ja specjalnie wziąłem ofertę UPC z Viaplay, Polsat Premium, Eleven Sport z internetem, gdzie mam na 2 lata abo na telefon w cenie za 130 zł/msc., więc nie narzekam. ;)

Tylko że ja w ogóle nie oglądam telewizji, i żaden multipakiet mnie nie zainteresuje niestety.

 

Letnią porą często bywało tak że dekoder nc+ był uruchamiany raz na dwa tygodnie na GPF1, a poza tym nikt nic nie oglądał.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f*ck, to kto będzie transmitować?

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, brz napisał(-a):

f*ck, to kto będzie transmitować?

Tylko Viaplay w Polsce. Alternatywa to abonament bezpośrednio z F1.
Ewentualnie streamy z sportsurge.club, ale tam różnie bywa z jakością i niezawodnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co robie miesiąc próby z viaplay. 34 zł na pół z ziomkiem wzieliśmy bo można współdzielić konto.

Pożyjemy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Pit83 napisał(-a):

Póki co robie miesiąc próby z viaplay. 34 zł na pół z ziomkiem wzieliśmy bo można współdzielić konto.

Pożyjemy zobaczymy

 

Jakby co masz teraz siedmiodniowy trial F1 Pro, możesz porównać z Viaplay: https://www.pepper.pl/promocje/f1-tv-pro-7-dni-za-darmo-650977

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ten weekend testuję F1TV PRO

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwszym łykendzie z F1 w F1TVPro wrażenia są bardzo pozytywne. duże emocje daje dostęp do kamer we wszystkich bolidach. start wyścigu lub wyprzedzanie w czasie rzeczywistym wybranego kierowcy daje duże emocje. jednocześnie możemy podglądać ekran kierownicy -też ciekawe.  dostęp do livetiming też daje dużo informacji 

f1tv kosztuje niecałe 250pln. viaplay około 500pln. wg mnie cena 500 pln jest dla idiotów, tym bardziej że sezon nie trwa cały rok plus wakacje dobrych kilka tygodni.

oczywiście minusem F1TV jest brak j.polskiego. jednak z mojego doświadczenia po wielu sezonach z polskim komentarzem, nie ma czego żałować. wielokrotnie zanim komentatorzy zwrócili uwagę na pewne sytuacje na torze lub przewidywania co do możliwych scenariuszy - sam dużo wcześniej potrafiłem poukładać te klocki w swoim pokoju. dla doświadczonego fana F1 uważam, że nie warto dwukrotnie przepłacać dla viaplay. zaznaczę, że jeszcze nie testowałem ich transmisji. może spróbuje przy następnym GP - jeśli będzie darmowy trial. w ciemno nie dam żadnej złotówki 

 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w całej Twojej wspaniałości znajduje się miejsce na zrozumienie, że świat dla niektórych nie kończy się na F1 i jest tam jednak dużo więcej? Inna sprawa, że jakości viaplay bronić nie zamierzam. W moim odczuciu studio przed wyścigiem dramat. Komentuje już Sokół, a jego lubię, ale transmisję wywaliło mi dzisiaj tyle razy- nie tylko na F1, że Już sam nie wiem czy będę to kupował dalej... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Czy w całej Twojej wspaniałości znajduje się miejsce na zrozumienie, że świat dla niektórych nie kończy się na F1 i jest tam jednak dużo więcej? ...

Pogubiłem się, może po następnym drinku poukłada się. Co jest więcej w F1 niż F1?
Temat dotyczy F1, a nie całego świata.
Dla mnie świat też nie kończy się na F1. Ale to nie miejsce abym pisał gdzie kończy się mój świat.
Piszę o wrażeniach z testowania TV F1



Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywałeś w mocnych słowach cenę F1 TV z Viaplay. Viaplay ma dużo, dużo więcej poza F1, więc średnio ma to sens nawet biorąc pod uwagę w jakim temacie się znajdujemy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze chodzi o to że viaplay to nie tylko możliwość oglądania F1, są tam dostępne inne dyscypliny, filmy i seriale. To chyba o to chodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Porównywałeś w mocnych słowach cenę F1 TV z Viaplay. Viaplay ma dużo, dużo więcej poza F1, więc średnio ma to sens nawet biorąc pod uwagę w jakim temacie się znajdujemy. 
Napisałem też, że nie testowałem viaplay.
Nie wiem co więcej daje viaplay. Jeśli coś daje.
Dla mnie oprócz polskich komentarzy nie da więcej.
Czy daje dostęp do kamer kierowców? Nie wiem.
W mocnych czy nie mocnych słowach, ale 500 zł to przesada. Wyciskają rynek puki mogą.


Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka

Wypowiadam się tylko w temacie dostępu do F1. Reszta usług Viaplay mnie nie interesuje

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, abir napisał(-a):

Napisałem też, że nie testowałem viaplay.
Nie wiem co więcej daje viaplay. Jeśli coś daje.
Dla mnie oprócz polskich komentarzy nie da więcej.
Czy daje dostęp do kamer kierowców? Nie wiem.
W mocnych czy nie mocnych słowach, ale 500 zł to przesada. Wyciskają rynek puki mogą.

 

W Viaplay są wszystkie sesje weekendu, i kilka streamów: główna relacja, live timing, pozycje na torze bolidów, jeden onboard, który zmienia się w trakcie transmisji.

Co do jakości to jest full hd, 60 fps, ale taka sobie jakość - na 65" TV z 2,5m widać rozmycie obrazu, słabą jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem zbyt zadowolony z F1TV, głównie z (nie)możliwości apki. Lubię oglądać f1 na ipadzie, czasem muszę na telefonie, jeśli jestem poza domem, i brak opcji picture in picture (czyli odpalanie apki w osobnym okienku) jest bardzo uciążliwy. Ponadto na telefonie nie da się oglądać w innej orientacji niż pozioma, co też jest pewnym ograniczeniem. 

Generalnie po aplikacji mającej relacjonować wyścigi królowej sportów motorowych spodziewałem się więcej 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Viaplay od jakiegoś czasu (m.in. ze względu na Premier League). Spróbowałem, było ok, choć drobne problemy pojawiły się na starcie. Jasne, nie jest tanio. Wykupiłem w grudniu pakiet roczny za ok. 34 PLN (mój poprzedni comiesięczny wygasał na jakoś na początku stycznia). Miałem mały problem w styczniu, bo mi naliczyli jak za roczny, ale bez promocji po 1 stycznia. Po interwencji zwrócili nadpłatę za styczeń, w lutym pobrali tak jak miało być. 

 

Generalnie jakość ok, zważywszy, że przez większość weekendu korzystałem z mobilnego netu i leciwego laptopa (zapomniałem zabrać ze sobą obecnego - skleroza). Studio nawet mi się podobało, jakość też była ok. 

 

Niemniej jednak trzeba zauważyć, że także w sporcie coraz wyraźniej odchodzi się od tradycyjnej telewizji na rzecz platform streamingowych . Minusem jednak są większe opóźnienia (jeśli ktoś korzysta z LT).

 

Sam wyścig nawet nawet. Zwłaszcza walka o pozycje 4-6 i w środku stawki. Tak trochę sentymentalnie się zrobiło gdy można było obejrzeć pojedynki Fernando z Lewisem. Ten atak Alonso w T10 był kapitalny. W środku stawki też sporo walki. Plus transmisji viaplay w porównaniu do E11 to jednak większe możliwości. Choć z racji sprzętu i neta nie próbowałem korzystać z kamer w bolidzie. 

W F2 i F3 niezłe momentami niezłe szaleństwo ;-). 

 

Aha, właśnie sobie obejrzałem indy z odtworzenia. Mimo, że sporo się działo, to amerykańskie ściganie nie jest dla mnie aż tak ekscytujące. 

 

PS.

A co z motogp w Polsacie? Podobno wyścigi mają być w polsacie sport premium. Dobrze by było, gdyby wyścigi/treningi puszczali także na stronie jak w ubiegłym roku. 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu bym sobie nie zalowal i Monzy bym nie odmawial :) W sumie na tym torze drs najmniej daje,wiec jest jakas nadzieja,ze uda sie RedBulla pokonac (raczej minimalna). Czerwoni i Maki ostrza sobie zeby, wiec moze byc ciekawie. 

Tylko kwalifikacje sa tutaj czesto kuriozalne,bo kazdy chce sie za kims zalapac w struge (slipstream)

Jak masz jeszcze dobre miejsce, to nie ma co sie zastanawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.