Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kkwpk

Formuła1

Recommended Posts

Guest fidelio

Sporo w tym prawdy, ale jednak nie odnosi się to do wszystkich kierowców, bo chyba nie zakładasz, że taki Hamilton czy Vettel to pay driverzy ;-)

Zresztą, to nie jest wynalazek czasów nowożytnych, bo w ten sposób w F1 pojawił się np. Niki Lauda :-)

Obecnie wygląda to tak, że są 3 teamy a reszta startuje tylko po to żeby zapełnić tor :P nie znam początków kariery Hamiltona czy Vettela ale wiem, że jakby ich włożyc do Williamsa to na podium ich nie będzie. Kto ma $ ten ma wyniki ale ta zasada to nie tylko do F1 ma zastosowanie :P

Guest fidelio

Z tym Hamiltonem i Vettelem za kierownicą Williamsa to zgoda. To tylko pokazuje, ile w F1 znaczy dobrze zaprojektowany i poskładany bolid :-)

Ile to tam mamy okrążeń w Australii? Da się chłopaków z Williamsa zdublować po 2 razy? :D

Guest fidelio

2 razy to raczej nie, ale raz będzie bankowo :-)

Nie spodziewam się sukcesów Williamsa. Ale na pierwszy wyścig mam takie życzenie, żeby Robert nie był ostatni.

Oris Williams F1 też byłby jak najbardziej na miejscu :)

Dokładnie. Podobnie jak Heuer i Roli. Od biedy można też IWC.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Guest fidelio

Moim zdaniem pasuje też Casio, Hublot czy Richard Mille  :) Te marki zegarkowe współpracują bądź współpracowały (moja wątpliwość dotyczy Casio, które jakiś czas temu związane było z Red Bullem) z teamami F1. Nie można też zapominać o Longinesie, który podaj pod koniec lat 70tych XX wieku został oficjalnym chronometrażystą F1. Jak widać więc, wybór jest, a co najważniejsze, z różnych półek cenowych  :D

Nie spodziewam się sukcesów Williamsa. Ale na pierwszy wyścig mam takie życzenie, żeby Robert nie był ostatni.

Ja bardzo bym chciał, żeby wygrał wewnętrzną rywalizację z Russelem. Myślę, że kibice będą się tej rywalizacji przyglądać, także w kontekście tego, czy Robert jest w stanie wznieść się na poziom wyższy, niż wynikałoby to z potencjału bolidu. Na razie jest jednak 1:0 dla młodziana, ale przed nami wyścig  :)

Żeby był ostatni musi dojechać do mety, ja obawiam się jednak, że na rozpoczęcie sezonu skasuje bolid. Z drugiej strony, ponieważ w zespole liczy się każdy cent, to może pojedzie niezwykle ostrożnie. Jeśli chodzi o faworytów, to Mercedes wydaje się poza zasięgiem, Ferrari traci 0,700 na okrążeniu, to przepaść. Reszta to uzupełnienie stawki, aby mógł się odbyć wyścig. Jako wielki fan F1. dochodzę do wniosku, że z formułą jest jak z winem Beaujolais, maksimum reklamy, minimum jakości.

5.50 ze Williams jako pierwszy odpadnie z rywalizacji. Wydaje się być fajny kurs tylko obawiam się jakiegoś karambolu krótko po starcie i Williams może sie ostać :P

post-105817-0-39577600-1552730541_thumb.jpg

Obecnie wygląda to tak, że są 3 teamy a reszta startuje tylko po to żeby zapełnić tor nie znam początków kariery Hamiltona czy Vettela ale wiem, że jakby ich włożyc do Williamsa to na podium ich nie będzie. Kto ma $ ten ma wyniki ale ta zasada to nie tylko do F1 ma zastosowanie :P

Chyba jednak na równi, sprzęt i talent. Z czasów poprzednich startów Kubicy pamiętak jakiegoś Japończyka, teraz nie pomnę nazwiska, Kucanago czy Onanishi, rozpieprzał się przy okazji każdego wyścigu i najlepszy bolid by mu nie pomógł

TVP i Kurski hucznie ogłosili zakup praw do transmisji F1, już od jutra będzie można oglądać Roberta w TVPSport.

Teraz przeczytałem info, że transmisja będzie od 45 minuty, a tak to tylko studio i najważniejsze momenty, buahaha :D:P

Edited by tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Guest fidelio

Kurski to jednak ma poczucie humoru :-)

Równie dobrze mogli wykupić prawa tylko do transmisji z ceremoni wręczenia trofeów na pudle :D

Taniej by było.

Edited by tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Guest fidelio

Najlepiej od razu tylko na ostatni wyścig ;-)

Guest fidelio

To niech będzie, że i Łódź ogląda, choć pora wcale nie zachęca :-) Szczególnie w Dzień Pański ;-)

Oglądamy, oglądamy :)

Nie marudzimy. Już jest przedostatni :)

A tak poważnie to oby ukończył wyścig bo każdy przejechany kilometr to więcej zrozumienia bolidu i więcej pewności za kierownicą.

Może po letniej przerwie Williams nawiąże walkę z innymi.

Pozdrawiam

Roman

Guest fidelio

Słuszna uwaga, może po prostu uznajmy, że póki co Williams ciągle testuje, a z czasem, w trakcie sezonu, będzie lepiej. Tak to sobie tłumaczę i od razu lepiej się ogląda ;-)