Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TIK TAK

EPOS 2014 - nowości.

Rekomendowane odpowiedzi

Oto nowości na ten rok EPOSa:

1. EPOS Emotion 3390 24 z manufakturową komplikacją 24 godzinną na bazie ETA 2892 A2. Wskazówka godzinowa wykonuje pełen obrót w ciągu 24 godzin.. Strefa dzienna i nocna zaznaczona jest przez księżyc i słońce lub dzień i noc w zależności od modelu. :

3390_24h_a1.jpg

 

3390_24h_b1.jpg

 

 

EMOTION 3392 - regulator na bazie ETA 2892 . Odświeżona wersja modelu 3392. Szkieletowa konstrukcja jest efektem popularności modeli passion 3368 oraz półszkieletowego repetiera 3373.

3392_21.jpg

3392_22.jpg

 

 

Model Originale 3427 to następca 3372. Zegarek dostał nową , większą (40 mm) i bardziej dopracowaną kopertę, szkiełko sferyczne z antyrefleksem .

Jest to model, który zgodnie, wszystkim odwiedzającym EPOSa najbardziej się podobał. Mechanizm ETA 2824-2 elabore,

 

3427_13.jpg

 

3427_12.jpg

3427_5.jpg

 

 

 

3427_16.jpg

 

 

 

 

 

  Ponadto odświeżone zostały linie 3390, 3391 oraz damskie 4390 , 4391 gdzie tarcze rzymskie zastąpione zostały indeksami.

 

3390_41.jpg

3390_42.jpg

 

3390_47.jpg

 

3390_49.jpg

 

3390b_1.jpg

 

3390_72.jpg


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3391

3391_41.jpg

3391_42.jpg

 

3391_47.jpg

 

3391_49.jpg

3391_72.jpg

 

 

 

3425 -sportowy szkieleton. Po modelu 3389 SK, 3422 SK również 3425 uzyskał swoją szkieletową wersję

 

3425sk_1.jpg

3425sk_2.jpg

3425sk_3.jpg


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo tego, ale mi się podoba tylko srebrny 3427, poza tym "manufakturową komplikacją 24 godzinną na bazie ETA 2892 A2" to brzmi dumnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze fajne, z chęcią kupiłbym nawet klika. Do tej pory mam/miałem chyba z kilkanaście Eposów, wszystkie fajne o świetnej relacji cena/jakość i co zabieram się do ograniczenia ich ilości  żeby nie zostać  "jednobrandowacem" to pojawiają się nowe, fajne modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię sie ze 3427 podobał sie najbardziej :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Jakoś nic mi nie urwalo. Zgodzę sie z przedmówcami - najlepszy 3427 w stali. Jedyny którego bym mógł nosić. Reszta jakaś taka bezpłciowa. A "manufakturowa komplikacja na bazie" brzmi nieźle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model Originale 3427 całkiem fajny klasyk w nowoczesno-oldschoolowym stylu, szkoda że Epos już całkiem odpuścił swoją najbardziej charakterną niegdyś kolekcję - klasyczne Sophistiquee. Mam do tych modeli do dziś największy sentyment.    


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 3427 tak ze zdjęć przypomina mi trochę B&M Clifton, ciekawe jakie będą ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście na żywo podobał się jeszcze 3390 z niebieską tarczą oraz 3390 24 h ten ciemny. Na zywo nie było źle. :)

Brązowe takie sobie... :P

 

W czerwcu zegarki będą w sklepach. 3427 trochę później.

Zachęcam do oglądania :) .

 

Ceny 3390 takiej jak do tej pory "rzymianki" 3800-4000 k.

Wersja 24 h -5500 PLN

3427 detalicznie 3500 PLN w stali.

Regulator ok. 8000 PLN.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mógł wrzucic 3427 nadgarstkowe byłbym wdzięczny. Ten z biała tarczą nosiłbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dopiero we wrześniu :(


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo tego, ale mi się podoba tylko srebrny 3427, poza tym "manufakturową komplikacją 24 godzinną na bazie ETA 2892 A2" to brzmi dumnie :)

Witam a ta komplikacja w 3390 rozumiem ograniczona do innego rozmieszczenia indeksów na cyferblacie;) Co do 3427 bardzo ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ta komplikacja w 3390 rozumiem ograniczona do innego rozmieszczenia indeksów na cyferblacie;)

Zwazywszy, że wskazówka godzinowa dokonuje pełnego obrotu w ciągu 24 godzin, a nie 12-stu , to nie do końca rozmieszczenie indeksów :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwazywszy, że wskazówka godzinowa dokonuje pełnego obrotu w ciągu 24 godzin, a nie 12-stu , to nie do końca rozmieszczenie indeksów :)

No to juz malutki szczególik;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na poważnie zawsze podobały mi sie Eposy. Cecha cena jakość jak na zegarki dla przecietnego klienta nie koniecznie z duzym portfelem bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło bardziej o to, że założona jest wskazówka tylko na "ośkę" gmt + plus drobna przeróbka przy dacie,

zmiany na tarczy to raczej nie komplikacja werku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd w ETA 2892 A2 ośka GMT? :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wspomninałem o zegarku na pierwszym zdjęciu a teraz to o którym koledzy rozmawiają?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He,he, nie nie...tutaj jest ETA 2892 A2. Schemat komplikacji jest dostępny dla serwisów.  EPOS nie posiada werków 2893.  Sokrim, rozmawiamy o tym samym zegarku.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to poszli pod prąd :) , ale strasznie trudno i tak nie było

___________________________________________________________________

a tak na boku to epos daje tylko ebauche, czy też gotowe werki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy i za ile będzie dostępny 3491 z fazą księżyca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model Originale 3427 całkiem fajny klasyk w nowoczesno-oldschoolowym stylu, szkoda że Epos już całkiem odpuścił swoją najbardziej charakterną niegdyś kolekcję - klasyczne Sophistiquee. Mam do tych modeli do dziś największy sentyment.    

Sophistiquee są świetne :) Jednak z nowych modeli interesuje mnie 3390... Mam kilka Eposów i nie wdając się w dyskusję nt. historii, nowatorstwa itp. uważam je za dobre zegarki w rozsądnej cenie.


avid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł. Gdzieś mi jeszcze przemknęła informacja, że ma być model 3401 w czarnym PVD. Prawda to? Widziałeś go, "macałeś", jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez luk35
      Witam, jestem tutaj nowy chociaż często czytam artykuły z forum, ale do brzegu 😉 że względu na zbliżający się czarny piątek i moje urodziny chcę sprawić sobie nowy sikor. No i od kilku miesięcy nie mogę się zdecydować, rozważałem różne pomysły, ale zawsze wracam do tych trzech zegarków. Proszę uprzejmie ekspertów o pomoc i wyrażenie opinii 



    • Przez TIK TAK
      W tym roku EPOS dołożyl do kolekcji 3504 wersję tytanową.
      Wszystkie paramtery zostały zachowane:
      Mechanizm automatyczny SW 200-1
      Wodoszczelność 50 ATM
      Szafir z antyrefleksem
      Średnica 41,5 mm,
      grubość jedyne 13,3 mm
      Tytanowa skręcana bransoleta z szybkim wypięciem quick release
      lub kauczkowy pasek najwyższej jakości.
       
      Występuje w kilku wersjach: czarna, zielona lub niebieska tarcza.
      Jest też wersja w czarnym pvd z dodatkowym paskiem NATO i z COSC limitowana do 300 sztuk.





       

       


       

    • Przez marpac
      Witam wszystkich klubowiczów  chce kupić zegarek do koszuli , garnituru po setkach przejżanych zegarków w moim budżecie zostały mi do wyboru dwa modele.Za kilka dni mam urodziny muszę się spieszyć a nie mogę się  zdecydować miedzy atlantic worldmaster cosc,  a  Epos 3501.132.20.18.25.pierwszy biała tarcza drugi srebrny oby dwa na pasku. Pomóżcie może są wśród was użytkownicy tych modeli. Obydwa w podobnej cenie.


    • Przez jozek88
      Witam. Zakupiłem zegarek Epos Verso 1, z racji , że to.kij pierwszy automat(na pewno nie ostatni 🙂 ) mam kilka pytań, których z racji braku czasu i pospiechu nie zadałem w salonie. Jak dbać o taki zegarek? Co ile czasu powinien być oddany na serwis(jakies przepatrzenie mechanizmu itp.) Zegarek bede nosił sporadycznie, kilka-klikanascie razy do roku,  czy powinien być mimo to regularnie nakrecany czy w okresie nieużytkowania nie pracowac? Wgl ile takie zegarki się nakreca? Do zdecydowanego oporu czy już przy cięższym kreceniem koronki to jest max? Sory za podstawowe pytania ale z racji, że to.moj pierwszy taki zegarek jestem zielony w temacie. Pozdrawiam
    • Przez TIK TAK
      EPOS 4390 Diamonds by Lapinska powstał wyniku współpracy marki EPOS oraz znanej projektantki Izabeli Łapińskiej. Ubrania znanej na całym świecie projektantki nosiły m in. Agata Buzek, Aleksandra Hamkało, Ewa Ewart czy Małgorzata Foremniak. https://www.izabelalapinska.com/
       
      Koperta użyta to zegarka pochodzi z linii 4390, natomiast tarcza, którą przygotowała Iza wykonana jest ze masy perłowej z diamentami zamiast indeksów. Na środku umieszczona została czerwona róża, a zielona wskazówka sekundowa występuje w formie róży.
       
      "Masa perłowa z której stworzona została tarcza, nadaje zegarkowi lekkości i dostarcza wyjątkowych refleksów, które odzwierciedlają kobiecą wyrafinowaną naturę. Diamenty w niej osadzone poza blaskiem luksusu, dodają szlachetności oraz eteryczności. Czerwona róża, od wieków kojarzona z boginią miłości Afrodytą, przyciąga głodny piękna wzrok. Ta doskonale przemyślana kreacja posiada sekundnik w postaci gałązki róży. Jest to unikatowe zastosowanie naturalnego piękna w tak misternym detalu. To wdzięczny ukłon w stronę magii kobiecości."
       
      Mechanizm to pięknie w pełni zdobiona ETA 2892 A2, 34 mm średnicy i 5 ATM. Cena 7900 PLN
       
      Twarzą zegarka jest aktorka Agnieszka Grochowska
       
       

       

       

       

       

       

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.