Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

PP vs L&S vs VC vs AP

Ankieta grzecznościowa  

71 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Patek za sekundnik i polskie korzenie :) 


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Patek za sekundę, datę, polskie korzenie i trzymnie wartości, ale tak naprawdę żaden z tych zegarków szału nie robi nawet w swojej nieszałowej z definicji niszy efemerycznych garniturowców z najwyższej półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale jest tylko jedno rozwiązanie tego dylematu, sprzedaj koledze swojego H.Moser & Cie Mayu. Ty będziesz zadowolony że sprzedałeś, a kolega zyska przepiękny zegarek. Pozdrawiam Marek.

P.S

A. Lange & Sohne najładniejszy. Te wszystkie zegarki są na podobnym albo i takim samym poziomie. Wybór jest chyba tylko kwestią gustu. A o gustach się nie dyskutuje. Ale to tylko zdanie laika, miłośnika, podziwiacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale jest tylko jedno rozwiązanie tego dylematu, sprzedaj koledze swojego H.Moser & Cie Mayu. Ty będziesz zadowolony że sprzedałeś, a kolega zyska przepiękny zegarek. Pozdrawiam Marek.

P.S

A. Lange & Sohne najładniejszy. Te wszystkie zegarki są na podobnym albo i takim samym poziomie. Wybór jest chyba tylko kwestią gustu. A o gustach się nie dyskutuje. Ale to tylko zdanie laika, miłośnika, podziwiacza.

Moser nie spełnia niestety moich wymogów :( Choć to cudowny zegar :)

Jutro przymiarki Langa, Vacherona i przy okazji kilku innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę udanych zakupów, na pewno będziesz pan zadowolony. Miłego dnia i trafnego wyboru jak już dojdzie do zakupu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po przymiarkach.

Był Lange z małym sekundnikiem :) Na żywo jeszcze zyskuje w oczach :) Cudowny werk z przepięknym grawerem na płytce w okolicach łabędziej szyi :) Druga świetna rzecz, to sekundnik na tarczce ze szlifem słonecznym, który świetnie współgra z całością tarczy zegarka. Po prostu dla mnie mistrzostwo. Całość majstersztyk. Nie do opisania. Jeszcze mi drży serce :) :)

Był też Zenith i JLC. Sorry, ale bledziutko przy A.Lange.

Jak się podoba? Myślę, że pasuje?

Przepraszam za jakość zdjęć, ale słaby aparat w tel. i oświetlenie w salonie.

 

 

Dziękuję forumowemu Koledze KKWPK za towarzyszenie i interesującą rozmowę.

post-57835-0-14814600-1396878298_thumb.jpg

post-57835-0-24875700-1396878303_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, nawet bardzo bardzo. Najlepszy z proponowanych. Mała sekunda sprawia że na tarczy coś się dzieje i nie jest to "nudny" garniturowiec. Dzień był udany, teraz tylko głębokie przemyślenia i zakupy. Pozdrawiam i życzę spokojności co by serducho wytrzymało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lange to absolutny top .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wyprodukowany specjalnie na mój nadgarstek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lange przepiekny i jak napisalem - oczami bralbym jego, ale rozsadek podpowiada... Patek :)

Ta skromnosc, ponadczasowosc, uzytecznosc (data) i sama firma powoduja, ze racjonalnie i tak bralbym Patka, ktory i za 20, 30, 40,.... lat bedzie nie do pobicia ;)

 

W tym czasie Lange bedzie mial jeszcze kilka faceliftingow a Patek??? pozostanie bez zmian... :rolleyes: To o czyms swiadczy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w zeszłym miesiącu, o ile dobrze kojarzę, mała sekunda nie wchodziła u Ciebie w grę. Te internetowe zdjęcia i fora tylko komplikują, zobaczyłeś na żywo i sprawa stała się jasna. ;)

Będziesz miał okazję zobaczyć inne zegarki z ankiety na żywo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w zeszłym miesiącu, o ile dobrze kojarzę, mała sekunda nie wchodziła u Ciebie w grę. Te internetowe zdjęcia i fora tylko komplikują, zobaczyłeś na żywo i sprawa stała się jasna. ;)

Będziesz miał okazję zobaczyć inne zegarki z ankiety na żywo?

Patka mierzyłem u znajomego, Vacherona dwa miesiące temu, AP nie, ale nie jestem już zainteresowany nim.

Na daną chwilę Saxonia z dylematami, czy nie poczekać i nie kupić pod koniec roku, ew. w przyszłym Richarda Lange w platynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wstrzymasz i nie kupisz teraz zegarka, to mnie zainspirujesz i ja również się teraz wstrzymam z kokejnym zakupem, żeby za jakiś czas kupić ten jedyny i wymarzony :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet się domyślam jaki :)

PP Nautilius z chrono?

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Si Señor :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że niezależnie czy Cię zainspiruję, czy nie, to i tak wcześniej czy później będzie na forum Twoje nadgarstkowe z Nautiliusem :)

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tego się właśnie obawiam, że pewnego dnia poprostu nie wytrzymam ;) Mniejsza ze mną, powiedz no lepiej kiedy się wybierasz na przymiarke Richarda... Może być pw.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale wstrzymuj sie ile wlezie i kup PP, to musi być coś fajnego kupować swój wymarzony zegarek. Ja trzymam kciuki za Twojego Nautiliusa i zazdroszczę Wam chłopaki, że możecie spełniać swoje zegarkowe marzenia. Ale cieszyć się będe razem z Wami tymi zakupami. Pozdrawiam i czekam za Waszymi zegaram. Będzie co oglądać, oj będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Marek za trzymanie kciuków i oczywiście również serdecznie pozdrawiam :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tego się właśnie obawiam, że pewnego dnia poprostu nie wytrzymam ;) Mniejsza ze mną, powiedz no lepiej kiedy się wybierasz na przymiarke Richarda... Może być pw.

Kiedy przymiarka? Jak najszybciej, ale przy nawale obowiązków pewnie dopiero po świętach. Muszę tylko wyczaić, gdzie mogę go oglądnąć.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy.

Dziękuję za pomoc i inspirację :)

Dziś rano decyzja została ostatecznie podjęta.

Garniturowiec musi poczekać jeszcze trochę. W przyszłym roku, pewnie gdzieś na początku pochwalę się własnymi nadgarstkowymi tego :)

Wiem, że trochę inne były w planach, ale nie mogę oderwać od niego oczu.

Uwaga do Michała. Dzięki za pomoc w podjęciu decyzji. Mam nadzieję, że to będzie dla Ciebie wystarczająca inspiracja i pochwalisz się niedługo nowym chrono :)

 

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

post-57835-1397111960,6845_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nasza wczorajsza rozmowa dała Ci troche do myślenia :) Przespałeś się z tym i wydaje mi się, że podjąłeś jedyną i słuszną decyzje. Teraz moja kolej, zobaczymy co mi się w głowie urodzi, ale dzięki wielkie za inspiracje :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msokol19 nie pamiętam tego modelu w Twoich wyborach,jednak jest super!

Gratulacji decyzji, bo rozumiem,że zegarka jeszcze nie :)
 

Michał w przekonywaniu jest dobry poza tym ma niezły gust ;)


ps.

Michał może pogadamy na pw, chcę zostać do czegoś przekonany ;)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał może pogadamy na pw, chcę zostać do czegoś przekonany ;)

 

 

Zapraszam, albo poprostu możemy kontynuować założony przez Ciebie temat na ap.club, nie widzę przeszkód :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.