Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

PP vs L&S vs VC vs AP

Ankieta grzecznościowa  

71 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam, albo poprostu możemy kontynuować założony przez Ciebie temat na ap.club, nie widzę przeszkód :)

Zapraszam :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Zapraszam :)

 

Temat możemy kontynuować na AP Club więc też zapraszam  :). No… to już chyba wszyscy zainteresowani czują się zaproszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5990 zdaje się odleciał cenowo.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat możemy kontynuować na AP Club więc też zapraszam  :). No… to już chyba wszyscy zainteresowani czują się zaproszeni.

UPS.

Mariusz przepraszam, to Twoje forum a ja wpadam w butach bez zapytania, co i jak można...

 

Sorki :unsure:


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

UPS.

Mariusz przepraszam, to Twoje forum a ja wpadam w butach bez zapytania, co i jak można...

 

Sorki :unsure:

 

Jestem założycielem AP Clubu i forum, ale to inicjatywa adresowana do wszystkich miłośników zegarków. Idea forum jest oczywista, a istnienie jakiegokolwiek forum bez użytkowników traci sens. Poza tym, nie ma za co przepraszać, żyjemy w wolnym kraju  :). Każdy pisze, gdzie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że naturalną opcją dla PP powinien być ten model VC

85180-000G-9230_ss.png

Co wybralibyście Koledzy, PP czy powyższy VC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Moim zdaniem, powyższy VC byłby świetny gdyby zrezygnowali z datownika. Rzeczony datownik psuje cały efekt wizualny pięknie zaprojektowanej tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. Garniturowiec jest dla mnie zegarkiem, który cechuje minimalizm. Datownik jest ważnym elementem zegarka, który się nosi codziennie, a nie na szczególne okazje.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.