Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest kelmix

Problem ze wskazówką prędkości - Casio GA-100

Recommended Posts

Guest kelmix

Witam. Mam problem z którym przychodzę do was :P Niedawno, bo około tygodnia temu kupiłem zegarek Casio G-SHOCK GA-100. Zegarek jest ogólnie spoko, ale po kilku dniach użytkowania wystąpił problem, przynajmniej tak mi się wydaje.

W weekend byłem w lesie na marszach :P Wraz z rozpoczęciem etapu włączyłem stoper w celu mierzenia czasu, wraz ze startem stopera wystartowała wskazówka prędkości(ta malutka w górnej części) wskazówka działała normalnie, jednakże zatrzymała się na wartości 20 i tak już pozostało pomimo tego że stoper wskazywał już grubo powyżej 40min. Restartowanie stopera teoretycznie powinno spowodować, że wskazówka prędkości powróci na pozycję 0, ale tak się nie stało. Restartowanie stopera wywojuje jedynie obrót wskazówki o 360*, a następnie powraca ona zamiast na 0, to na 20..... Nie wiem za bardzo co z tym zrobić, niby nie jest to nic poważnego, ale mówimy o nowiutkim zegarku, który już coś odwala.

Dodam że mój znajomy ma identyczny model i u niego takiego problemu nie ma, wskazówka prędkości zawsze powraca do pozycji 0.

Załączam zdjęcie:

PDGf.jpg

Guest kelmix

Ślicznie dziękuję, wskazówka była źle ustawiona, być może sam przez przypadek zmieniłem jej położenie bawiąc się ustawieniami ;)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Jag1enka
      Dzień dobry, proszę o ocenę tego zegarka. Martwi mnie że bransoleta od wewnątrz jest złota, a na wszystkich zdjeciach jest srebrna od środka. Dodatkowo to opakowanie wydaje się jakieś dziwne, nie spotkałam się z takim wcześniej. Po przytrzymaniu prawego przycisku wyświetla się napis Casio. Nie umiem wstawić obrazków na forum, daję linki do dysku Google. Bardzo proszę o odpowiedź, czy to oryginał. 
      Tył
      Przód
      Opakowanie
      Koperta przód
      Koperta tył
    • By adamtt
      Cześć!
      Poszukuję zegarka na co dzień. Chcę jednak, aby posiadał on tą nutę elegancji. Zainteresował mnie Casio EDIFICE EFS-S530L-5AVUEF. Będzie to dobry wybór w tym budżecie, czy może polecicie coś innego? Chciałbym ograniczyć się w budżecie 700zł.
      Dodam, że chronograf jest mi obojętny, pasek skórzany, wielkość raczej max. 43mm.

Dzięki z góry
    • By Daniel.J
      https://m.ceneo.pl/30025364;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&gclid=Cj0KCQjwpNr4BRDYARIsAADIx9wPqG46Ku0Piyb_Gax1e6Z14elQKQeWbSD8SmvKcuUdn3tJHk3sjzIaAlIdEALw_wcB#tab=click&shop=147420478

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-invicta-pro-diver-professional-22050

ps:co sądzicie o marce invicta, jest to marka godna polecenia? 

• By lukaszsf
      Witam serdecznie,
      od jakiegoś czasu szukam odpowiedniego zegarka dla siebie i choć w pierwszej kolejności wybór miał paść na CASIO RANGEMAN GW-9400 to zdałem sobie sprawę że funkcje które posiada niekoniecznie mi się przydadzą. Będę korzystał z nich od święta a i tak najprawdopodobniej w formie ciekawostki niż faktycznie użytecznych funkcji.
      Po przeanalizowaniu tego co faktycznie mi się przyda wybór padł na jeden z modeli GBD/GBA-800 a że ma być to zegarek sportowy to uważam że zasłanianie cyferblatu przez dodatkowe wskazówki które nic nie wnoszą a zajmują jednie przestrzeń roboczą będą zbyteczne. Tak więc GBD-800.
      Szukałem informacji dotyczących różnic między GBD-800-1B a GBD-800SF-1 i nie jestem przekonany czy pomiędzy wersją kolorystyczną istnieją stąd pytanie do was.
      Na jednym ze sklepów różnice między z zegarkami na korzyść GBD-800SF-1:
      GBD-800-1B
      GBD-800SF-1
      Sygnał pełnej godziny, Auto kalendarz, am:pm / 24h, Afterglow, Dual time, Pamięć okrążeń

Czy faktycznie wersja GBD-800-1B jest pozbawiona tych funkcji?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.