Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość z00h

Zegarmistrz Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Za 300 pln to byś pewnie kupił takie 3 :). Jeśli chcesz, to mam dobrego fachowca i naprawdę niedrogiego ale w Piasecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

No proszę Cie ....

Za 3 stówki mój master robi serwis 6 takim sztukom i jeszcze daje jeden pasek w gratisie.

 

No ale to na prowincji, nie w W-wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już jest skandal. Nie wiem, jakie są warszawskie standardy , ale cena jaką Ci zaśpiewali to jest wyjebka do kwadratu jak dla mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem co począć, o bardzo zależy mi na tym zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że któryś z kolegów będzie tak miły i zrobi ci go za jakąś normalniejszą stawkę. Lepiej wysłać do kogoś i tak będzie taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

W Gdańsku za kompletny serwis (mycie, smarowanie, regulacja chodu) z wymianą szkła zamknęła by się w okolicy 70 zł. Za kompletny serwis Poljota 3133 zapłaciłem jeśli dobrze pamiętam 120 zł i to z dołożeniem nowej części.

300 zł za taką usługę to jest rozbój w biały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podskoczę jeszcze do serwisu na ul Cermaniczną 5.Zobaczymy ile tam mi powiedzą :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie  - nie mylmy dwóch systemów walutowych.

Głowaccy na Złotej to znany i ceniony zakład - robia najtrudniejsze zegarki ale ich usugi kosztują sporo.

 

Tego Poljota w Warszawie można spokojnie wyserwisować w cenie do 100-120 zł jeżeli w gre wchodzi naprawa.

Popytaj, poszukaj, poczekasz troszkę dłużej ale zaoszczedzisz sporo kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić zegarmistrza w przejściu podziemnym przy Dworcu Centralnym (vis a vis McDonald'a). Sympatyczni ludzie zwykle zegarki przyjmuje p. Tomek a trudniejszymi naprawami zajmuje się (równie przemiły) p. Tadek. Myślę, że w 100 zł powinieneś się zmieścić spokojnie. Parę dni temu odebrałem od nich Poljota De Luxe w stali po gruntownym czyszczeniu, smarowaniu i wymianie wskazówek. Razem 100 zł, ale ja mam już u nich "chody" ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.