Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne fotki oddajace charakter tych modeli - powiem szczerze, ze jednak nie mam charakteru do kilku zegarkow, bo patrzac nawet tylko na te 2, to sam bym nie wiedzial kiedy jaki zalozyc... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to - jak masz „być w domu” 10-tego punkt 22.00 to który założysz?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Mario, super foty :)

Dobrze, że zostawiłeś 233, fajnie się uzupełniają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najs :)

Dzięki

 

Fajna parka Mario :)

Dzięki Jaca

Parka fajna, zdjęcia fajne ...się upewnię - ale nosisz je czasem ;-)

Dzięki Robert, noszę i to dość regularnie

 

Fajne fotki oddajace charakter tych modeli - powiem szczerze, ze jednak nie mam charakteru do kilku zegarkow, bo patrzac nawet tylko na te 2, to sam bym nie wiedzial kiedy jaki zalozyc... :(

Dzięki

 

Mario, super foty :)

Dobrze, że zostawiłeś 233, fajnie się uzupełniają ;)

Dziękuję Bartek

Uzupełniają się i to bardzo dobrze, bo 233 wskazuje sporo zaś 372 tylko tyle ile potrzeba jak na Pama przystało ;)

 

Piękne fotki :)

Podziękował


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Genovese, masz piekny zegarek  :wub:

Natomiast na twoim przykładzie IMO - nie obraź się - widac jak ta idiotyczna moda na kolorowe bohomazy na ciele potrafi zepsuć efekt pełnej ekspozycji nieprzeciętnego czasomierza. Czysta forma LM plus nienachalne tło naturalnego przegubu to myślę jedynie słuszny duet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genovese, masz piekny zegarek  :wub:

Natomiast na twoim przykładzie IMO - nie obraź się - widac jak ta idiotyczna moda na kolorowe bohomazy na ciele potrafi zepsuć efekt pełnej ekspozycji nieprzeciętnego czasomierza. Czysta forma LM plus nienachalne tło naturalnego przegubu to myślę jedynie słuszny duet.

 

 

Spoko luzik.. wiesz jak to się mówi , "z gustami się nie dyskutuje" , ale szanuje Twoją szczerą opinie i tylko dodam ,że chyba ta moda już mija powoli na tatuaże.One są ze mną juz blisko dekadę... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli 10 lat, to faktycznie musiałes byc pionierem i tzw. trendsetterem, a wiekszość obecnych twardzieli i celebrytów upstrzonych tatoo po całości była jeszcze w piaskownicy ;)

Masz rację, z tymi gustami, pewnie 10 lat temu jeszcze nie wiedziałeś że będziesz miał takiego zegarkowego świra i bedziesz potrzebował czystej ściany jak w galerii - ciekawe czy wówczas bys podjął taką decyzję? Pytanie w sumie retoryczne, nie namawiam do odpowiedzi ;) sorry za off top a zegarek jak pisałem bardzo zacny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz kilku innych pasji, zegarkowego świra miałem od zawsze tylko nie zawsze środki i czas aby to "pielęgnować".W kwestii odpowiedzi na Twoje pytanie , niczego nie żałuje i mi to w niczym nie przeszkadza.Jednak rozumiem Twój punkt wiedzenia.Mam podobnie z innymi rzeczami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Kawał zegarka. Ale co mnie najbardziej użekło w nim to tarcza https://www.instagram.com/p/BkCOpTXlUYD/

Z całym szacunkiem, ale akurat mnie nic tu nie urzeka <_<  Primo - to chrono (nie lubię), secundo - coś jest nie tak z proporcjami - jakaś taka mała ta tarcza w stosunku do reszty zegara (kawał "żelaza"). Ale widocznie tak ma być, bo to SUB z WR 1000m. Chociaż Panerai ma inne, duuuużo lepiej wyglądające SUBy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do proporcji masz całkowitą racje. Ale nie zmienia to faktu że tarcza i indeksy mi się podobają.

Edytowane przez ptakug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Co do proporcji masz całkowitą racje. Ale nie zmienia to faktu że tarcza i indeksy mi się podobają.

A co się komu podoba lub nie, to już inna sprawa  ;)  Poza tym, tam z tyłu jest napis, który może podobać się wielu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ma coś w sobie.. Ja lubie gdy dzieje się na tarczy.. Choć 202 lepiej jak dla mnie wygląda.

Edytowane przez viki_gte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

No, wietrzy się, wietrzy :D  A nawet wędzi :P

 

 

post-102568-0-26400300-1529177387_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Witam. Jest szansa określić czy zegarek jest orginalny?

Cześć

Ja tam się za bardzo nie znam, ale ta siódemka w datowniku to podejrzanie wygląda.

No i sposób osadzenia wskazówek - dziwny ten "dołek".

Oprócz tego kształt dźwigienki przy osłonie koronki, i sposób wykonania "ułożyskowania" na dźwigience przy styku z koronką - ktoś przy tym majstrował, bo wygląda na to że tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest szansa określić czy zegarek jest orginalny?

Fejk.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

jesteście w stanie powiedzieć jaki to rodzaj tarczy-tj.malowana, sandwich...-bo nie mam punktu odniesienia.

 

Dzięki

Miłego popołudnia:)

post-84806-0-19886200-1529332596_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Witajcie

 

jesteście w stanie powiedzieć jaki to rodzaj tarczy-tj.malowana, sandwich...-bo nie mam punktu odniesienia.

 

Dzięki

Miłego popołudnia:)

Wygląda jak kiełbasa.

Ale chyba w tym modelu robią teraz nadruk. A wcześniej był sandwich... Pogubiłem się :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.