Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Wodolej napisał(-a):

🙂

Tak 9010 tylko Ty masz chyba wersję z szybkami z obu stron, taką tres elegante 😉 a w moim, po podniesieniu ceny, dali kawał żelastwa od spodu 🙂

Chciałem właśnie przeszklony dekiel, dlatego polowałem na 1392 (w rozmiarze 42mm), ale w końcu nie było już nic na pierwotnym, więc wziąłem... też 1392, tylko z bransoletą, czyli 722. Ale coś za coś, Ty masz WR 300m, a ja przez m.in. dekiel tylko 100m. 


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
15 minut temu, ledr napisał(-a):

Chciałem właśnie przeszklony dekiel, dlatego polowałem na 1392 (w rozmiarze 42mm), ale w końcu nie było już nic na pierwotnym, więc wziąłem... też 1392, tylko z bransoletą, czyli 722. Ale coś za coś, Ty masz WR 300m, a ja przez m.in. dekiel tylko 100m. 

Wiadomo, że nie ma idealnego zegarka, noża, roweru, motocykla, czy też aparatu fotograficznego, przez co musimy kupować, kupować i jeszcze raz kupować 😅

 

Edytowane przez Wodolej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Scaut napisał(-a):

 

Też 111 na czarnym pasiorku 😜

IMG_20210907_202514.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super te złote wskazówki.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się świecą te Wasze stalowe Pamy ze złotymi wskazówkami... Jak ołtarz w Licheniu... 🙃

Ja skromnie w tytanie jak plebejusz... 

20210909_172239.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AWMmhtr.jpg&key=56e6ad6481c112056a96ab561f6717344701db62ffb34bcfc461d9a484e12676


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.08.2021 o 10:41, sanik napisał(-a):

 

Edytowane przez pawel007
510 i 560- ciezko zlapac.. brak na rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Santino napisał(-a):


emoji1786.png

............miałeś takiego/ jeśli się nie mylę.

...........dziś.

IMG_1326.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.09.2021 o 21:27, just_nobody07 napisał(-a):

Prawie żaden Pam nie jest zły ;)

A który,  według Ciebie jest zły


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej

Dostrzegłem dziś pierwsze rysy na lunecie Maryny. Ubawiła mnie i zastanowiła moja na nie reakcja. Kupiłem Marynę, jako EDC, jako zegarek do ciorania, taki prestiżowy GShock (z zachowaniem wszelkich proporcji) i tak jej używałem. A mimo wszystko rysy te, wywołały zdziwienie, poczucie bólu i głębokiej niesprawiedliwości 😉, choć z drugiej strony przecież trochę ich wyczekiwałem, chcąc by Maryna nabrała indywidualnego charakteru i klasy 🙃. Taki miłośnik zegarków to jednak jednostka ludzka pełna wewnętrznych sprzeczności 🤔 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty się martwisz takimi prawdziwymi rysami, czy tylko jakimiś drobnymi nitkami od patrzenia na kopertę powyżej 3 sekund bez mrugnięcia powieką?

 

2260fbeb9b20434a500fbd7e0989efc1.jpg.ab297c835a76ebd4ef372fcd4edaae76.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Dorian06 napisał(-a):

A który,  według Ciebie jest zły

..........pewnie Ferrari i Art Deco 😅

Teraz, Wodolej napisał(-a):

Dostrzegłem dziś pierwsze rysy na lunecie Maryny. Ubawiła mnie i zastanowiła moja na nie reakcja. Kupiłem Marynę, jako EDC, jako zegarek do ciorania, taki prestiżowy GShock (z zachowaniem wszelkich proporcji) i tak jej używałem. A mimo wszystko rysy te, wywołały zdziwienie, poczucie bólu i głębokiej niesprawiedliwości 😉, choć z drugiej strony przecież trochę ich wyczekiwałem, chcąc by Maryna nabrała indywidualnego charakteru i klasy 🙃. Taki miłośnik zegarków to jednak jednostka ludzka pełna wewnętrznych sprzeczności 🤔 😉

W moim przypadku 113 robi właśnie za G-Shocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.