Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

No psychol!  :lol:

 

masz jakieś epitety w zanadrzu, jesli powiem, że to nie wszystkie paski?  :D

Edytowane przez habakuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem! :) Gratuluję wspaniałej kolekcji pasiorów :) Pamów oczywiście też gratuluję.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No psychol! :lol:

Nie martw się bo jesteś blisko niego i masz tylko kilka sztuk mniej :)

Co do PAM'ów to wizulnie bardzo mi się podobają, ale już raczej nie kupię :)

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też rolek trzyma się z pamem, ale coś mnie nęci żeby się go pozbyć na rzecz drugiego pama.

78838445108931610316.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy i raczej ostatni PAM

PAM 001

u2uva7yq.jpg

 

W sumie na nadgarstku 3-4 razy i raczej więcej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja tez bym wymienil Submarinera na Pama Submersible, a za rok, poltorej kupilbym SDDS lub tego nowego SD.

Jakis czas temu dalem ogloszenie, ze chce wymienic, ale chetnych nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja tez bym wymienil Submarinera na Pama Submersible, a za rok, poltorej kupilbym SDDS lub tego nowego SD.

Jakis czas temu dalem ogloszenie, ze chce wymienic, ale chetnych nie bylo

To masz szanse, jest jeden submersible na bazarku i z tego co wiem istnieje możliwość wymiany na Rolka.

Mi On nie podchodzi ze względu na tytan i werk. Ale może Tobie....

 

Mi marzy się jakaś 312, 359 itp, ewentualnie coś z linii historycznej, ale w tym wypadku powinna być normalna cena, a nie pompowana do granic absurdu  :lol:

Edytowane przez S-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S-3, dzięki za to zdjęcie. Choć Radiomir mi się podoba to rozmiar ( i ogólny look przy tych wymiarach ) tych zegarków dyskwalifikuje je w moich oczach niezależnie czy to 47 czy 42. By the way...SUB leży świetnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S-3, dzięki za to zdjęcie. Choć Radiomir mi się podoba to rozmiar ( i ogólny look przy tych wymiarach ) tych zegarków dyskwalifikuje je w moich oczach niezależnie czy to 47 czy 42. By the way...SUB leży świetnie .

Zdjęcie przekłamuje, weź pod uwagę że robione jest pod jakimś tam kątem. W realu nie wygląda to źle. Mi jak najbardziej pasuje, nosi się świetnie.

Co do suba to wiadomo już milion razy na tym forum padło stwierdzenie "najwygodniejszego zegarka na......." i ja się podpisuję pod tym obiema rękoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te trzydniowce sa za bardzo ugrzecznione, takie sterylne, ladne, ze az zal ich nosic. Mialem mozliwosc kupienia 312 z 2010 oraz 392 w bardzo zblizonej cenie do 000. 312 odpadla odrazu, ale dlugo zastanawialem sie nad 392. Przymierzylem i te 42mm super lezaly na moim nadgarstku, ale wydawal mi sie taki nie pamowaty ;-).

Bardzo swiadomie wybralem Base Logo z powodow trudnych do sensownego wytlumaczenia. Zagraly emocje i dlatego wybralem Unitasa :-)

Poza tym mam nowke ze swoim imieniem i nazwiskiem na karcie, a np w Rolexie nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te trzydniowce sa za bardzo ugrzecznione, takie sterylne, ladne, ze az zal ich nosic. Mialem mozliwosc kupienia 312 z 2010 oraz 392 w bardzo zblizonej cenie do 000. 312 odpadla odrazu, ale dlugo zastanawialem sie nad 392. Przymierzylem i te 42mm super lezaly na moim nadgarstku, ale wydawal mi sie taki nie pamowaty ;-).

Bardzo swiadomie wybralem Base Logo z powodow trudnych do sensownego wytlumaczenia. Zagraly emocje i dlatego wybralem Unitasa :-)

Poza tym mam nowke ze swoim imieniem i nazwiskiem na karcie, a np w Rolexie nie mam.

000 to jeden z fajniejszych pamów, mi bardziej podoba się nawet od "historycznych kanapek", których cena jest absurdalnie wysoka. Dorzucając 2 kpln można mieć nowego 8 dniowca w Jansen. Wczoraj mierzyłem cena po rabacie wyszła ok 25 kpln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Suba przekonywać mnie nie musisz ale po przymiarce Radiomira mój rozum nie dał się przekonać sercu.... a do osłony koronki nie mogę się przekonać. Jakiś radiomir vintage może miał 40 mm ale dziś to ceny z kosmosu. Tak więc na razie serdecznie Wam kibicuję bo lubię popatrzeć na PAM & pach ale sam poczekam na jakąś edycję dla ...chińczyków

post-55792-0-56106500-1397843380_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

000 to jeden z fajniejszych pamów, mi bardziej podoba się nawet od "historycznych kanapek", których cena jest absurdalnie wysoka. Dorzucając 2 kpln można mieć nowego 8 dniowca w Jansen. Wczoraj mierzyłem cena po rabacie wyszła ok 25 kpln.

 

W Monachium był za 21k, nówka sztuka, ale mi odechciało się zakupów za granicą, bo kupiłem 024 w Holandii i przyszła bez papierów i potem okazało się, że w ogóle nie ma oryginalnych dokumentów tylko fakturę sprzedawcy. Odesłałem w ten sam dzień, kase odzyskałem, ale co nerwów zjadłem to moje, a i tak straciłem na przewalutowaniu  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablo, gratuluję nabytku! :)

Co do "sterylności" trzydniowców to się nie zgodzę. Owszem mogą się takie wydawać kiedy są nowe, ale po pewnym czasie, kiedy zbiorą już odpowiednią ilość rys i wgnieceń nabierają właściwego dla pama wyglądu, który podkreśla tylko odpowiednio dobrany pach :) i mówię to 100% serio. Tą obserwację potwierdza też mój znajomy posiadacz trzydniowego pama.

 

Oczywiście z przyjemnością zapisuję się do klubu OP.

Kiedyś Panerai to była chyba moja najbardziej ukochana marka, obecnie ta miłość może trochę osłabła, ale nadal bardzo lubię Pamy i jest kilka modeli, które nadal nie dają mi spokoju - Tuttonero, tytanowy garniturowiec 338 na P.999 z cudnymi złotymi wskazówkami i również tytanowy 8 dniowiec - PAM 346.

A tu moja 312-tka :)

3u2ymaju.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

@pablo, ja również przyłączam się do gratulacji-ta prostota ma w sobie jakąś magię! Choć sam posiadam 312, to cały czas myślę czy nie pójść w stronę jednego z modeli historycznych :unsure:

Miażdży mnie również wklejony przez Michała PAM 389, tyle tylko, że ten rozmiar niestety nie dla mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo graty, sam tęsknię za moim 210, pewnie jakiś pam 0 zagosci :-)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przyłanczam się do gratulacji. I prosiłbym o zdjęcie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się o modelu specjalnym 318. Czy ktoś ma wiedzę dlaczego manufaktura umieściła tak paskudnego unitasa w tym zegarku? Do porządnego unitasa za ponad 10tyś dorosłem ale to co siedzi w 318 zniechęca mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ignorancja i pewność siebie, że ci "głupi Jankesi" łykną wszystko jak leci.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej w 318 nie ma problemu z serwisowaniem werku. Za kilkaset złotych kupuje się nowy :lol:


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitał :)

To dorzucę i mojego PAMa 312. Kupiłem go kilka lat temu ale nadal mnie cieszy i ma u mnie raczej dożywocie. Nie spotkałem zegarka piekniej świecącego. Kolejną jego zaletą, oprócz charakterystycznej stylizacji, jest mozliwosć zabawy paskami i klamerkami. A propos...musze zrobić przegląd pasków i kilka nieużywanych dać na bazarek. ;)

 

312008.jpg

 

pam004.jpg

 

312012.jpg

 

312009.jpg

 

inhouse001.jpg

Edytowane przez gludek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.