Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze większą sztuką jest połapać się w numeracji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i przy okazji odświeżę temat :)  Chodzi o nakręcanie Pama, a konkretnie czy zegarek przy maksymalnym nakręceniu nie pozwoli na obrót koronki. Mam wrażenie, że czym dalej nakręcam to koronka jest bardziej odbijana w drugą stronę i mam obawę czy kręcić dalej. Do jakiego momentu nakręcać? No i jak domykacie koronkę, zabezpieczeniem?

Edytowane przez BRABUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i przy okazji odświeżę temat :)  Chodzi o nakręcanie Pama, a konkretnie czy zegarek przy maksymalnym nakręceniu nie pozwoli na obrót koronki. Mam wrażenie, że czym dalej nakręcam to koronka jest bardziej odbijana w drugą stronę i mam obawę czy kręcić dalej. Do jakiego momentu nakręcać? No i jak domykacie koronkę, zabezpieczeniem?

 

Kręć do końca :) Maksymalni około 60 obrotów. Ja nakręcałem codziennie rano, około 40 razy, do oporu. Wyczuwalny jest.

Koronkę zawsze domykałem wciskając zwyczajnie zabezpieczenie.

 

To PAM. Noś, używaj, ciesz się, bądź dumny :)

 

M.


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z forumowiczów był w butiku Panerai, jak wrażenia?

Obsługa miła , kulturalna , bez narzucania się , aczkolwiek miałem wrażenie , że osoba ,która mnie obsługiwała nie do końca miała pełną wiedzę na temat produktów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z forumowiczów był w butiku Panerai, jak wrażenia?

 

Gdzie w butiku? Jansen to nie butik  ;)

 

Mam pytanie i przy okazji odświeżę temat :)  Chodzi o nakręcanie Pama, a konkretnie czy zegarek przy maksymalnym nakręceniu nie pozwoli na obrót koronki. Mam wrażenie, że czym dalej nakręcam to koronka jest bardziej odbijana w drugą stronę i mam obawę czy kręcić dalej. Do jakiego momentu nakręcać? No i jak domykacie koronkę, zabezpieczeniem?

 

Wszystko ok, tak ma być im bardziej nakręcony tym większy opór i wrażenie odbijania. Dociskać też najlepiej tym dzyndzlem, bo wskazówka minutowa się nie obsunie.

Nie przejmuj się nie ma ch*ja we wsi żebyś dał radę go popsuć, to Unitas w Pamie, przeżyje nas wszystkich  :D

BTW, pamiętam jak znalazłeś jakąś mikro szczelinę w swojej 312  ;) , która okazała się fabrycznym ułatwieniem dla serwisanta.

Nie chciałbym żebyś był moim szefem  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w butiku? Jansen to nie butik  ;)

 

 

Wszystko ok, tak ma być im bardziej nakręcony tym większy opór i wrażenie odbijania. Dociskać też najlepiej tym dzyndzlem, bo wskazówka minutowa się nie obsunie.

Nie przejmuj się nie ma ch*ja we wsi żebyś dał radę go popsuć, to Unitas w Pamie, przeżyje nas wszystkich  :D

BTW, pamiętam jak znalazłeś jakąś mikro szczelinę w swojej 312  ;) , która okazała się fabrycznym ułatwieniem dla serwisanta.

Nie chciałbym żebyś był moim szefem  :lol:

 

Chodzi mi o butiki fabryczne, takich nie ma w Polsce. Ostatnio byłem w salonie Wempe w Berlinie, który też prowadzi Panerai. Niestety sprzedawca był tak zainteresowany prezentacją zegarka jak za przeproszeniem babcia klozetowa pogodą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o butiki fabryczne, takich nie ma w Polsce. Ostatnio byłem w salonie Wempe w Berlinie, który też prowadzi Panerai. Niestety sprzedawca był tak zainteresowany prezentacją zegarka jak za przeproszeniem babcia klozetowa pogodą :P

W takim razie pomyliłem , przepraszam , myślałem ze chodzi ci o sklep polskiego dystrybutora Panerai .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pomyliłem , przepraszam , myślałem ze chodzi ci o sklep polskiego dystrybutora Panerai .

Ok, w porządku ale do Jansena przy okazji się wybiorę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z forumowiczów był w butiku Panerai, jak wrażenia?

 

Dużo zegarków, wszystkie jednej firmy, wyglądają prawie tak samo, sprzedawca sporo wie i jest gotów do dowolnej dyskusji bylebyś odnalazł pasującą ci wersję :-) Oczywiście przymierzanie do woli, z uśmiechem i traktowaniem potencjalnego klienta jak potencjalnego klienta a nie zawracacza głowy.

 

Dzięki przymiarce okazało się że te zegarki nie są tak duże jak mi się wydawało, i mniejsze średnice całkiem przyzwoicie leżą na nadgarstku.

 

Największe wrażenie natomiast zrobił Xicorr na sprzedawcy - nie widział takiego zegarka i był nim bardzo zainteresowany. Choć być może to był taki psychologiczny zabieg marketingowy ;-)

Edytowane przez Nim Odues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zegarków, wszystkie jednej firmy, wyglądają prawie tak samo, sprzedawca sporo wie i jest gotów do dowolnej dyskusji bylebyś odnalazł pasującą ci wersję :-) Oczywiście przymierzanie do woli, z uśmiechem i traktowaniem potencjalnego klienta jak potencjalnego klienta a nie zawracacza głowy.

 

Dzięki przymiarce okazało się że te zegarki nie są tak duże jak mi się wydawało, i mniejsze średnice całkiem przyzwoicie leżą na nadgarstku.

 

Największe wrażenie natomiast zrobił Xicorr na sprzedawcy - nie widział takiego zegarka i był nim bardzo zainteresowany. Choć być może to był taki psychologiczny zabieg marketingowy ;-)

Dzięki za opinię! Jeszcze jedno pytanie, w jakim mieście? Mam w sumie najbliżej do Monachium  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieco dalej, za wielką kałużą.

W Niemczech bywa sztywniej i z dystansem do klienta, w ichnim Panerai nie byłem. Zakładam że to różnica kulturowa, mimo że sprzedawcy bywają Hindusami, Rosjanami i innymi importowanymi Niemcami ;-) W Wempe miałem mieszane doświadczenia w zależności od sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat powyższy butik nie powalił niczym szczególnym.

Modelu, który mnie interesował akurat nie mieli. Obsługa ok, miła, uprzejma, ale ot, standardowo.

Butik jest mały, ludzi było sporo (wakacje), trafiłem na małą awanturę, jakiś gość kupił parę dni wcześniej zegarek i coś mu nie pasowało. Po paru chwilach wyszedłem.

Dla miłośników marki miejsce warte odwiedzenia raczej tylko ze względów historyczno-sentymentalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... Bez Pama jak bez ręki...

 

Okazuje się, że jednak nie jest łatwo. Mam syndrom odstawienia i muszę przyznać, że sprzedaż 112-ki to był błąd.

 

Miłego dnia,

 

M.


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.