Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje Bartek! Klasyk :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem że też fajny ;-) wygląda na tym pasku stylowo - gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek gratulacje

 

Twój Pam bedzie miał jak w raju z paskami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie witamy w klubie :) Mówiłem Ci to wciąga;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :) No wciąga wciąga....Juz dumam nad 8-mio dniowcem :) A paski się robią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem jakim prawem ktoś Omegę dał na tym samym poziomie co Rolex, jestem zdziwiony podobnie jak kolega @desmo.

 

Bo wbrew temu jak to wygląda na naszym szacownym forum - w realnym Świecie bardzo często Omega jest kojarzona ze wspólną półką jakościową i cenową z Rolexem.

A na forum - Omega = poczekalnia przed Rolexem. 


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to piłujcie Omegę żeby przeskoczyła ceną Rolexa wtedy odpadnie Wam czynnik ekonomiczny...i zobaczymy co wtedy wybiorą ludzie którzy uzbierają tych 20-ścia kilka tysięcy...a co jak wybiorą PAMa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Panerai, bo to najwyższa jakość, szczególnie jeżeli chodzi o limitowane edycje: http://panerai.watchprosite.com/show-forumpost/fi-717/pi-4961688/ti-750473/t-/

 

Caly czas nie rozumiem, po co czytać i pisać w wątku przeznaczonym dla miłośników danej marki, skoro się jej nie lubi :)

 

Twój link widziałem już dawno, a mimo wszystko jestem tak naiwny, że kupiłem Panerai :( Eh to kupowanie sercem, zamiast rozumiem.....

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tego nie rozumiem  :wacko:

I niestety, choc moze i czasem Ci przeciwnicy Pamow i Rolkow napisza cos rzeczowego, to dla mnie jest to zwykle trollowanie, bo czym nazwac udzielanie sie w tych watkach dla milosnikow w kolko ich wysmiewajac? :unsure:

 

Zeby nie bylo, to do kilku Kolegow idealnie ta definicja pasuje:

"Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów..."

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicon - chyba zaczne na takie teksty wklejac za kazdym razem ta sama odpowiedz, bo nic innego do takich Twoich "ogólników" juz nie pasuje a swoimi postami jak powyzej wpisujesz sie idealnie.

"[ir]

Edytowane przez cook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja nic nie piszę o użytkownikach tylko o zegarach i firmie. Serio obraża Cię to co ktoś napisze o firmie zegarkowej?

to sie po prostu robi nudne, rozumiesz... ?

patrz : wątek IWC ;)

a definicja trollowania pasuje idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja nic nie piszę o użytkownikach tylko o zegarach i firmie. Serio obraża Cię to co ktoś napisze o firmie zegarkowej?

+1

[[/b]

Edytowane przez cook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem do IWC, żeby między innymi Tobie i innym Kolegom Sellitowcom udowodnić, że się mylą, a wiadomość z IWC to chyba wiarygodne źródło

Ty chyba nadal nie rozumiesz albo w ogóle tego do siebie nie dopuszczasz, że są tacy ludzie którzy kupują sercem

żeby nie zaśmiecać - skończyłem temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie B), kazdy ma prawo wyrazić SWOJE ZDANIE jesli robi to w sposób zgodny z zasadami kultury osobistej jak i regulaminu forum.

Dotyczy to zwolenników, jak i "przeciwników'.....

A to ze ktoś ma bardziej 'ostre pióro' to nie powód do sprzeczki.

 

Pozdrawiam wszystkich kolegów piszących w temacie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook - jest powod, bo jeszcze do niedawna watek dla milosnikow Panerai nie byl tak trollowany i przyjemnie sie w nim spedzalo czas, a teraz zaczyna to przypominac rozdzialy z Rolexa i fajnie, aby ktos widzac taka tendencje do trollowania w tych watkach zwrocil na to uwage. Tu nie chodzi o kolko wzajemnej adoracji, ale na Boga - ile mozna robic podjazdy etc. i nic...

Zacytowana przeze mnie definicja ewidentnie pokazuje, ktore wypowiedzi bez chwili wahania sie do tego kwalifikuja i moze warto byloby czasem cos z tym zrobic, bo zaczyna sie niemilo to czytac - a chyba nie o to w takim klubie milosnikow chodzi :unsure:

 

ps

mam w d...e czy ktos kocha Pama czy nie, czy ktos uwaza Rolexa za guru wykonania i wykonczenia czy sie z tego nasmiewa, ale moze troche szacunku do innych forumowiczow? Ja nie nasmiewam sie z ludzi, ktorzy kupuja czasem za kilkakrotna wartosc swojej pensji Atlantica, Steinharta czy chocby Seiko. Milo jest poczytac jak czasem i na wyrost wypisuja ochy i achy nt. swoich nowych nabytkow. Czy mamy zaczac im udowadniac jaka to bezmyslnosc uczynili a nie gratulowac radosci jak to dotad bywalo?

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, jak sam zapewne dobrze wiesz-ignorowanie 'zaczepnych' treści jest najlepszym lekarstwem.

'Organizm' sam "umiera bez pokarmu" B)

 

Miłego dnia wszystkim zyczę.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz daj na luz:) Najważniejsze że na spotkaniach na live nie ma takich osób ;) hehehehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ 100 za ostatni post Mariusza

 

 

 

 

 

Ale przecież ja ją bardzo lubię, nie rozumiem o co Ci chodzi :). PAM jest zawsze lepszym wyborem bo to historia i detale o najlepszej jakości. Inne marki (poza Rolexem) to tylko marketing i ściema.

Ktoś kto "Ciebie nie zna" mógłby to łyknąć, ale nie my.

Ty po prostu sobie kpisz.

Zapewne chciałbyś być traktowany poważnie, ale takimi tekstami nikomu tego nie ułatwiasz...

 

Mariusz, jak sam zapewne dobrze wiesz-ignorowanie 'zaczepnych' treści jest najlepszym lekarstwem.
'Organizm' sam "umiera bez pokarmu" B)

Miłego dnia wszystkim zyczę.

I to jest dobra myśl :)

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia...

 

Mariusz - ja nigdy nie doprowadzilem 233 do zatrzymania, bo balem sie, ze mi stanie przy przerzucaniu daty (bez podtekstow prosze :D ), bo w Pamie inaczej niz w Rolexie data "przemienia sie" przez 2-3 godziny, ale jak uzyskales prawie 10h, to niezle B)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA:

Od tej pory w tym wątku wolno wygłaszać tylko pochlebne i entuzjastyczne opinie na temat PAM-ów.

Wszelkie inne będą  usuwane, a ich autorzy karani proporcjonalnie do niepochlebności opinii ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z technicznego punktu widzenia to "stanięcie " podczas przemieniania się  jest grożne dla mechanizmu ?

Bo nie zrozumiałem powodu przezorności kolegi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA:

Od tej pory w tym wątku wolno wygłaszać tylko pochlebne i entuzjastyczne opinie na temat PAM-ów.

Wszelkie inne będą  usuwane, a ich autorzy karani proporcjonalnie do niepochlebności opinii ;)

+1

"Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów..."

 

:D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z technicznego punktu widzenia to "stanięcie " podczas przemieniania się  jest grożne dla mechanizmu ?

Bo nie zrozumiałem powodu przezorności kolegi .

Wiesz - ja az tak sie nie znam na technicznych aspektach tegoz problemu, ale mialem w glowie chocby problemy AP 15300 z datownikiem i wypytujac u roznych zrodel powtarzalo sie, ze ten czas zmiany daty jest dosc newralgiczny dla zegarkow mechanicznych (np. nie powinno sie cofac wskazowek w tym czasie). Jak wiec zalozylem, kiedy by sie zegarek zatrzymal np. w polowie zmiany daty, to predzej czy pozniej musialbym go zaczac nakrecac od zera i nie bylem pewien czy to nie mogloby np. uszkodzic czegos. Ale to tylko moja przezornosc byla ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.