Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Archie już chyba musi iść do lekarza bo film by mógł trwać 30 sekund i byśmy sie wszystkiego dowiedzieli, albo nie pić tyle.

Ja ze wspomnianą 60% zniżką bym chętnie pobrał nawet na Eta  :)

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem gdzieś na Mazurach, a konkretnie na Jez. Nidzkim.....

 

IMG_9437.jpg

 

- ZERO -


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Jakiś czas temu na klubowym bazarku wisiał długi czas PAM392 (lekko używany) Czy pamiętacie może kto go sprzedawał? A może ktoś zna Sprzedającego i wie czy nadal jest dostępny? Będę wdzięczny za każde info na PW. Czas wstąpić do klubu ;)

 

Pozdrowienia,

Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto czasami poszukac na strychu :o:)

Tak sie sklada, ze przed chwila tez znalazlem cos ciekawego...nie az tak ciekawego i nie zegarek... ale


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Bartekk pokazywał świetny pasek z bocznymi przeszyciami na zewnątrz paska. Zastanawiam się czy nie zrobić tego samego na płaszczce, aby ją zbrutalizować (choć i tak jest ok, bo to wersja stealth, antracyt) aby grała z 005 kolegi:

 

4aicviw.jpg

 

w69hbxK.jpg

 

StuafzG.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tą płaszczkę przy tym zegarku widziałbym z podwójnym wypełnieniem:

1617223019.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie siedzi, zbyt delikatna i cienka w stosunku do masywnej koperty imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod wpływem recenzji, tak się dzisiaj noszę:

 

pam_DSC_4448_edit.jpg


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten design ma jeszcze jedną zaletę - zmiana paska - i jakby się miało nowy zegar

Muszę przyznać że przez kilka lat podchodziłem do Luminorów jak do jeża ale spróbowałem i nie żałuję... Aha i nie musiałem używać " Tiselli" żeby się przekonać czy mi będzie pasował ;-)

post-55792-0-09294500-1468874178_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale od kilku dni nazwa Tisell jest dla mnie synonimem wszelkich dziwnych prób wprowadzenia siebie/ innych ? w maliny ;-) ti (mi ) sell później ja ci sell...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuzszego czasu siedzą mi w głowie takie dwa 8dniowce, więc jeżeli któryś z kolegów ma i nie nosi 510 lub 560 to chętnie przygarnę w dobrej cenie :) to zapraszam na PW

 

Mam też pytanie do miłośników marki, który z tych dwóch byście wybrali i dlaczego ?

 

 

 

 
 

DSC_5856.jpg

panerai_560.jpg

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem model bez sekundy ładniejszy i bardziej spójny. Jak z sekunda to bralbym 005 lub 111.

 

Btw szukam 111 lub 112 dla siebie.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bardziej skłaniam się właśnie z tego powodu do wersji 560, tylko że bez sekundnika nie ma możliwości dokładnego zsynchronizowania zegarka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję z sekundnikiem, wtedy widać, że zegarek "żyje". Bez sekundy też ma swoje zalety, np. nie będziesz obsesyjnie sprawdzać dokładności chodu ;)

Kieruj się wrażeniami estetycznymi. W Paneraiu robotę robią paski, nie tylko cyferblat.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten dylemat 111 vs 112 i wygrała koncepcja jak najprostszej tarczy...w modelach z nowym werkiem przez ilość napisów na tarczy i malą sekundę robi się trochę ciasno...dodatkowo pomyślałem że jeśli kiedyś będę szukałt 42 mm Radiomira ( a szukam ) czy SUBa ( 00024) to one mają małą sekundę...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było, ale już niedługo dołączam do Klubu PAM :) 

 

Moja żona zrobiła mi super prezent z okazji 30 urodzin, zamówiła mi 590-tke na którą chorowałem już dawno, nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że zegarek odbieramy w Panerai Boutique w Venecji podczas naszego urlopu. 

Generalnie lepiej nie mogłem sobie wymyślić kupna PAM :)

 

Dodam tylko, że jestem w szoku jaki rabat udało się uzyskać tylko przez kontakt mailowo-telefoniczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie miła koincydencja zdarzeń - gratulacje.

Rabat w butiku nr 1 ...hmm albo Twoja żona jest genialna biznesowo albo nie chciała Cię martwić ceną ... ( w końcu to prezent ) albo ten model cieszył się mniejszą popularnościæ albo Archie ma rację ;-) !!! ...albo prawda leży pośrodku. Tak czy siak - najważniejsze że masz ukochanego PAMa za free ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow! Super prezent w super oprawie! Nic tylko gratulować i zazdrościć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.