Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Blunio

Bez przesady, jak można nie krytykować sprzętu z szacunku do człowieka? :)

Jak w filmie REJS KLIK

Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak, nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy.

Przejdźmy od słów do czynów. Chciałem powiedzieć kilka słów.

:D Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek. Ale zdjęciem to go kolega nie dopieścił ;)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciepłe idzie, można znowu szalec z "letnimi paskami"

:)

 

post-27961-0-91776900-1494765684_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trusted....pojechałeś z tym plastrem. Moim zdaniem nie pasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie... letnio jest, ale zeby Ci sie Pam nie obrazil, ze takie cos mu przywdziales :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do bialych conversow skorzanych pasuje ;) na rece tez wyglada fajnie tylko trudno zlapac to na foto :)

Ja mam luz, mam mase paskow, w tym nie tylko 'gruba brazowa skore we wszystkich odmianach' ;-p

Wczoraj tez kolega skrytykowal.. o pam, mam podobnego ale ten pasek.. mam inny.. hehehe

Najwazniejsze ze mi sie podoba :)

Bawmy sie tymi zegarkami odwaznie :)
O ile pamietam za jeans na skorze tez 'mi sie tutaj dostalo' a na forach paneristi sa czestymi goscmi.. i pasuja mega do charakteru zegarka perlony tez sa noszone czy canvasy

Tylko u nas na forum tak bardzo konserwatywnie ;)
To sie wylamuje!

Milego popoludnia wszystkim!

Edytowane przez Trusted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Trusted jak najbardziej się podpisuje pod tym co piszesz. To nie sztuka kupic na przykład Speedmastera na bransolecie, porobić zdjęcia najlepiej ze scyzorykiem albo w jakies innej kałuży. Wrzucić na forum, reszta kolegów wpisuje graty:) i sprawa zamknięta. Właśnie wcale nie zamknięta. Dobra zabawa zaczyna właśnie się dobierając jak najbardziej "niestandardowe" paski i łamać konwenanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozmumiem niestandardowe ale to połączenie jest dziwne. Równie dobrze można zrobić z gumki od gaci NATO zulu strony i nosić.

Ale co kto lubi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo podoba ta kombinacja. Czy to może Eulit z Niemiec?

Hej,

 

NIe byłem pewien jak przypasuje, a zamawiałem do kilku zegarków żeby potestować:

https://www.cheapestnatostraps.com/collections/perlon-straps/products/adjustable-perlon-strap-white?variant=1106969440

 

Jak za te pieniądze to jest zaskakująco solidny :)

 

Aha, omegi i rolexy tez ludzie nimi ubierają :)

Edytowane przez Trusted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takich perlonów chyba z 6-7 w różnych wersjach kolorystycznych. Na paski typu NATO reaguję "alergicznie", ciezko je też dopasować na mój duży nadgarstek. Perlony dają możliwość zmiany paska od ręki, tyle razy dziennie ile się chce, by pasowało np do koloru butów, spodni, koszulki etc. Plus można je przesuwać, by sprzączka była na spodzie, a nie z boku nadgarstka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NATO/ zulu też można zmieniać ile dusza zapragnie. Ja na lato eliminuję skórę ze wszystkiego poza zegarkiem wieczorowym. Eksperymenty warto wspierać bo są inspirujące - na tak i na ...nie :-) brawa za odwagę ale niech Ci jej starczy żeby przyjąć ewentualną krytykę.

Pokaż całą stylizację to zobaczymy czy "biały" pasuje do zegarka o " wojskowych " korzeniach. Na pierwszy rzut oka moim zdaniem nie pasuje . Ale mogę się mylić ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

omegi i rolexy tez ludzie nimi ubierają :)

Tak. Ale pod warunkiem żeby było z białymi KORALIKAMI :P

Acha, zapomniałem dodać że za komuny też takie były modne (bo innych nie było). Do dzisiaj mam ślad po takim pasku na dekielki komunijnej Pobiedy.

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Ciepłe idzie, można znowu szalec z "letnimi paskami"

:)

 

Zestaw nie do obrony, chyba że szykujesz się do pierwszej komunii świętej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko chlopaki ja jestem gotow na dyskusje i krytyke bo mi sie podoba i tak, a niezaleznie moze zainspiruje innych a tez slucham/czytam chetnie inne opinie i inne inspiracje :)

 

Najbardziej sie ciesze, ze wzbudzil sie temat dookola naszych ulubionych zegarkow znowu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boyz, czy nie wypadałoby sie jakoś kontrolnie spotkać (w Warszawie) przed okresem wakacyjnym i wrzucić fotki naszych PAM'ów na Paneristi/Club Panerai itp na fcb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Tyle że ja dopiero w przyszłym tygodniu. 22 lub 23.lub jeszcze później 29, 30 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać z jakimś wyprzedzeniem, to ja chętnie też sobie Warszawę w tym dniu zaplanuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się postaram


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjmiecie starego Panerajowca, to i moze mi sie uda dolaczyc :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.