Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie fake czy oryginal?

post-46557-0-27400100-1497635189_thumb.jpgpost-46557-0-63934500-1497635005_thumb.jpg

Z gory dziekuje za odpowiedz znawcow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fake.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić Pam'a 352. Wacham się ponieważ chciałem stalowego, ale ten jest całkiem fajny i ma atrakcyjną cenę do tego bransoletę zawsze można zmienić na pasek. Zastanawiam się tylko dlaczego tytanowe są tak mało popularne? Na forum ze świecą szukać i nic. Coś z nimi nie tak? Może pytanie głupie, ale intryguje mnie.
Czy jest bliźniaczy model, ale stalowy na bransolecie?

Z góry dzięki

 

post-29121-0-37217900-1497716128_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Drugi zegarek po 08 za ktory Cie nie lubie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi nawet bardziej. W jakich pieniądzach można go dostać? Ceny na chrono sprawdziłem - pytam o ceny w miejscu typu bazarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

372 da się kupić za trochę ponad 20k. Ten jest mniej popularny ale myślę że do 25k jest szansa.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie rewelacyjny jest ten 422, tylko kurde dlaczego aż 47mm ??? Szkoda ze nie ma takiego 44mm :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

372 kiedy szukałem faktycznie pojawiał się czasami za 21K/22k, ale były to oferty małowiarygodne, od 23/24K można było już szukać, na 422 też spogladałem i był ok 1/2k droższy, ale czy lepszy hmm 372 wymiata!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ma jedną wskazówkę więcej :)

I bardzo fajny wskaźnik rezerwy chodu od strony dekla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ten temat regularnie i za każdym razem pojawiają się myśli, czy nie sprzedać prawie wszystkiego co mam i nie kupić Pama zostawiajac jeden bardziej oficjalny zegar. Tak za 20k +/- 10%. Jednak gdy za te kwotę można mieć bazową 005 to mnożą się wątpliwości. Warunkiem są 3 wskazówki (bez sekundy zegary są strasznie smutne IMO) i kanapka najchętniej.

Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pam wg mnie najpiekniej wyglada bez niczego (tylko 2 wskazowki).

Jednak jak zaczynam zakladac zegarek, gdzie nie widze czy w ogole on dziala/chodzi, to mnie strasznie irytuje... :angry:  I znowu zaczyna sie walka pomiedzy wygladem a uzytecznoscia (to samo ma sie do daty :D ).

 

Co do tego 422, to pomimo tego sekundnika, klasyka nie zostala zaburzona  B)  Umieszczenie zas rezerwy chodu od strony dekla i nie ingerujacej w tarcze jest tym, co mocno zmienilo moje zdanie o 372 ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest dostępne jakieś zestawienie numerów, lat (miesięcy) produkcji etc. konkretnych modeli - usiłuję się zorientować jak szukać 510 z kanapką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym 422, co to za kondon ten mechanizm. 14 sekund między skrajnymi pozycjami? Gorzej niż w Tissotcie za 1500. Co za porażka. Przepraszam, dla mnie zegarek to nie tylko świecidełko tudzież jakaś ckliwa historyjka, najlepiej o podróży wysoko w górę albo głęboko w dół. Dla mnie dyskwalifikacja.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.