Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda. Mam też inne super pasiory, ale jakoś żal mi zdjąć ten oto Bartkowy.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_1916.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Bartek, super zdjęcie…jak zwykle, zresztą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, muszę go kiedyś zobaczyć na żywo bo nie wierzę że jest tak ładny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

No bo nie jest.....tylko na zdjęciu, jak z rodziną

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Jest bardzo ładny

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest ktoś w Poznaniu kto ma radiomira 45mm?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was przymierzał się do zakupu zegarka prze firmę "Wonder Invest" z Warszawy? Zaintrygował mnie jeden zegarek z ich oferty. Zdjęcia brakowało. Zegarek niby nowy , nienoszony. Zadzwoniłem pod wskazany numer, odebrał Pan mówiący nie do końca poprawną polszczyzną. Twiedzi że towar nienoszony  a brak zdjęcia uzasadnił że zegarka jeszcze nie ma na stanie. Po moim telefonie, po 5 minutach zdjęcie się pojawiło (o czym zostałem poinformowany przez sms) ale pasek ewidentnie nie był oryginalnym paskiem z zestawu. . Zakwestionowałem zdjęcie (romowa kontynuowana przez sms). Bez odzewu. Przeszukałem net pod kątem opinii nt Wonder Invest. Natknęłem się na historię klienta który bardzo długo czekał na zegar. Tekst poniżej. 

Pozdrawiam

A

 

"I recently bought a panerai ceramic 8 days, PAM384 with this company in Poland. They also have a shop (?) in Kiev. According to Chrono24 this company is a trusted seller but I seriously doubt if they deserve this title. The selling part went really good, fast, proactive and I received the invoice whithin 1 hour. I asked them to send the watch (from Poland) for next day arrival. No problem according to Wonder Invest so the money was on his account January 4. After that he became really quit. On Monday he "popped up" again and mentioned that he couldn't send the watch earlier then today because of the holiday-season! So they can find time to make an invoice and collect the money but they can't send an expensive watch. Again I asked him if I would receive it the next day. "No problem". Now it's January 14 and I'm still waiting for it. They sent the watch by normal post from Poland to Holland. Unbelieveable! The excuse from Wonder Invest; I promised 2-6 workingdays. I checked several times with the Dutch Post but they garantee before January 19 (!) 15 days after Wonder Invest received my money on the account.
I contacted chrono24 a couple of times but they can't do to much. Personally I think this company shouldn't be a trusted seller. Complaints to Wonder Invest why they handled it like this are answered really short and without any sympathy.Aftersales is "not their strongest point".
For sure I will never ever buy another watch from them. Meanwhile I keep waiting for my new Panerai..... "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejszy :) W końcu sub który ma idealny dla mnie rozmiar. Fajny jest z jednej strony dużo szlifow a z drugiej wskazówki i śrubki się wybijają ładnie. B wygodny ma gumie jak na razie jestem podjarany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Karol, tutaj też pogratuluję :) …widać, że to nie są tanie rzeczy, Panie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda- 42mm? Das- mógłbyś zrobić zdjęcie  "po całości" nadgarstka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo piekne cacko !

Fajnie lezy na reku.

P.s. Chyba lepiej niz osmiodniowec sie prezentuje na mniejszych nadgarstkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszcie mi czy na stronie producenta wymiary zegarków, które swoją drogą są imponujące podawane są z osłonką koronki czy samej koperty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.