Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie..

Dzisiejszy wyjazd do Stolicy był jednak udany..

 

Graty! Ja miałem jutro być na przymiarkach, ale niestety salon p. Jansen zamyka się na tydzień, więc muszę poczekać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukiluki & Viki_gte. Gratki. Cieszą dwa nowe Pamy w klubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Witajcie..

Dzisiejszy wyjazd do Stolicy był jednak udany..

Dołączam do Waszego grona.. Ciekawe jak długo będzie cieszyć.. Narazie banan nie schodzi..

 

405ea020906601e06e16bab5f2341a8a_orig.jp

 

706dcdd6ff5b84eb01cee57edf990d6b_orig.jp

Fajny egzemplarz dorwałeś. Jeszcze z tarczą kanapką. Już ich nie produkują. Gratulacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Fajny egzemplarz dorwałeś. Jeszcze z tarczą kanapką. Już ich nie produkują. Gratulacje :D

 

To jest 111, ten model miał kanapkę od serii H(2005 rok) i rzeczywiście już ich nie produkują... myślę, że pomyliłeś referencję z 510 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje chłopaki nowych zabawek i oby cieszyły jak najdłużej


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nowości.

U mnie odkurzony, dawno nienoszony:

k482hg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

To jest 111, ten model miał kanapkę od serii H(2005 rok) i rzeczywiście już ich nie produkują... myślę, że pomyliłeś referencję z 510 ;)

Oczywiście że pomyliłem. Potem zauważyłem - przecież nie ma napisu "8 days". Nie chciałem korygować, bo liczyłem że ktoś to wyłapie i nie przeliczyłem się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś taki wierny kompan się robi z niego..

 

 

viki_gte jakieś piłowanie ? wnioskjąc po rękawiczce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, gdy ktoś normalnie użytkuje zegarek, a nie traktuje jak bóstwo trzymając w pudełku i robiąc łzy przy każdej rysie. Przecież ten zegarek jest toolwatchem, więc musi odpowiednio wyglądać osiągając status vintage.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, gdy ktoś normalnie użytkuje zegarek, a nie traktuje jak bóstwo trzymając w pudełku i robiąc łzy przy każdej rysie. Przecież ten zegarek jest toolwatchem, więc musi odpowiednio wyglądać osiągając status vintage.

Jednak rozsądny człowiek zdejmuje zegarek przed wzięciem młota pneumatycznego do ręki :)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, gdy ktoś normalnie użytkuje zegarek, a nie traktuje jak bóstwo trzymając w pudełku i robiąc łzy przy każdej rysie. Przecież ten zegarek jest toolwatchem, więc musi odpowiednio wyglądać osiągając status vintage.

 

Przechodząc z korytarza do kuchni uderzył nadgarstkiem w futrynę. Trzask pękającego szafiru zagłuszył dźwięk pękającego serca.... :D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do brzydala :)c0db76093508cb5b44737bb24d8f47c1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niejeden chciałby takiego brzydala ;)  Fajny jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niejeden chciałby takiego brzydala ;) Fajny jest :)

Jwst, pierwszy raz w życiu drugi raz kupilem dokladnie ten sam zegarek. Mam nadzieje ze więcej nie popełnię błędu i go nie sprzedam, ale za dużo razy sobie obiecywałem takie rzeczy żeby w nie wierzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.