Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś VC, ALS czy Zenitha nie kładli na witrynie z AR.

Niestety zdarzało się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zostawili nic, nawet do 372 montują szafir, bo podobno tak chciał "lud". Jedynie 422 został nietknięty i z całej aktualnej oferty się broni...

Dokładnie! zdecydowanie nafajniejszy Panerai w całej obecnej kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani wskazówki metalowe ani tarcza kanapkowa ale jednak cieszy. Na oku 425 i się łamię... f577ec9816697428e9ddef6dffe646b9.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem, czy to jest akurat dobra informacja.

 

Być może zabrzmiało to tak jakbym się cieszył, ale wcale tak nie jest.

Wolę aby nikt nie zdawał sobie sprawy co to za zegarek i ile kosztuje .


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może zabrzmiało to tak jakbym się cieszył, ale wcale tak nie jest.

Wolę aby nikt nie zdawał sobie sprawy co to za zegarek i ile kosztuje .

 

Dlatego najlepiej mieć rolnixa. Mówisz, że za 5 dolarów od maj frienda i już nikt nie chce Ci ręki ucinać:D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej mieć rolnixa. Mówisz, że za 5 dolarów od maj frienda i już nikt nie chce Ci ręki ucinać :D

 

Albo patka i tak nikt nie uwierzy, że oryginał ;)

 

Ewentualnie Radiomira z Radomia ;)

Edytowane przez lukiluki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani wskazówki metalowe ani tarcza kanapkowa ale jednak cieszy. Na oku 425 i się łamię...

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Złam się, to odkupię tę 425 później od Ciebie Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

425 jest super - widzialem na zywo i jest swietny, ale jako jedyny Pam...  :rolleyes: Chyba bardziej sklanialbym sie do 372/673  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie od jakiegoś czasu obserwuje wątek i mam takie jedno spostrzeżenie - aktualnie prawdziwy Paneristi (poprawcie jeśli źle to odmieniam) to nie jest fan marki tylko wręcz jej przeciwnik - że wydmuszka, że wykastrowane, że dla mas, itp. itd. :)

Ogólnie, jak ktoś to forum dopiero poznaje, to niechybnie dojdzie do wniosku, że aktualnie obowiązujący trynd wśród miłośników zegarków, to zblazowany kontestator :wacko: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Nie przesadzacie z tą krytyką obecnej oferty? Co jest nie tak z 560, 372, 1312 czy 351?

Odbiegają od pierwowzoru. To chyba wg Kolegów największy zarzut. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniajac troche temat chciałbym spytać kolegów czy pływaja w basenie/morzu z swoimi Pamami z wr 100m? bo ja trochę mam obawy z moim 270 skakać do wody.... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady - 100m, to bez problemu  B)

Ja ze swoim 233 plywalem i skakalem i jak widac ma sie calkiem dobrze  ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Każdy Rolex odbiega od swojego pierwowzoru, a ludzie stają w 10-letnich kolejkach. Jak ktoś chce pierwowzór, to niech sobie kupi pierwowzór.

Napisałem skrótowo. Chodzi raczej o to że mechanizmy już nie te (Unitas), szkiełka nie takie jaki kiedyś (plexi), koperty też inne (płaskie), dużo duperelnych detali (komplikacje, niebieskie wskazówki, WR30). Teraz lepiej? To nie jest moja opinia. To przecież Wy się tak wypowiadacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady - 100m, to bez problemu B)

Ja ze swoim 233 plywalem i skakalem i jak widac ma sie calkiem dobrze ;)

no wlaśnie już miałem historie że mi szkło parowało w zegarkach z wr100m, a wolalbym uniknać serwisu w zegarku z takim mechanizmem. Chyba że10atm w Pamie to nie to samo co w Tissot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Przepraszam, że uogólniłem. Jednak czytając opinie na temat rozszerzającej się oferty Panerai, wydaje mi się że przeważają te krytyczne :)  Według mnie to dobrze, że są tam te "dziwactwa", bo mogłem sobie kupić zegarek, który mnie się podoba :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardzo lubię swoją 590-kę. A z nowej oferty wybrałbym chętnie jeszcze kilka innych referencji.  :rolleyes:

b3CeHeu.jpg


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, jak ktoś to forum dopiero poznaje, to niechybnie dojdzie do wniosku, że aktualnie obowiązujący trynd wśród miłośników zegarków, to zblazowany kontestator :wacko:;)

Najwyżej jak sprawię sobie nowego pama z 1 na przedzie to się nie pochwalę, bo wstyd;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej mieć rolnixa. Mówisz, że za 5 dolarów od maj frienda i już nikt nie chce Ci ręki ucinać:D

Pamy też podrabiają i to nawet baaardzo dobrze...

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złam się, to odkupię tę 425 później od Ciebie

Hehehe. A ja Tomku liczyłem na udaną transakcję w drugą stronę.

 

@artme Chory jestem na tę 425-kę. Lubię takie lekko tajemnicze tarcze. Zdziwiony byłem, że mimo rozmiaru bardzo przyzwoicie leży na nadgarstku.

A czemu jako jedyny PAM? Serio pytam.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Pamy też podrabiają i to nawet baaardzo dobrze...

Powiem szczerze. Gdybym nie kupił swojego Pama u AD, to miałbym wątpliwości czy jest oryginalny. Bo kopertę to ma słabo wykończoną. Określiłbym to jako średni poziom tajwański - zegarki na poziomie 2-3k. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze. Gdybym nie kupił swojego Pama u AD, to miałbym wątpliwości czy jest oryginalny. Bo kopertę to ma słabo wykończoną. Określiłbym to jako średni poziom tajwański - zegarki na poziomie 2-3k. 

Mamy te same 1312 od tego samego AD i mam zgoła odmienne zdanie.

Byłem też zdziwiony, jak pisałeś że jest głośny. :blink:

Nie wiem co jest nie tak, chyba że bywałeś ostatnio w towarzystwie kolegi Raphaela. :)  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Może mają spory rozrzut w jakości wykonania ;) U mnie rotor nie tylko się obraca, ale ma też pewien luz wzdłuż osi obrotu. Stąd hałas. Jakiś Kolega wspominał o tym już na forum, więc uznaję że tak ma być. Co nie zmienia faktu, że jest głośny.

Ale ja miałem na myśli kopertę. Mało jest w necie zdjęć boków koperty od strony uszu. Popatrz na swój egzemplarz i zobacz jak wykonane jest szczotkowanie. Może tu też masz inaczej niż ja ;) Nie mogę dziś zrobić zdjęcia swojego, bo inny zegarek jest na łapce.


Poza tym ja mam 723 i być może musieli jakoś to dopasować do bransolety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu jako jedyny PAM? Serio pytam.

Chodzilo mi o to, ze jest to bardzo charakterystyczny/"dziwny" i jako jedyny zegarek, to niekoniecznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pospamuje....

post-31778-0-56359400-1523394744_thumb.jpeg

 

I chodzi mi po glowie 372 ... a nadgarstek tylko 17.5....i sie nie rozrasta.

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.