Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

We własny butik PP w Wwie nie wierzę. Ta firma swoich butików ma ... dwa (jeden w Genewie, drugi w Paryżu). Więc skoro nie ma w NY, Londynie, Moskwie czy Szanghaju, to tym bardziej nie będzie w Polsce. Nie wątpię w ego firmy i chęć aby jej produkty były godnie reprezentowane, ale widziałem zegarki PP w małych butikach jubilerskich, chociażby w Wenecji, Kopenhadze czy NY. Może to jest związane z wieloletnią współpracą sprzed ery dużych dystrybutorów typu Apart w Polsce, nie wiem. Fakt, PP były eksponowane obok innych top marek, ale pamiętam naprawdę małe butiki gdzie można było znaleźć produkty tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

We własny butik PP w Wwie nie wierzę. Ta firma swoich butików ma ... dwa (jeden w Genewie, drugi w Paryżu). Więc skoro nie ma w NY, Londynie, Moskwie czy Szanghaju, to tym bardziej nie będzie w Polsce.

Patek Philippe ma swój salon w Londynie. Patrząc na polskie realia i znając podejście Patka, mało realne jest pojawienie się zegarków genewskiego producenta w dystrybucji Kruka lub Apartu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Brukseli sa u jednego z jubilerów który w ofercie ma tez Panerai, Tudora, IWC. Wlasnych salonow maja trzy ale oficjalnych AD jest calkiem sporo, szkoda ze Polska to taka czarna dziura na ich mapie. Jednak w Kruka czy Apart równiez nie wierze. 

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samym Dubaju byłem w 2 salonach firmowych Patka. Czym się różni butik od salonu ?

 

A w temacie  :

 

 

6a0dc09c256af.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny !! Co to za referencja?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Ale AP mieli, wiec zawsze jest szansa  :)

 

Audemars Piguet jest obecny w Polsce w Hermitage Boutique. Tak więc moim zdaniem nie stanowi większego problemu brak AP w Aparcie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Dzięki, to nieprodukowany już Pam270. 

Oglądałem wczoraj nową. Ma beżowe numery / indeksy, a koperta jest cała polerowana.

I chyba szkiełko ma bardziej płaskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samym Dubaju byłem w 2 salonach firmowych Patka. Czym się różni butik od salonu ?

 

 

Moim zdaniem jesli to salon mono brandowy to niczym i jest to wlasnie butik.

Po prostu jak jest tylko PP to jest butik i jest ich na pewno wiecej niz dwa, bo chocby Praga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mono brandowy osobny salon, dlatego się zdziwiłem informacją że są tylko 2 butiki PP na cały świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Tak mono brandowy osobny salon, dlatego się zdziwiłem informacją że są tylko 2 butiki PP na cały świat.

 

Nie do końca tak jest. Na świecie są tylko trzy dedykowane salony Patek Philippe, a mianowicie w Paryżu, w Genewie oraz w Londynie. Każdy z nich stanowi wyjątkowe otoczenie dla prezentacji oraz sprzedaży zegarków Patek Philippe. Wrzucę odnośnik do materiału video, który pozwoli lepiej zrozumieć, co mam na myśli pisząc o dedykowanych salonach.

 

http://www.patekclub.pl/videosalonypatekphilippe.html

Edytowane przez The Lord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpuszczają tylko po wcześniejszym okazaniu zeznania podatkowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpuszczają tylko po wcześniejszym okazaniu zeznania podatkowego :)

A jak się jest rolnikiem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli uprawia ogórki ;)

A poważnie, ciekawe czy mają selekcję przy wejściu.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma 11 ha. Pod szkłem. Wpuszczą?  :D

Jak sam obrabia - to nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpuszczają, wpuszczają. A dzwonek to w takim np. Paryżu w okolicach Place Vendome jest do większości salonów, nie tylko do Patka. Co w salonie Patka jest ciekawe, to fakt że tam .... nie ma zegarków w środku, tj. nie ma gablot z zegarkami. Jest dosłownie kilka modeli na wystawie. W środku podchodzi obsługa, pokazują katalog i jeśli mówisz że coś Cię interesuje, to przynoszą (jeśli mają dany model, oczywiście). Ja tam siedziałem ponad godzinę, w końcu żona przyszła i powiedziała żebym już poszedł :-).

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że nigdy nie zawitałem do żadnego butiku PP. Jakoś nigdy nie poczułem się wystarczająco godny tego zaszczytu, żeby wejść.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wchodzić i już. Inaczej ciężko pooglądać Patka na żywo, bo to jednak rzadkość. W Paryżu jest fajna obsługa, nie tylko w PP. Np. w salonie Piageta tak fajnie mi się rozmawiało, że zaprosili mnie na specjalny pokaz mechanizmów następnego dnia. Przy okazji zachwycali się giloszowaną tarczą klubowego Chronos-Arta (rocznik 2015), którego akurat miałem na nadgarstku. A w Jaegerze pani cierpliwie pokazywała mi najdroższe modele z tourbillonami i repetierami.

 

Ale np. w takim Nowym Jorku ostatnio pani mi powiedziała w małym butiku że nie mogę wejść i obejrzeć m. in. Patków, bo mają ważnego klienta. Może jeansy i sportowe buty akurat do tego miejsca im nie pasowały. W Paryżu to nie było akurat problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniajac już temat PP co dziś u was na nadgarstkach?

Cały czas jestem pod wrażeniem tej prostoty tarczy.

 

41092a7d365d5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, gdybyś teraz musiał wybierać jednego z dwóch swoich Luminorów...?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie dałbym chyba rady! Obydwa są super, 372 bardziej mi pasuj3 jako toolwatch/diver do lużnego ubrania, a 270 spokojnie mogę nosić do koszuli i marynarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniajac już temat PP co dziś u was na nadgarstkach?

Cały czas jestem pod wrażeniem tej prostoty tarczy.

 

 

Dodali gumę 26 jak widzę, a wr dalej 100?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.