Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Super fota!


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcie. Dzięki licznym, naprawdę dobrym fotkom kolegi Genovese, coraz bardziej podobają mi się zegarki tej marki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy , ale tak naprawdę dopiero się uczę i czekam na porządny obiektyw makro... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Tak się nudziłem w aucie, i położyłem zegarek na deskę rozdzielczą ..,no i poszedł strzał... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie! Jestem nowy na tym forum i to jest mój pierwszy post. Krótko mówiąc zakochałem się w Panerai. Planuje kupno swojego pierwszego pama. I tu rodzi się pytanie, który wybrać. Myślę nad 510, 560, 590, 904 oraz 1048. Z jednej strony chciałbym automatyczny naciąg ale z drugiej strony 8 dni rezerwy brzmi cudownie. Możecie poradzić, który z tych modeli warto posiadać? Może złe pytanie bo warto to każdy posiadać ale jaki jest najlepszy z nich? Kanapkową tarczę to chyba tylko 904 posiada tak? Panowie jakieś plusy i minusy tych modeli/werków?

Edytowane przez maseratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nowe wchodzą w grę?

Ja się waham między 560/590, ale nie wykluczam cofnięcia się w czasie.


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co tylko nowe. Mam możliwość uzyskania dużego rabatu dlatego zastanawiam się nad nowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba nowe Radiomiry fajne, inhouse w środku, a cena bardzo zachęcająca.

Ciekawe skąd ten ruch? Czyżby chcieli zawalczyć o miłośników Tudorów BB, albo Breitlingów? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi rozjaśnić czy nowe 560ki są już bez kanapkowej tarczy? W 2016 jeszcze chyba ją miały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba nowe Radiomiry fajne, inhouse w środku, a cena bardzo zachęcająca.

Ciekawe skąd ten ruch?

Nowe kierownictwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego poczytaj troche ten temat.Padło takie pytanie niedawno i byla udzielona odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi rozjaśnić czy nowe 560ki są już bez kanapkowej tarczy? W 2016 jeszcze chyba ją miały?

Tak nowe 560 są kiełbasami. Tylko pierwsza seria wyszła jako kanapka. Na pocieszenie podobno poprawiono mechanizm który w kanapkach miał tendencje do przyspieszania pierwszego dnia po nakręceniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kiełbasy tylko malowane.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wątek. Jakieś 180 stron do tej pory. Jako nowicjusz w Panerai troche mi się to wszystko miesza. Im dłużej czytam tym więcej zauważam różnic ale nie wszystkie informacje można od tak znaleźć. Chyba to nie problem zapytać się kogoś znacznie bardziej biegłego w temacie na tym forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pyta nie błądzi.

Ja na początku tez mialem mętlik z numeracją, kanapką, kiełbasą, serem i całą resztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ,ze kto pyta nie bładzi ale kwestia roznic i detali 560 ,112 ,000 była wyjasniona dokladnie 3 strony wtecz... ;)

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ,ze kto pyta nie bładzi ale kwestia roznic i detali 560 ,112 ,000 była wyjasniona dokladnie 3 strony wtecz... ;)

Kolega przeczytał 180 stron :) do 300 nie doszedł i nie ma się co dziwić .

Tak więc próbował .

To forum to nie elektroda :D


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy można gdzieś znaleźć informacje na temat wyprodukowanych ilości poszczególnych modeli?

 

Doradźcie 560/510 czy 1312? Pierwsze mają 8 dni rezerwy, manuale a ostatni ma sandwicha ale automat i 3 dni rezerwy? Co jest lepszym wyborem? 

Edytowane przez maseratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

O jaką referencję Ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy można

 

Doradźcie 560/510 czy 1312? Pierwsze mają 8 dni rezerwy, manuale a ostatni ma sandwicha ale automat i 3 dni rezerwy? Co jest lepszym wyborem?

 

Sam rozwazałem miedzy 560 a 510 i u mnie 510 wygrala.W kwestii mechanizmow to moim zdaniem przy duzej rotacji celowalbym w P3000.Raz ze ładniej cyka a dwa nie nakrecasz go tak dlugo jak 8 dniowego.W kwestii designu nie doradzam bo zegarek ma sie Tobie podobac a nie mi.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.