Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

W tym szaleństwie jest metoda ! :)

Chyba najbardziej oryginalny zestaw jaki widziałem w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwsze 3 minuty trochę zaskoczenie choć Filip mnie uprzedzał ,że będzie odstawał.Natomiast po 10 minutach było jest bardzo dobrze.Podoba mi się , jest coś nietuzinkowego w tym pasku...  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kilka fotek strzeliłem z rana Radiomirowi 685 na zielonym aligatorze od Filipa :

 

 
 
 
 
:)

 

 

ożesz k**wa, ja pier***lę..

 

comment_xlgtkOO7xzBNdDrK9JWFnClJrw9abZ8k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się uśmiałem

lubię u Ciebie odważne połączenia ale tym rozwaliłeś system: f..ck the rules!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW, mega ten pasek wyglada! 

Chcialbym taki zestaw na pare dni ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za komentarze i opinie.Pasek w założeniu zamówiłem sobie na wakacje , ponieważ lubię takie niebanalne dodatki.A pewne jest ,że wszystkie Pamy lecą ze mną na urlop :D.Poza tym do 685 mam już dwa stonowane eleganckie paski.Oryginalny brązowy pamowy i czarny aligator też od Filipa.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Dzięki Panowie za komentarze i opinie.Pasek w założeniu zamówiłem sobie na wakacje , ponieważ lubię takie niebanalne dodatki.A pewne jest ,że wszystkie Pamy lecą ze mną na urlop :D.Poza tym do 685 mam już dwa stonowane eleganckie paski.Oryginalny brązowy pamowy i czarny aligator też od Filipa.  :)

Paskowy amok? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie można takiego skrótu myślowego użyć patrząc na ten pasek z perspektywy typowego konserwatysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Pewnie można takiego skrótu myślowego użyć patrząc na ten pasek z perspektywy typowego konserwatysty.

Nie obrażaj się proszę.

Ja miałem na myśli Twoją "historię paskową" z ostatnich dni / tygodni, wyglądało to trochę, jakbyś się nakręcał na coraz odważniejsze wzory.

Natomiast co do konserwatyzmu paskowego, to ja się nie mieszczę w tych ramach. U mnie na pamie pozostanie już tylko i wyłącznie guma. Nic innego tam nie zagości.

Sorry Filip, ale zwierzęce padło zarezerwuję sobie tylko do Portugalczyka, i po urlopie pozwolę sobie zamówić jakiś skórzany pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest w pamach najlepsze.Sczerze podziwiam Cię , jak możesz nosić tylko i wyłącznie kauczuk w pamie.... :wacko: Dla mnie wieje nudą w takim układzie.Dla mnie czerwony fluo w 380 , biały w 510 i teraz zielony fluo w 685 to normalne kolory....Dla Ciebie odważne dla mnie normalne.Wiesz jak to jest.Z gustami się nie dyskutuje.A mając stonowane paski trzeba jakieś urozmaicenie wprowadzać moim zdaniem.. :)

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie można takiego skrótu myślowego użyć patrząc na ten pasek z perspektywy typowego konserwatysty.

Gratuluje paska i odwagi w przełamywaniu konwenansów. Jak dla mnie kolor jest zabójczy i zrobiłeś tym samym “milowy krok” w pójściu pod prąd „poprawności politycznej” naszego kolka różańcowego na forum.

 

 

233 - 270 - 537

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Wiem , wiem dlatego sam się zdziwiłem ,że tak mało poszło hejtu..Choć na wszystko byłem przygotowany to zapewniam ,że jeszcze nie raz Was zaskoczę... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Właśnie to jest w pamach najlepsze.Sczerze podziwiam Cię , jak możesz nosić tylko i wyłącznie kauczuk w pamie.... :wacko: Dla mnie wieje nudą w takim układzie.Dla mnie fluo w 380 , biały w 510 i teraz zielony w 685 to normalne kolory....Dla Ciebie odważne dla mnie normalne.Wiesz jak to jest.Z gustami się nie dyskutuje.A mając stonowane paski trzeba jakieś urozmaicenie wprowadzać moim zdaniem.. :)

Cieszę się, że nie poczułeś się urażony, bo nie miałem w zamyśle sprawić Ci przykrości. Starałem się być neutralny, bo jak nadmieniasz powyżej, gusta są różne. Może mój komentarz był głupi? Może.

Mnie cieszy sam mój prosty Pam i uważam, że na gumie jest mu najlepiej (a przy tym najpraktyczniej dla mnie), i to zegarek jest eksponowany, a nie cały zestaw, który być może nadmiernie zwraca uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.gusta są różne. 

:Mnie cieszy sam mój prosty Pam i uważam, że na gumie jest mu najlepiej (a przy tym najpraktyczniej dla mnie), i to zegarek jest eksponowany, a nie cały zestaw, który być może nadmiernie zwraca uwagę.

 

Dokładnie jak napisałeś powyżej.Zgadzam się z tym biorąc pod uwagę pkt.1. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja wywołam wieczorna dyskusje w rodzinnym gronie. Kto zarządził i stwierdził odgórnie, ze jedyna i słuszna koncepcja paskowa to najlepiej oryginał od Pani Jansenowej a jak już ma być „oryginalnie” to pasek z ładownicy jugosłowiańskiej a potem zdjęcie w kałuży z jakimś scyzorykiem i gratki. Czekam na zasłużony hejt.

 

 

233 - 270 - 537

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonię i dzwonię pod ten numer 233 i nikt nie odbiera :(


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonię i dzwonię pod ten numer 233 i nikt nie odbiera :(

Dzwonisz z tym hejtem oczywiście ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Brakuje kierunkowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.