Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Passero

Niech każdy nosi swój zegarek na czym mu się tam podoba i nic nikomu do tego ;)

Ale jeśli już koledzy wywołali tę dyskusję, to trzeba mieć wyjątkowy brak fantazji, żeby nosić PAM'a na OEM'ie lub wyłącznie na gumie. W całej tej zabawie chodzi głównie o paski, a ten, kto tego nie rozumie, nawet nie wie ile traci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Nie mierz innych swoją miarą, kolego. Jakby noszenie zegarka na jakichś paskach było wyznacznikiem fantazji... Dobre

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez hubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gustami się nie dyskutuje.A mając stonowane paski trzeba jakieś urozmaicenie wprowadzać moim zdaniem.. :)

 

To chyba inaczej działa, nawet nie o gust chodzi a o cywilną odwagę. Ja mam to samo z innymi kolorami długich spodni niż granatowy i czarny, podobają mi się inne wariacje kolorystyczne, ale raczej u innych, ale jak mierzę te kolorowe to wiem, że zamiast patrząc przed siebie będę spoglądał w dół myśląc "co to kurkawodna jest" ;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kilka fotek strzeliłem z rana Radiomirowi 685 na zielonym aligatorze od Filipa :

 

 

:)

Nie wiem jak na żywo te łuski, ale kolor bardzo mi się podoba

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Wiem , wiem dlatego sam się zdziwiłem ,że tak mało poszło hejtu..Choć na wszystko byłem przygotowany to zapewniam ,że jeszcze nie raz Was zaskoczę... :D

 

Nie wiem czy bym taki założył ( raczej nie bo OP to nie moja bajka ) i jakby mi ktoś tylko opisał to pewnie bym wyśmiał ale jak widzę własnymi oczami - naprawdę to jest super, pasek niby totalnie pojechany ale materiałowo odpowiada klimatowi zegarka a kolor zgrywa się ze świecącą lumą.

Szacun, naprawdę, nie mam przekonania do usilnego łamania konwenansów tylko po to żeby je łamać i zaistnieć ale takie eksperymenty to jest naprawdę coś fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba inaczej działa, nawet nie o gust chodzi a o cywilną odwagę. Ja mam to samo z innymi kolorami długich spodni niż granatowy i czarny, podobają mi się inne wariacje kolorystyczne, ale raczej u innych, ale jak mierzę te kolorowe to wiem, że zamiast patrząc przed siebie będę spoglądał w dół myśląc "co to kurkawodna jest" ;)

 

Spoko rozumiem Twój punkt widzenia.Ja tak jak pisałem wcześniej nie mam takich problemów. :)

 

Nie wiem jak na żywo te łuski, ale kolor bardzo mi się podoba

Dzięki.Na żywo nawet lepiej, polecam. :)

 

Nie wiem czy bym taki założył ( raczej nie bo OP to nie moja bajka ) i jakby mi ktoś tylko opisał to pewnie bym wyśmiał ale jak widzę własnymi oczami - naprawdę to jest super, pasek niby totalnie pojechany ale materiałowo odpowiada klimatowi zegarka a kolor zgrywa się ze świecącą lumą.

Szacun, naprawdę, nie mam przekonania do usilnego łamania konwenansów tylko po to żeby je łamać i zaistnieć ale takie eksperymenty to jest naprawdę coś fajnego.

To fakt , akurat do tego modelu tak pojechany pasek pasuje idealnie.Wczoraj cały dzień na nadgarstku i jestem bardzo zadowolony , dziś kolejny dzień z nowym fluo... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba inaczej działa, nawet nie o gust chodzi a o cywilną odwagę. Ja mam to samo z innymi kolorami długich spodni niż granatowy i czarny, podobają mi się inne wariacje kolorystyczne, ale raczej u innych, ale jak mierzę te kolorowe to wiem, że zamiast patrząc przed siebie będę spoglądał w dół myśląc "co to kurkawodna jest" ;)

Haha, w punkt. Ja jeszcze jestem ok z bezowymi chino, ale nie moga byc za jasne. Dlatego napisalem, ze w moim wypadku na kilka dni zeby sprawdzic czy bede mial z tym psychologiczny problem czy nie. Z drugiej strony na wszystko przychodzi czas. Pamietam jak 10lat temu kupilem czerwone buty ubralem dwa razy i to byl koniec, teraz w ogole nie mam problemu z tym kolorem butow. Mysle ze tak samo jest z paskami


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorne zabawy z zachodzącym słońcem

 

PSX_20180725_200744.jpg

 

PSX_20180725_200944.jpg


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wieczorne zabawy z zachodzącym słońcem

 

 

Super!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorne zabawy z zachodzącym słońcem

 

No i pięknie. Dawajcie więcej zdjęć zamiast bezsensownych rozpraw jaki pasek jest dozwolony do PAM-a.

 

... jak już ma być „oryginalnie” to pasek z ładownicy jugosłowiańskiej a potem zdjęcie w kałuży z jakimś scyzorykiem i gratki.

Kałuży i scyzoryka brak, ale jest jugosłowiańska ładownica :)

Teraz poproszę o gratki ;)

 

8560047e880477821fdcacc1e2ac4108.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Mirosuaw! :)

 

Kawał porządnego pasiora....naprawdę super

Dzięki. Wiedziałem, że się spodoba.

P.s.

@Genovese_

Ten zielony jest spoko.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Genovese_

Ten zielony jest spoko.

Dzieki.Twoj brązowy z ładownicy to zawsze dobry wybor do pama.. :)

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panerai ma nową stronę inetrnetową. Chyba jeszcze bardziej uboga niż była :(

Apart jest już wymieniony jako AD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super!!

Dzięki

No i pięknie. Dawajcie więcej zdjęć zamiast bezsensownych rozpraw jaki pasek jest dozwolony do PAM-a.

 

Kałuży i scyzoryka brak, ale jest jugosłowiańska ładownica :)

Teraz poproszę o gratki ;)

 

 

Dzięki Mirek .

Ładownica jaka by nie była, to bardzo oczywista i dobra opcja

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poszła mała sesja Radiomira 380 na czerwonym fluo od Filipa :

 

72a0b8d3c4e99c54.jpg
 
c6092aaaaa307f68.jpg
 
8ccf81c9a4f06dea.jpg
 
4c801da03f4bb5c8.jpg
Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co raz lepsze fotki kolega robi

 

ps. Bardzo fajne combo


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genovese dają radę te Twoje Pam-y

To się nazywa mieć spersonalizowane zegarki

Szczere Gratki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się pierwszy raz w życiu zobaczyć na żywo i przymierzyć Pama, model 321 :) Nie mam dużego nadgarstka. Zegarek cóż, na pierwszy rzut oka wydaje się klockowaty zwłaszcza po DJ którego noszę ostatnio na codzień ale po założeniu na przegub było całkiem nieźle. Zaczynam rozumieć miłośników tej marki, lubię paski i potencjał do ich częstych zmian jest faktycznie spory. Co powiecie o tym modelu, nosi ktoś? :)

wlt7ip.jpg

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś fotkę zrobić z dalszej odległości ale wydaje mi się ,że leży Ci ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Zegarek ok, ale byłby lepszy bez tego wskaźnika rezerwy chodu. Pasuje jak pięść do nosa

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez hubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.