Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Passero

Ja dzisiaj też klasycznie.

post-64114-0-83394100-1551543017_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj znowu na niebiesko. Goście wlasnie wyszli. Szkoda.

 

post-31778-0-51060500-1551565279_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców, czy istnieje Pam california z białą tarczą? Spotkałem wczoraj jegomościa z takim zegarkiem, przeglądam internety, a nigdzie nie widzę, żeby taki Pam występował w naturze.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co nie tak było z Twoim 233?

Robert - jesli chodzi o 233, to dla jednozegarkowca jest to chyba najfajnieszy model - ma wszystko, co moze sie przydac. Podzialka rezerwy rowniez strasznie mi sie podoba, tylko... no wlasnie - w miare obcowania z Pamami jednak klasyczne modele oddaja najwiecej z DNA marki, dlatego 372 albo 127, to 2 modele, ktore sa u mnie ciagle w glowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje.

Czyli co, fake? Wstyd.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dotychczas ten wątek tylko czytywałem, ale ponieważ od jakiegoś czasu Pam na pokładzie to pozwolę sobie się i tu przywitać :)

 

1.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny lubią brąz......

Fajny pasek- a zegarek....wiadomo super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Radiimira i dobrze dobranego paseczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dotychczas ten wątek tylko czytywałem, ale ponieważ od jakiegoś czasu Pam na pokładzie to pozwolę sobie się i tu przywitać :)

 

Maciek, ciągle zaskakujesz tempem zakupowym. Gratulacje, ładny Pam

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Maciek, ciągle zaskakujesz tempem zakupowym. Gratulacje, ładny Pam

Szukam jakiegoś lekarza :/

Dzięki Panowie, pasek Filip rzeczywiście skroił na medal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś lekarza :/

Mój jest dobry Wejdź na wątek R i sobie poczytaj...

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mój jest dobry Wejdź na wątek R i sobie poczytaj...

Czytałem z rana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas ten wątek tylko czytywałem, ale ponieważ od jakiegoś czasu Pam na pokładzie to pozwolę sobie się i tu przywitać :)

 

 

Nareszcie się ujawniłeś!

 

U mnie dziś także Pam :)

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Ajsek - tylko nie bierz Pama na elektrowstrząsy. Rolex wytrzyma wszystko, Radiomira szkoda :)

Edytowane przez wieloryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolego Ajsek - tylko nie bierz Pama na elektrowstrząsy. Rolex wytrzyma wszystko, Radiomira szkoda :)

Na elektrowstrząsy sam pójdę, jak tylko podziała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert - jesli chodzi o 233, to dla jednozegarkowca jest to chyba najfajnieszy model - ma wszystko, co moze sie przydac. Podzialka rezerwy rowniez strasznie mi sie podoba, tylko... no wlasnie - w miare obcowania z Pamami jednak klasyczne modele oddaja najwiecej z DNA marki, dlatego 372 albo 127, to 2 modele, ktore sa u mnie ciagle w glowie.

Dla mnie ewidentne plusy tego modelu kończą się na kształcie i rozmiarze koperty i szkle. Do mechanizmu mam już ambiwalentny stosunek - fajnie że własny i z komplikacjami ale trudno mi zaakceptować jego niedokładność a ilość kręcenia 8 dniowego manuala to dodatkowe dziwactwo. Upstrzona tarcza jest dla mnie zaprzeczeniem diverowego DNA marki. Finalnie cały koncept zabija cena, kupując nowy natychmiast tracisz 20 tyś.

Czy dobry dla jednozegarkowca ? Dla mnie jakiś niezawodny automat na bransolecie ( z możliwością zmian na paski ) byłby lepszym rozwiązaniem. Czyli nie byłby to Panerai ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobry dla jednozegarkowca ? Dla mnie jakiś niezawodny automat na bransolecie ( z możliwością zmian na paski ) byłby lepszym rozwiązaniem. Czyli nie byłby to Panerai ;-)

Abstrahując od Pamów - w pełni zgadzam się z Twoim opisem zegarka dla jednozegarkowca. Sam przez dobrych parę lat miałem tylko Certinę DS1 i sprawdzała się w tej roli świetnie (a nawet nie wrzucałem jej na pasek).

A potem człowiek się wciągnął i poszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od Pamów - w pełni zgadzam się z Twoim opisem zegarka dla jednozegarkowca. Sam przez dobrych parę lat miałem tylko Certinę DS1 i sprawdzała się w tej roli świetnie (a nawet nie wrzucałem jej na pasek).

A potem człowiek się wciągnął i poszło ;)

Oczywiście dla mnie to czysta teoria bo nigdy nie byłem i mam nadzieję nigdy nie będę jednozegarkowcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dla mnie to czysta teoria bo nigdy nie byłem i mam nadzieję nigdy nie będę jednozegarkowcem

Czego tobie i sobie życzymy ;)

Żeby nie było offtop.... niwe portki do 390b1589884724441a2bc5f55af4fd4850f.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby 233 był niższy, to pewnie bym go kupił. A gdyby nie miał śmigiełka, to już były szczytem marzeń. Na szczęście dla mnie jest grubaśny i ma śmigiełko ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Złote a skromne. Prawie go kupiłem.

Czyli mam szczęście ze do mnie trafił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby 233 był niższy, to pewnie bym go kupił. A gdyby nie miał śmigiełka, to już były szczytem marzeń. Na szczęście dla mnie jest grubaśny i ma śmigiełko ;-)

Za wyjściową cenę? Mniej zapłacisz za bazowy zestaw Luminor plus Radiomir z własnymi mechanizmami ciesząc się dwoma zegarkami. A jak jesteś jednozegarkowcem który “musi” wydać 50 tyś to wolałbym Daytonę. To nie jest model historyczny cieszący się uznaniem rynku wtórnego, lata temu kiedy wrażenie robił własny werk z ośmiodniową rezerwą był to mały plusik na rzecz racjonalizowania tej ceny. Dziś gdy za 26 tyś masz Luminora z taką samą rezerwą 233 stal się mocno kontrowersyjną propozycją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wyjściową cenę? Mniej zapłacisz za bazowy zestaw Luminor plus Radiomir z własnymi mechanizmami ciesząc się dwoma zegarkami. A jak jesteś jednozegarkowcem który “musi” wydać 50 tyś to wolałbym Daytonę. To nie jest model historyczny cieszący się uznaniem rynku wtórnego, lata temu kiedy wrażenie robił własny werk z ośmiodniową rezerwą był to mały plusik na rzecz racjonalizowania tej ceny. Dziś gdy za 26 tyś masz Luminora z taką samą rezerwą 233 stal się mocno kontrowersyjną propozycją.

Z papierami i boxem można kupić za 30k.

Nie jestem jednozegarkowcem, ale jednopamowcem- tak, wiec zakup dwóch mnie nie interesuje. Raczej zaczynam rozważać zamianę mojego 000 na automat z datą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.