Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Cos o tym wiem  - w zeszle lato podszedlem w hotelu pod Warszawa do goscia zagadujac czy moze z forum, albo paneristi a on zareagowal z takim zdziwieniem jakby nie wiedzial co ma na reku i czemu sie pytam - jakbym chcial go skroic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam klientów którzy mają Panerai i właśnie tak by zareagowali, a paski zmieniają u zegarmistrza (albo u mnie;) ) i nie wiedzą jaką mają referencję jakbyś zapytał.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wlasnie ten odsetek "modowych posiadaczy" - mam nadzieje, ze maly... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, raz spotkałem innego właściciela Pama. Ale to znajomy, więc się nie liczy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ludzie są tu strasznie sztywni, nieufni itd. Sami wiecie...

I bardzo dobrze, strzeżonego Pan Bóg strzeże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony jeżeli ktoś nieznany mi by podszedł do mnie na ulicy  i zagadnął " Cześć fajny PAM- oryginalny?" to też bym się zastanowił czy za chwilę nie dostanę butem w głowę i po zegarku.

Ale z drugiej strony w w jakimś cywilizowanym miejscu (salon zegarkowy/ hotel itp.)- prawdopodobnie wdał bym się z w rozmowę bacznie obserwując ruchy rozmówcy :-)))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Od wielu lat odruchowo zerkam na nadgarstki i nigdy nie miałem okazji znalezienia tam Paneraia (oprócz własnego nadgarstka). Ale może przebywam w słabych miejscach :-)

Panerai w Polsce nie ma ogłoszeń w prasie, nie sponsoruje wydarzeń, nie pozycjonuje się w filmach/serialach. Nie noszą go celebryci i influencerzy. Marka niszowa, z ciekawą historią i wysoką ceną.

Tak się jakoś składało zeszłego lata, że na cotygodniowych weekendowych spacerach po Warszawie zawsze widziałem u kogoś na ręku Panerai. Tak kilka razy pod rząd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając znajomych , raz widziałem pama 233 w Factory Ursus, poza tym nic. 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podczas porannej kawy w kawiarni spotkalem nadgarstek z pamem :)

Niestety właściciel nie wiedział nic o historii Panerai ani całej reszcie. Kupił bo mu się podobał. Mało skłonny do rozmowy...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podczas porannej kawy w kawiarni spotkalem nadgarstek z pamem :)

Niestety właściciel nie wiedział nic o historii Panerai ani całej reszcie. Kupił bo mu się podobał. Mało skłonny do rozmowy...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

trzeba było nie wyciągać noża i ściągnąć kominiarkę :ph34r:


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widze PAMy codziennie w pracy. W tym jeden na reku jednozegarkowca, model z tego co zdazylem zauwazyc to wydaje mi sie 526.  


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

:D :D :D dobre...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Armando, obcy są źli... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3 mieście buuuuuurzaaaaa e216836e7f7e428469a6939efc1a6102.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fota nie działa. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-31778-0-67634700-1558424316.jpg

 

425 w słońcu z kiepskim fotografem :-)

Chyba będę musiał się umówić z jakimś naszym kolegą od zdjęć bo sam kaleczę niesamowicie ten zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiektyw zbyt blisko nadgarstka, stad taki efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

425 w słońcu z kiepskim fotografem :-)

Chyba będę musiał się umówić z jakimś naszym kolegą od zdjęć bo sam kaleczę niesamowicie ten zegarek.

 

 

Podepnę się :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów po krótkiej przerwie. Mój 372 akurat wrócił z Monachium. Trwało to chyba ze 3 miesiące, bo w najpierw przyszedł z nieźle porysowaną osłoną koronki, ale też trzeba przyznać, że serwis zachował się profesjonalnie, bo ostatecznie wymienili tę część na nową oraz ponownie wykonali testy precyzji chodu i wodoszczelności.

 

Jakby ktoś się bał polerki tak jak ja kiedy oddawałem do serwisu, to jest to wykonane bardzo, ale to bardzo dobrze, choć ja dalej utrzymuję, że fabryki w tym względzie nie da się podrobić.

 

Nie wiem co ten zegarek ma w sobie, ale nie zdejmuję go od tygodnia z nadgarstka :)

 

post-100816-0-95214000-1558472038_thumb.jpg

 

post-100816-0-05138100-1558471334_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma wszystko co ma mieć - tarcza base, kanapka, złote wskazówki, beżowa luma, manualny naciąg z dużą rezerwą, hesalit no i nie jest za mały ;-)...klasyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podczas porannej kawy w kawiarni spotkalem nadgarstek z pamem :)

Niestety właściciel nie wiedział nic o historii Panerai ani całej reszcie. Kupił bo mu się podobał. Mało skłonny do rozmowy...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z tym zagadywaniem obcych o zegarki to bywa różnie. Raz odezwałem się do starszego Pana w sklepie odzieżowym MS: - "Dzień dobry, bardzo ładne Reverso. Jeśli można, to chętnie rzuciłbym okiem". Na co facet zabrał się za odpinanie sprzączki, żeby mi go wręczyć do obejrzenia. Co z kolei speszyło mnie i oczywiście mocno zaprotestowałem, że przecież owy "rzut oka" może się odbyć jak zegarek jest przytwierdzony do jego nadgarstka.

Ostatnio zaś, pracując dla pewnej instytucji finansowej, zagadałem faceta w biurze, który akurat miał na ręku taką samą sportową Omegę. Odniosłem wrażenie, że gość się wręcz lekko zdenerwował i do tamtej pory patrzył na mnie spode łba. Potem sobie trochę uświadomiłem, że mogłem złamać jakąś korporacyjną netykietę, ale miłość do zegarków wzięła w tamtym momencie górę, a ja i tak byłem tam wynajętym na krótko specjalistą.

 

Ma wszystko co ma mieć - tarcza base, kanapka, złote wskazówki, beżowa luma, manualny naciąg z dużą rezerwą, hesalit no i nie jest za mały ;-)...klasyk

No ba, najlepszy Panerai :) I na pewno nie za mały! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.