Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Miło jest widzieć kogoś tak zadowolonego z nowego nabytku jak Ciebie ! :)

Niech dalej cieszy :wub:

Oj cieszy cieszy dzięki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Bardzo dzięki chlopaki

 

A Filipe mnie zaskoczył megaNa początku myślałem, że to żarcik, ale pisaliśmy i już ma kilka propozycji na mojego dwuwskazówkowca cieszę się jak bachor

 

Ostatnia fota na dziś

Lumy Pama nic nie przebije :)  Fajnie, że udało Ci się w końcu coś wybrać. Jak to się często zdarza, delikatnie odbiega od początkowych kryteriów, ale najważniejsze że cieszy, bo to znaczy że tak miało być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lumy Pama nic nie przebije*

 

*-Seiko gra w innej kategorii, czyli jest zawsze na miejscu przed 1 jeśli chodzi o lumę ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Kolega to chyba psychofan Seiko... albo troll jaki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Trochę spóźniony, ale również gratuluję koledze pepepatryk. Świetny jest ten Luminor. Mam nadzieję, że niedługo będę mógł dołączyć do klubu, a nie tylko podziwiać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lumy Pama nic nie przebije :) Fajnie, że udało Ci się w końcu coś wybrać. Jak to się często zdarza, delikatnie odbiega od początkowych kryteriów, ale najważniejsze że cieszy, bo to znaczy że tak miało być.

Z PAMem było tak, że zawsze chciałem mieć zwykłego luminora na manualu. Ta sprawa z nieszczelnością trochę mnie nakierowała na automaty, ale jeden kolega z forum, utwierdził mnie, że nie ma czego się bać i wróciłem to głównego założenia a zwykły 560 cieszy mnie OGROMNIE. Mierzyłem też 510, super zegarek, ale na żywo jednak za dużo się dzieje na tarczy. Szczególnie z dalszej perspektywy. Suma „Subaru” jestem MEGA ZADOWOLONY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło się czyta jak ktoś łapie swojego króliczka i spełnią swoje marzenia.

Niech cieszy jak najdłużej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę spóźniony, ale również gratuluję koledze pepepatryk. Świetny jest ten Luminor. Mam nadzieję, że niedługo będę mógł dołączyć do klubu, a nie tylko podziwiać. :)

Dzięki wielkie. Życzę powodzenia

 

Miło się czyta jak ktoś łapie swojego króliczka i spełnią swoje marzenia.

Niech cieszy jak najdłużej!

Dzięki Muzzy jak twoje PAMy? Ostatnio nie widziałem ich na twoim nadgarstku. Był 233 i 372, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pepepatryk gratuluje świetnego Pama bardzo dobry wybór :)

Fajnie uczucie złapać króliczka :) niech cieszy jak najdłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że orzeł wylądował bardzo blisko polecanego przeze mnie 590 :) Bettarini case, 300m, śruby, zakręcany dekiel i czyste 3-6-9-12 na tarczy. Nie widzę w tym zegarku nic niekoszernego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pepepatryk gratuluje świetnego Pama bardzo dobry wybór :)

Fajnie uczucie złapać króliczka :) niech cieszy jak najdłużej

Dzięki wielkie uczucie dorwania króliczka jeszcze lepsze niż sobie wyobrażałem

 

Widzę, że orzeł wylądował bardzo blisko polecanego przeze mnie 590 :) Bettarini case, 300m, śruby, zakręcany dekiel i czyste 3-6-9-12 na tarczy. Nie widzę w tym zegarku nic niekoszernego.

Dzieki, zegarek bardzo cieszy. Idealna prostota, nie mogłem wybrać lepiej trzymając się mojego „zboczenia”, że zegarek musi być nowy Co do niekoszernosci to pewnie można się przyczepić, że to nie starsza ref, nie ma kanapki, in-house. Wiadomo, co kto lubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie uczucie dorwania króliczka jeszcze lepsze niż sobie wyobrażałem

 

 

Dzieki, zegarek bardzo cieszy. Idealna prostota, nie mogłem wybrać lepiej trzymając się mojego „zboczenia”, że zegarek musi być nowy Co do niekoszernosci to pewnie można się przyczepić, że to nie starsza ref, nie ma kanapki, in-house. Wiadomo, co kto lubi

Akurat kanapka to najsłabszy z możliwych składnik tej niby niekoszerności, bo nie miało jej bardzo dużo modeli vintage, a w rodowód koperty Twojego 560 też się nie wpisuje. Jeżeli już się bawić w takie tropienie nieprawilności i kogokolwiek to obchodzi, to wspomniałbym o współczesnych Base (teleskopy, zintegrowany bezel, wciskany dekiel) lub Due. Chociaż takie Due, cytując klasyka, ja tego nie popieram ale rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki Muzzy jak twoje PAMy? Ostatnio nie widziałem ich na twoim nadgarstku. Był 233 i 372, prawda?

Był 510,372 i 210 A jest cały czas 270 :)

 

Michale, a co z 210? Masz jeszcze?

 

Został na forum i dość często się pojawia w tym temacie :)

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nowe base’y maja 100m wodoszczelności, ale dekielek nie jest zakręcany? Nie odczytywałem się nigdy, dlatego pytam mądrzejszych Teleskopy... no cóż, szkoda, że z tego zrezygnowali, ale muszę powiedzieć że w takim 773 rozmieszczenie napisów na tarczy jest idealne. Na górze luminor, na dole Panerai i jeszcze te logo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Nośmy to co nam się podoba, po to kupujemy zegarki. :) Oczywiście warto posłuchać doświadczonych kolegów , bo po prostu niektóre modele nie są warte pieniędzy, można dostać więcej paneraja w paneraju w innym modelu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Nośmy to co nam się podoba, po to kupujemy zegarki. :) Oczywiście warto posłuchać doświadczonych kolegów , bo po prostu niektóre modele nie są warte pieniędzy, można dostać więcej paneraja w paneraju w innym modelu. ;)

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 bo po prostu niektóre modele nie są warte pieniędzy,

To zakrawa na herezję B)

IMHO wszystkie modele są warte uwagi, tylko preferencje klienteli są różne :rolleyes:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nowe base’y maja 100m wodoszczelności, ale dekielek nie jest zakręcany? Nie odczytywałem się nigdy, dlatego pytam mądrzejszych Teleskopy... no cóż, szkoda, że z tego zrezygnowali, ale muszę powiedzieć że w takim 773 rozmieszczenie napisów na tarczy jest idealne. Na górze luminor, na dole Panerai i jeszcze te logo

Nie jest zakręcany. Ponadto bezel i koperta tworzą jedną całość, w przeciwieństwie do tego jak to jest w Twojej referencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest cały czas 270 :)

On ma buzie. Patrzy się na mnie, uśmiecha się i chce żebym go kupił.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zakręcany. Ponadto bezel i koperta tworzą jedną całość, w przeciwieństwie do tego jak to jest w Twojej referencji.

Super, dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma buzie. Patrzy się na mnie, uśmiecha się i chce żebym go kupił.

;)

Polecam bo jest świetny! Tylko ciężko z dostępnością, na chrono24 aktualnie nie ma ani jednego egzemplarza w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam bo jest świetny! Tylko ciężko z dostępnością, na chrono24 aktualnie nie ma ani jednego egzemplarza w Europie.

W zasadzie nie zauważyłem że to nie 233, który mi się marzy. Ale ma taką samą poczciwą mordkę z wystającym zębem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkad mi Michal o nim powiedzialto tez mi sie marzy zamiast 233 ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.