Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

I po bólu.

 

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

 

 piękny  :wub: i niech się dobrze nosi  :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po bólu.

 

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Gratulacje! To się nazywa przywiązanie do marki.

Niech się dobrze nosi.

U mnie dzisiaj skromnie i bez zmian.

b0f934cc4a2a35b950acac494109a7fb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po bólu.

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Wychodzi na to, że Tobie to tylko rzucać zegarkami bardzo fajny wybor! Gratuluje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po bólu.

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Oj coś czuję że po naprawie 233 nie będziesz chciał się go pozbyć!;)


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Fajny sikor hubex.

 

p.s. jak by jeszcze daty nie było  :P


Dzięki Kolego za wyczerpującą odpowiedź ;), ale muszę kupić w salonie, a tam wiadomo - raczej nic klasycznego nie trafię. Trochę się szczypię z kaską na 510 / 560, bo po powrocie planuję się pozbyć zegara, oczywiście z dużą stratą. Choć kto wie jak to będzie...

to jak bedziesz chciał się pozbyć z dużą stratą daj znać  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Kolegów, którzy poczuli się urażeni moim nieprecyzyjnym sformułowaniem. Panerai w swojej historii używał kilka rodzajów tarcz niekanapkowych i aby nie wymieniać ich wszystkich z nazwy chciałem użyć skrótu myślowego. Czy w przyszłości sformułowanie "painted" będzie przyjęte z większym zrozumieniem? Bardzo bym prosił git-sztywnych-purystów o akceptację lub negat;-)

 

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po bólu.

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Popsuł mały, kupił większy...fanatykowi nie wytłumaczysz ;-)

Ale to chyba wtórny rynek - poprzednia wersja z datą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Po nocnych przemyśleniach doszedłem do wniosku, że muszę kupić używkę. Trafiłem do jubilera, który miał praktycznie same rolexy vintage, nieosiągalne cenowo dla mnie. Na wystawie były dwa pamy, jakieś IWC, Francki Mullery i Cartiery, Omegi. Podałem przedział cenowy. Biorąc pod uwagę moje gusta i budżet - łapał się tylko ten i to też nie do końca (gust).

Widzę że zegar się podoba, ale gdybym wszedł do sklepu gdzie jest większy wybór, nawet bym na niego nie spojrzał. Widziałem te zegarki na forum, w internecie - kompletnie nie mój styl - za duży, niespójny (rzymskie :wacko: i arabskie indeksy), martwa tarcza, radiomir na drutach.

Teraz, po paru godzinach na ręku, zacząłem zauważać smaczki - wskazówki (zwłaszcza minutowa z delikatnym zagięciem na końcu), szkło i cały profil ogólnie, po prostu wymiatają! Na godzinie 12, od środka, wzorem z rolexa, jest napis California. W dalszym ciągu uważam, że jest za duży dla mnie, ale już nie mam o nim takiej mocnej opinii. Zaczynam docieranie, zobaczymy co z tego wyjdzie...

I dziękuję za miłe słowa oraz wsparcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po bólu.

 

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

 

Piękna ta California i chociaż współczuję straty, to rekompensata zacna.

 

 

 

Gratulacje! To się nazywa przywiązanie do marki.

Niech się dobrze nosi.

U mnie dzisiaj skromnie i bez zmian.

 

A takie skromnie co jakiś czas mi chodzi po głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Wszedłeś i kupiłeś zegarek, który Ci się kompletnie nie podobał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Nie rozumiem. Wszedłeś i kupiłeś zegarek, który Ci się kompletnie nie podobał?

Przymierzyłem i nie było źle. Ale dopóki był wirtualnym przedmiotem, "kompletnie mi się nie podobał".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupiłeś zegarek nie taki który "kompletnie Ci się nie podobał" a jedynie taki który tylko "nie podobał się, ale był najtańszy w sklepie z używkami". No nieźle nieźle :-D

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Czyli kupiłeś zegarek nie taki który "kompletnie Ci się nie podobał" a jedynie taki który tylko "nie podobał się, ale był najtańszy w sklepie z używkami". No nieźle nieźle :-D

Tak, masz rację. Kupiłem najtańszy zegarek w sklepie z używkami, który na dodatek "kompletnie mi się nie podobał". Zadowolony? Bo ja coraz bardziej :)

Może jednak trzeba było kupić Seiko na wakacje :)

Uważam, że Seiko to świetne zegarki, ale nie interesuję się nimi. Jak widzisz wolę sobie kupić coś, co mi się "kompletnie nie podoba" :)

Edytowane przez hubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Panie, kto tych bogatych zrozumie;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak, masz rację. Kupiłem najtańszy zegarek w sklepie z używkami, który na dodatek "kompletnie mi się nie podobał". Zadowolony? Bo ja coraz bardziej :)

 

Uważam, że Seiko to świetne zegarki, ale nie interesuję się nimi. Jak widzisz wolę sobie kupić coś, co mi się "kompletnie nie podoba" :)

Dobrze powiedziane. A co...! ;)https://youtu.be/iJGuz1NaDIk


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację. Kupiłem najtańszy zegarek w sklepie z używkami, który na dodatek "kompletnie mi się nie podobał". Zadowolony? Bo ja coraz bardziej :)

Zadowolony masz być Ty, ja tylko próbowałem zrozumieć klucz wyboru. Sam zbyt zdrowy zegarkowo nie jestem i choroba już w zaawansowanym stadium, ale widzę, że są jeszcze cięższe przypadki :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Zadowolony masz być Ty, ja tylko próbowałem zrozumieć klucz wyboru. Sam zbyt zdrowy zegarkowo nie jestem i choroba już w zaawansowanym stadium, ale widzę, że są jeszcze cięższe przypadki :-P

Poczytaj parę postów wcześniej, może zrozumiesz ;) Szukałem zegarka na wakacje, bo dotychczasowy się rozwalił i nie mam co nosić. Nie zależało mi na spełnianiu zegarkowego marzenia. Przeczytaj też całą moją ostatnią, nieco przydługą wypowiedź, może też coś do Ciebie dotrze. A "kompletnie niepodobający się zegarek" to nie moje słowa. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj parę postów wcześniej, może zrozumiesz ... A "kompletnie niepodobający się zegarek" to nie moje słowa. I tyle.

Poszukałem B)

 

... gdybym wszedł do sklepu gdzie jest większy wybór, nawet bym na niego nie spojrzał. Widziałem te zegarki na forum, w internecie - kompletnie nie mój styl - za duży, niespójny (rzymskie :wacko: i arabskie indeksy), martwa tarcza, radiomir na drutach.

...

I dziękuję za miłe słowa oraz wsparcie :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Poszukałem B)

Jak ja lubię wyrwane z kontekstu wypowiedzi :) Najlepiej jest tak zacytować fragmenty żeby przeinaczyć sens wypowiedzi. Pomogę Ci zatem, bo tego chyba szukałeś, ale coś słabo Ci wyszło:

Nie rozumiem. Wszedłeś i kupiłeś zegarek, który Ci się kompletnie nie podobał?

Reszta to nadinterpretacja. Nie podobał mi się, gdy widziałem go na forum, w internecie, tzn. na zdjęciach - to już zacytowałeś, ale czy "kompletnie"? Zobaczyłem go na żywo, przymierzyłem, spodobał mi się na tyle, że byłem skłonny go kupić. Aha, pomijam fakt że był najtańszy, choć tego też nie powiedziałem i tak naprawdę to też nie jest prawdą (ktoś inny napisał to za mnie). Czy w tym jest coś złego? Możemy się tak przerzucać postami. Po co? Po co to zajadłe udowadnianie komuś, że miał coś innego na myśli niż miał w rzeczywistości?

Właściwie, to pier**lić to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo. 47 mm Californie nie podobały mi się do momentu gdy nie założyłem na nadgarstek. Długo musiałem się przekonywać że 47 mm Radiomir to jednak za dużo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu. Mam podobnie jak desmo. Póki oglądałem zdjęcia, to mówiłem sobie ładne, ale za duże. Jak miałem okazję przymierzyć PAM 425 to zmieniłem zdanie, perspektywę, obiekt westchnień itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.