Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Chyba jesień idzie :)

 

1.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mistrzowski awatar! Beavis-Cornchoolio w "Krzyku" Munka  :D. Sorry za offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B)

 

DSC-6453.jpg
 
DSC-6456.jpg
 

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipotetyczne rozważanie:
macie w kolekcji 0000 i 425 a chcielibyście te dwa zamienic na jeden. Czego byście szukali w takich ryzach kosztowych? W grę tylko stal.)

Chodzą mi po głowie: 372/ 422/ 569/ 557/ 587/ 674/ 721 (wszystkie z różnej bajki )


post-31778-0-38741900-1570090406_thumb.jpeg

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Hipotetyczne rozważanie:

macie w kolekcji 0000 i 425 a chcielibyście te dwa zamienic na jeden. Czego byście szukali w takich ryzach kosztowych? W grę tylko stal.)

Chodzą mi po głowie: 372/ 422/ 569/ 557/ 587/ 674/ 721 (wszystkie z różnej bajki )

 

 

Jak tylko jeden PAM ma być docelowo, to moim zdaniem bardziej Luminor, jak to ma być jeden na początek budowania kolekcji, to nie ma znaczenia. 569 to świetny zegar, ale jako jedyny- tak sobie... 557 podobnie, choć lepiej ;) 587 jest rewelacyjny, a 721 jeszcze lepszy, ale moim zdaniem wszystkie referencje, które wymieniłeś tak sobie nadają się na jedynego PAM'a... poza 372/422 ;) Tutaj nie ma złego wyboru, ale 372 to ikona i to w baaardzo przystępnej cenie... Na Twoim miejscu od 372 bym właśnie zaczął, bo pochłonie to tylko część budżetu, a póżniej się zobaczy :) "Powiem" Ci z doświadczenia, że nie ma PAM'a idealnego, tego jedynego... jakiego nie kupisz- będziesz szukał dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli purystyczny, to tylko 372, a jesli uzyteczny, to 233 - nie ma mistrza wiekszego jesli chodzi o ilosc uzytetnych komplikacji B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

A w czym 233 jest bardziej użyteczny od 372, mając na względzie, że ma to być jedyny PAM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki- 233 odpada

Na dacie mi nie zależy....na gmt.....również. Moim zdaniem im mniej tymlepiej w tej marce.

Ma byc to jedyny zegarek ale i jedyny PAM.

Ale moze mi sie odwidzi.... i poszukam jeszcze czegos innego.

Ale gdyby ktos sie pozbywal 372 albo 422- jestem do dyspozycji . Pogadac zawsze można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Chodzi pewnie o użyteczność jako jedyny zegarek a nie jedyny PAM, bo ma datę, GMT, 8 dni etc...

 

Ja doskonale rozumiem na czym ta pseudo użyteczność miałaby niby polegać w przypadku innych marek, ale nadal nie rozumiem jaki ma to związek z Panerai... Jeśli ktoś szuka komplikacji w ramach tej marki, to znaczy, że kompletnie nie rozumie czym ona jest... abstrahując już od tego, że więcej z tą "użytecznością" problemów niż radochy, o czym wielu Kolegów mogło się przekonać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę.

Czy może ktoś wymienić wszystkie modele które mają unitasa

Dla Was to banał, a ja nie potrafię znaleźć takiej informacji. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę.

Czy może ktoś wymienić wszystkie modele które mają unitasa

Dla Was to banał, a ja nie potrafię znaleźć takiej informacji. :(

Wszystkich chyba nie ma ale masz możliwość znalezienia po werku jaki modele są robione na tym samym

http://www.paneraisource.com/

Mam do Was prośbę.

Czy może ktoś wymienić wszystkie modele które mają unitasa

Dla Was to banał, a ja nie potrafię znaleźć takiej informacji. :(

Wszystkich chyba nie ma ale masz możliwość znalezienia po werku jaki modele są robione na tym samym

http://www.paneraisource.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko jeden PAM ma być docelowo, to moim zdaniem bardziej Luminor, jak to ma być jeden na początek budowania kolekcji, to nie ma znaczenia. 569 to świetny zegar, ale jako jedyny- tak sobie... 557 podobnie, choć lepiej ;) 587 jest rewelacyjny, a 721 jeszcze lepszy, ale moim zdaniem wszystkie referencje, które wymieniłeś tak sobie nadają się na jedynego PAM'a... poza 372/422 ;) Tutaj nie ma złego wyboru, ale 372 to ikona i to w baaardzo przystępnej cenie... Na Twoim miejscu od 372 bym właśnie zaczął, bo pochłonie to tylko część budżetu, a póżniej się zobaczy :) "Powiem" Ci z doświadczenia, że nie ma PAM'a idealnego, tego jedynego... jakiego nie kupisz- będziesz szukał dalej :D

Ja wiem Bartek że nie ma słowa "dość" w tym hobby :-)

Dzięki za opinię - w końcu trochę z nimi przeszedłeś ( w twoim i Armanda przypadku łatwiej wymienić, których referencji nie mieliście na łapie).

Jak na razie jest to luźna dywagacja i decyzja(?) podjęta pod wpływem chwili więc jeszcze wszystko może się zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

 Jeśli ktoś szuka komplikacji w ramach tej marki, to znaczy, że kompletnie nie rozumie czym ona jest... abstrahując już od tego, że więcej z tą "użytecznością" problemów niż radochy, o czym wielu Kolegów mogło się przekonać ;)

Trochę prawdy w tym jest - mój 233, świeżo odebrany, znów został oddany do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę prawdy w tym jest - mój 233, świeżo odebrany, znów został oddany do serwisu.

 

Czyli nie tylko ja mam pecha z serwisem w Monachium... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Nie bez powodu gdzieś kiedyś pisałem, że staram się unikać serwisów manufakturowych. Teraz to już mam prawdziwą traumę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu gdzieś kiedyś pisałem, że staram się unikać serwisów manufakturowych. Teraz to już mam prawdziwą traumę ;)

 

Niestety, części do inhouse są dostępne tylko w Monachium (dla naszej części Europy). Bardzo dokładnie to sprawdziłem, zanim "zdecydowałem" się na skorzystanie z usług...

Edytowane przez lewandek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę prawdy w tym jest - mój 233, świeżo odebrany, znów został oddany do serwisu.

A co się stało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre PDay Amsterdam :) Impreza zorganizowana przez Panerai. Coś mi się zdaje ze za rok zapewne PDay odbędzie się w NY

54af283f3e20e84ad66dbd0fe37789d5.jpg750a6921646ff0fc35c45d270be8b3bc.jpg20ed256a8df932417fb8504bb4e71e74.jpg75a3f8adff5c79ad6e481514ca337183.jpg0ea4f4d362d1fa412fff1e0df6f636ee.jpg0c0d75144a25a59813dbb2dc780516ff.jpg2e2778ca0c281ee7dd9d9999fe7a9e04.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.