Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się podnieść:)8f9d613415081fdcf4ff8045a2fdcbae.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja dobrze zrobiłem ze go wystawiłem na bazar  :unsure:  :wacko:  :blink:

 

post-31778-0-44821200-1571386698_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie...

ty to potrafisz pocieszyć i utwierdzić w słuszności podjętej decyzji  :P

ale ciągnie mnie do :587 lub 372 lub 424 ..... a pln-ów na hobby w tym roku już brakuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Zero is hero ;)  Sprzedaj drugiego, dokup 587, będziesz miał zestaw "kozak+" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja dobrze zrobiłem ze go wystawiłem na bazar  :unsure:  :wacko:  :blink:

 

attachicon.gifIMG_4616.jpg

Ruch w pudełku musi być.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Proszę nie obniżać poziomu wątku do tematu marki na R... :)

Postaram się panować nad sobą i nie wrzucać postów o d*pie M... :)

Tymczasem mój rodzynek ;)

 

1.jpg

czy ja dobrze zrobiłem ze go wystawiłem na bazar :unsure::wacko::blink:

 

Mi by było szkoda :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i od razu nabrał surowości :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wyglada na pama nawet bez tego świetnego paska. Tylko to jest pam na spotkania i wyjscia a nie do lasu czy na poligon :-))

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w lesie jeszcze nie był, a co dopiero na poligonie! Ale wezmę go w góry w jakiś następny weekend - oby tylko przeżył bo treking w górach to poważne wyzwanie dla zegarka i byle Due może nie podołać  :D  :P .

 

Pasek rewelka - jak byłem ostatnio w Panerai to nie dość że paski 2 razy droższe niż te filipowe to do tego wcale nie wyglądały na lepsze jakościowo. Do tego teraz pasek śwetnie się komponuje ze wskazówkami.

 

 

Nie no wyglada na pama nawet bez tego świetnego paska. Tylko to jest pam na spotkania i wyjscia a nie do lasu czy na poligon :-))

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny. Pam jak i pasek.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2330a586522a31ffee74de82861464ebcfa.jpg

 

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu. Karol w wielofrontowej ofensywie . Będzie sprzedawane ?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie, dawno mnie nie było po prostu :)

 

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, taka sprawa. Luminor PAM 562 z mechanizmem ośmiodniowym (P.5000) wrócił z przeglądu w Monachium. Odbierałem w Jansenie dwa: Radiomira, w którym miała miejsce gwarancyjna naprawa i tego Luminoira właśnie (regulacja + komplet czynności serwisowych). Również na gwarancji- diabeł mnie podkusił). Na miejscu sprawdziłem mechanicznie tylko Radiomira i oba pod kątem ewentualnych uszkodzeń. Oba były na chodzie. Luminor zatrzymał się jakoś tak wczoraj i dzisiaj zabrałem się za nakręcanie. I tu dramat: koronka, która wcześniej chodziła jak złoto teraz chodzi z wyraźnym nierównomiernym oporem. Powiedziałbym potężnym oporem. Nie da się wyczuć stopnia nakręcenia mechanizmu (wcześniej nie było z tym problemu), W ciągu 10 minut od nakręcenia zegarek dodał 2 minuty. Zakładam, że coś poszło nie tak. Jutro będę dzwonił do Jansena. ale jestem w szoku, że serwis odesłał zegarek w takim stanie. Serwis w Monachium wypuszcza takie babole, czy to ja mam pecha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę, że ten serwis coś się ostatnio popsuł, bo to już któryś na naszym forum problem


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Massssakra... wspolczuje :( - az sie nie chce patrzec na Pamy z wlasnym mechanizmem, bo z Eta, to mozna u nas serwisowac... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie robią sprawdzenia przed wysylka. Wniosek ze wszystkich histori serwisowych tu opisanych....szkoda wielka :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis w Monachium wypuszcza takie babole, czy to ja mam pecha ?

 

Też kiedyś odsyłałem swojego Fiddy do serwisu w Monachium. Tez wyczuwałem pewien nierówny delikatny opór. Wszystko załatwili na ich koszt. No i bylo to ETA..

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym osobiscie wysmarowal dluzszego maila bezeposrednio do serwisu z cala sytuacja - nie moze byc tak, ze po serwisie jest .... nastepny serwis. Nie sa to zegarki, ktore kupuje sie jak skarpetki. Mozna oczekiwac wiecej szacunku dla klienta od takiej marki.

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledzy za odzew.

 

A co się działo z Radiomirem i jaki ma mechanizm?

 

Radiomir to Pam 572 z mikrorotorem. Tam od początku/zakupu był problem z precyzją pracy koronki. Nie bardzo chciała przeskakiwać między pozycjami. Raz wymieniono koronkę, ale problem nie zniknął. Tym razem zdiagnozowano taką sytuację:

post-80195-0-19053800-1571603139_thumb.jpg

Mam nadzieję, że w tym wypadku interwencja serwisu załatwiła sprawę i problem nie będzie się powtarzał.

Luminor pojechał do serwisu przy okazji (jedną przesyłką) w związku z problemami z precyzją (liczyłem na regulację). W obu kończyła się gwarancja i miałem nadzieję załatwić wszystkie problemy w trakcie jej trwania. Mimo wszystko wierzę, że sprawa się zakończy dobrze. Szkoda, że tak się porobiło, bo to piękne zegarki i sprawiają mi wielką frajdę te paskowe przebieranki, A tak tracę niepotrzebnie czas i nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.