Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałbym zmierzyć.Może rzeczywiście by pasował. 1392 fajne chociaż niebieska wskazówka dla mnie zbędna. Wolałbym bez niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym zmierzyć.Może rzeczywiście by pasował. 1392 fajne chociaż niebieska wskazówka dla mnie zbędna. Wolałbym bez niej

 

Radiomir 45mm nosi się jakby był mniejszy niż luminor 44mm. 210/183 są dobrymi wyborami na start


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiomir 45mm nosi się jakby był mniejszy niż luminor 44mm. 210/183 są dobrymi wyborami na start

Jako były użytkownik luminora 44 a obecny radiomira 45 potwierdzam te słowa kolegi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Owszem, Radiomir wygląda na ręce na mniejszy niż Luminor, ale jest moim zdaniem mniej wygodny. O ile rozmiar koperty na moim również 17cm nadgarstku był ok, to już uszy były w powietrzu i obniżało to komfort. Do tego pasek jest bardzo szeroki 26mm, co dodatkowo powiększa optycznie całość. Wrócę do Pama na pewno, bo to wspaniałe zegarki, ale do Luminora 44mm, albo coś wbrew kanonowi czyli 42mm. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiomir 45mm nosi się jakby był mniejszy niż luminor 44mm. 210/183 są dobrymi wyborami na start

Jako były użytkownik luminora 44 a obecny radiomira 45 potwierdzam te słowa kolegi ;)

Jako były użytkownik luminora 44 a obecny radiomira 45 potwierdzam te słowa kolegi ;)

Jeśli chodzi o Radomira to średnio jestem fanem tych uszu. Wolę jakoś Luminor, najlepiej automat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od zerowki/05- klasyka zawsze sie broni na unitasie. Do enisz po jakims czasie noszenia i ewentualnego serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni i szanowne, czy ktoś z Was ma 424 i zechciałby się podzielić fotką/fotkami nadgarstkowymi? Sprzedałem swojego 312 na "korzyść" explorera, ale się nie przyjął i jakoś tak tęsknym okiem zerkam w kierunku powrotu na właściwą ścieżkę.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od zerowki/05- klasyka zawsze sie broni na unitasie. Do enisz po jakims czasie noszenia i ewentualnego serwisu.

Modele fajne. Minus dla mnie, że chciałbym coś nowego i automatycznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni i szanowne, czy ktoś z Was ma 424 i zechciałby się podzielić fotką/fotkami nadgarstkowymi? Sprzedałem swojego 312 na "korzyść" explorera, ale się nie przyjął i jakoś tak tęsknym okiem zerkam w kierunku powrotu na właściwą ścieżkę.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Hubex mial 424 a obecie ma go Karol u siebie na bazarze- fajny zegar i foty „synu marnotrawny” :-))))

Modele fajne. Minus dla mnie, że chciałbym coś nowego i automatycznego.

Oczywiście - co kto lubi. Koperta z automatem jest grubsza .

Kiedys tez sie przymierzalem do automatu ale właśnie grubość koperty zadecydowala o wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, wiem, że zegar fajny, ale duży. Mój nadgarstek ma w obwodzie ~19 cm, ale nie jest zbyt plaski, no i lubię czasem przywalić o framugę, stąd moje rozterki. Na drugiej flance z kolei stoi 512, 779, 904 i też dają sporo do myślenia... Ech, tyle tego...

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co wymieniles to dla mnie tylko 512 jest fajna.

779- powłoki nigdy chyba do mnie nie przemówią

904- duż tam tego wszystkiego na tarczy.

Ja jeszcze bym poszukal 424 ale bez daty- no chyba ze komuś na nie zależy

 

Ja caly czas czaje sie na 372 lub 557 ale najpierw musze sprzedac zerowke i 425- budzet niestety sie wyczerpal na jakis czas :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze przymiarki do 47mm rozmiaru.

Kawał zegara jest przy luminorze 44mm z płaskim szkłem...

Ale trzeba przyznać, że wygląda godnie :) niestety sub był tylko w rozmiarze 42mm, to nawet nie mierzyłem, za to bardzo pozytywnie odebrałem nowy model 795. Kolorystyka super, a rezerwa chodu widoczna na cyferblacie zupełnie nie przeszkadza,a wręcz przeciwnie.

W tytanie (797) pewnej jeszcze lepiej, bo generalnie błyszcząca stal nie do końca mi się podoba w prostej kopercie luminor...

post-36608-0-37567600-1578332769_thumb.jpg

post-36608-0-01299800-1578332802_thumb.jpg

post-36608-0-62085700-1578332830_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uszy trochę wychodzą za nadgarstek ale jak się dobrze czujesz bierz swietny zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia telefonem z bliska zawsze przeklamuja. Nawet 44mm w takim ustawieniu wychodzi. Bardziej bał bym się wysokości 372. Nie ma bata, żeby ominął framugę.

Nawet moonem zahaczam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia telefonem z bliska zawsze przeklamuja. Nawet 44mm w takim ustawieniu wychodzi. Bardziej bał bym się wysokości 372. Nie ma bata, żeby ominął framugę.

Nawet moonem zahaczam...

Wcale :D54363842496b8366b128f5cf49161de3.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale :D

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

 

Tu tak samo, w nadgarstku 18,5 w porywach do 19cm, zegarek 40mm

 

42950a61c996b298c9370d9f8f713a23.jpg

 

I jeszcze zegarek mało okrągły wyszedł

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRY-3308.jpg

 

KRY-3315.jpg

 

KRY-3339.jpg

 

KRY-3397.jpg

 

KRY-3401.jpg

 

KRY-3402.jpg

 

 


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szymon, gratuluję 305ki, świetny zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maciek! 


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie mogę się powstrzymać i pochwalę się fotką z ogłoszenia - chodziłem jak lis wokół kurnika i nie dało rady się powstrzymać..

 

nie lubię zegarków błyskotliwych, wolę te bardziej w stonowanych barwach i wykończeniu stąd wybór padł na tytan, do którego jestem mocno przyzwyczajony..

 

ciekawość mnie zżera i mam nadzieję, że się polubimy ;)

 

7223b2746a372b69c7f2a078dfa64e46.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

no nie mogę się powstrzymać i pochwalę się fotką z ogłoszenia - chodziłem jak lis wokół kurnika i nie dało rady się powstrzymać..

 

nie lubię zegarków błyskotliwych, wolę te bardziej w stonowanych barwach i wykończeniu stąd wybór padł na tytan, do którego jestem mocno przyzwyczajony..

 

ciekawość mnie zżera i mam nadzieję, że się polubimy ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

176 od Karola, super! Też koło niej chodziłem, ale na zły czas u mnie trafiło.

Tytan w Paneraiu ma świetny kolor, będziesz zadowolony, gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegar! Na pewno podpasuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo - aż cały dygoczę w tym czekaniu, a jeszcze się pasek u Filipa robi i przegląd więc to czekanie to prawdziwa męka - strzelę swoje foty jak już będzie na miejscu.


(edit)

 

mała aktualizacja: kolega Ciech popełni do owego zegarka klamrę z poniższego przyjemnego dla oka materiału :

 

eb47a3ec35140c5e282860152d1595e7.jpg

Edytowane przez Nuter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.