Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, pawel007 napisał:

Dla odmiany

Zdecydowanie fajny Radzio 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubel

 

55 minut temu, sanik napisał:

Zdecydowanie fajny Radzio 👍

 

41 minut temu, pepepatryk napisał:

 


Piękny!emoji7.png

 

 

Aaaaa dziekuje. Aczkolwiek jego koszrem ciągnie mnie do jakiegos Suba albo onnego Radka. 
Ale jest za***isty- to fakt.

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mattoni napisał:
1 godzinę temu, Scaut napisał:
Taki tyci tyci maluszek emoji6.pngemoji41.png
3DF3D2CA-E3DC-4AA9-A2B8-DACE463D3FC4.thumb.jpeg.2786542664ee5817640b57f9ed8a6698.jpeg

Fajna faktura paska.

Dzięki. Robota @Santino 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, szuwi napisał:

A możesz pokazać foto, gdzie lepiej widać zegarek i cały pasek? :)

Mogę 😉

 

54409F44-DC89-48A4-AB39-1C971FDBDE96.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Świetny zegarek i pasujący idealnie pasek. 10/10. Szczerze gratuluję i pozytywnie zazdroszczę. 

Jak widzę takie zdjęcie, to wewnętrznie walczę ze swoim byciem jednozegarkowcem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=37473]pepepatryk[/mention]- fajna ta zielona guma

Dzieki. Póki co militarna zieleń zostaje przy PAMie. Bardzo mi przypasowało takie zestawienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, szuwi napisał:

Dziękuję. Świetny zegarek i pasujący idealnie pasek. 10/10. Szczerze gratuluję i pozytywnie zazdroszczę. 

Jak widzę takie zdjęcie, to wewnętrznie walczę ze swoim byciem jednozegarkowcem. 

Dzięki. To ciężka walka z którą czasami warto przegrać 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Scaut napisał:

Dzięki. To ciężka walka z którą czasami warto przegrać 😉

Taki zegarek zasługuje na miejsce na nadgarstku, a nie na siedzenie w pudle. Jeżeli miałbym wrócić do pama, to pierwszeństwo ma u mnie 1392 lub 2392, więc ten byłby trzecim EDC, a na to "nie ma we mnie zgody" 😉 Raz jeszcze gratulacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze 232 przy piąteczku ;) 

4A3CC4EC-4E80-4822-8221-117B81AB9D7E_1_201_a.jpeg

Edytowane przez truesoul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Scaut napisał:

Mogę 😉

 

Bardzo ładnie komponują się razem.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, szuwi napisał:

Dziękuję. Świetny zegarek i pasujący idealnie pasek. 10/10. Szczerze gratuluję i pozytywnie zazdroszczę. 

Jak widzę takie zdjęcie, to wewnętrznie walczę ze swoim byciem jednozegarkowcem. 

ostatnio kupiłem 2 dość konkretne zegarki ale znowu zaczęła mi się włączać "ZegarkoNervosa" i mnie nosi... :P 

Pamy od zawsze mi się podobały tylko z moją wątłą witką 16cm to jedyne co mi pozostało to patrzeć i marzyć. Z drugiej strony jakbym wiedział że jest jakiś model, która nie wyglądałby na mojej ręce jak cegła to chyba moje wewn. szaleństwo podpowiedziałoby mi - sprzedaj SDGM001, SARB033, Oris Aquis II Clean the Ocean i kup PAMa, który wypełni pustkę fajnego zegarka z czarną tarczą, której bym nie miał u siebie (zostałbym 3 zegarkowcem): BB58 blue, Nomos Orion + potencjalny Pam z czarną tarczą i zamknąłbym pudełko na zegarki :D :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, disaster3 napisał:

ostatnio kupiłem 2 dość konkretne zegarki ale znowu zaczęła mi się włączać "ZegarkoNervosa" i mnie nosi... :P 

Pamy od zawsze mi się podobały tylko z moją wątłą witką 16cm to jedyne co mi pozostało to patrzeć i marzyć. Z drugiej strony jakbym wiedział że jest jakiś model, która nie wyglądałby na mojej ręce jak cegła to chyba moje wewn. szaleństwo podpowiedziałoby mi - sprzedaj SDGM001, SARB033, Oris Aquis II Clean the Ocean i kup PAMa, który wypełni pustkę fajnego zegarka z czarną tarczą, której bym nie miał u siebie (zostałbym 3 zegarkowcem): BB58 blue, Nomos Orion + potencjalny Pam z czarną tarczą i zamknąłbym pudełko na zegarki :D :P 

Ja mam 16,7cm i miałem 000, który ma 44mm. Był za duży, więc jeżeli kupię znowu pama, to 42mm - właśnie 1392 lub 2392. Różnica między 42 i 44 jest wizualnie duża, więc może rozważ 42... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuwi sorki za laickie pytanie, ale czym one się różnią?

Wbiłem oczywiście na stronę PAM'a i odpaliłem technical details i nie widzę żadnych różnicy, poza ceną 7500 vs 7300 Eur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie, że Pamy zaczynają się od 44mm.  ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.