Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się pochwalę zakupami. Już dawno chciałem się wprosić do zacnego klubu, w końcu nacisnąłem spust, nie bardzo zwracając uwagę na ortodoksyjne podejście do historii, czy dna pama - po prostu ten ma wszystko, na czym mi zależało, włącznie z rozmiarem (42mm). Na krytykę jestem otwarty, to mój pierwszy pam, a imię jego 01392. Jak dotarł, to nie zawiodłem się pod żadnym względem. Używka z 2018 roku, w stanie idealnym:

Ho ho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdego szkoda 😁 i teraz będziesz musiał z nim żyć 😁😁

Nie moja bajka, ale to tobie ma się podobać. Gratuluje nowego nabytku sąsiedzie zza mostu.

Edytowane przez fugas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Szyszkops napisał:


Ho ho emoji846.png

Teraz już wiesz, czemu bb58 musiał zmienić właściciela...😁

2 minuty temu, gasp50 napisał:

nomysz, santino, ledr  gratulacje  super Pamy 

Dzięki, swoją drogą: coraz drożej kosztuje ten wielki banan na twarzy po wizycie kuriera... Rytualne zapewnienie z mojej strony (ok, sam się z siebie śmieję w tej chwili): na dłuższy czas koniec z zakupami!


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, ledr napisał:

To i ja się pochwalę zakupami. Już dawno chciałem się wprosić do zacnego klubu, w końcu nacisnąłem spust, nie bardzo zwracając uwagę na ortodoksyjne podejście do historii, czy dna pama - po prostu ten ma wszystko, na czym mi zależało, włącznie z rozmiarem (42mm). Na krytykę jestem otwarty, to mój pierwszy pam, a imię jego 01392. Jak dotarł, to nie zawiodłem się pod żadnym względem. Używka z 2018 roku, w stanie idealnym:

IMG-20201104-180900.jpg

Lechu, baaaa. Co to masz!!! Graty w realizacji planów, długo nie czekałeś i wesz tak po koleżeńsku spadaj... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, ledr napisał:

To i ja się pochwalę zakupami. Już dawno chciałem się wprosić do zacnego klubu, w końcu nacisnąłem spust, nie bardzo zwracając uwagę na ortodoksyjne podejście do historii, czy dna pama - po prostu ten ma wszystko, na czym mi zależało, włącznie z rozmiarem (42mm). Na krytykę jestem otwarty, to mój pierwszy pam, a imię jego 01392. Jak dotarł, to nie zawiodłem się pod żadnym względem. Używka z 2018 roku, w stanie idealnym:

Krytyki z mojej strony nie będzie, jak cieszy to gratuluję zakupu 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiesz, czemu bb58 musiał zmienić właściciela...

Owszem wiem, ale nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, ledr napisał:

To i ja się pochwalę zakupami. Już dawno chciałem się wprosić do zacnego klubu, w końcu nacisnąłem spust, nie bardzo zwracając uwagę na ortodoksyjne podejście do historii, czy dna pama - po prostu ten ma wszystko, na czym mi zależało, włącznie z rozmiarem (42mm). Na krytykę jestem otwarty, to mój pierwszy pam, a imię jego 01392. Jak dotarł, to nie zawiodłem się pod żadnym względem. Używka z 2018 roku, w stanie idealnym:

 

Zamiana Tudora na Pama to bardzo dobry ruch.

Gratuluję.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sanik napisał:

Krytyki z mojej strony nie będzie, jak cieszy to gratuluję zakupu 👍

Twój pam był ważnym punktem odniesienia, długo myślałem o tym modelu, ale lepiej się czuję w trochę mniejszym - dzięki!

2 minuty temu, Dorian06 napisał:

Zamiana Tudora na Pama to bardzo dobry ruch.

Gratuluję.

To dwa różne światy, trochę gruszki i pomarańcze, ale już taki mam gust eklektyczny. Pam był w planach długo przed bb58, pozostaje optymalnym wyborem i jestem w stanie oswoić się z myślą, że za jakiś czas zostanę na 2 zegarkach: Seamaster 300m plus ten 1392.  Dziękuję za gratulacje:-)

11 minut temu, reelax napisał:

Lechu, baaaa. Co to masz!!! Graty w realizacji planów, długo nie czekałeś i wesz tak po koleżeńsku spadaj... 

No co Ci powiedzieć, sprowokowałeś konfrontację swoim Brajtkiem, do którego mi się też oczy świeciły, no to ja kładę karty na stół i mówię: sprawdzam😉

Trochę zadziałał taki impuls, że jak sobie sprawiać frajdę, to najlepiej teraz, kiedy rzeczywistość przygniata i trudniej myśleć o odległej przyszłości...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ledr napisał:

...

że za jakiś czas zostanę na 2 zegarkach: Seamaster 300m plus ten 1392.

...

Tak to niestety nie działa na dłuższą metę. :(

Choć fajna parka.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz na ambicje mi wejść? 
Fajnie, fajnie..., koniecznie będę musiał Cię odwiedzić. Tak wieczorem, bez świadków ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, reelax napisał:

Chcesz na ambicje mi wejść? 
Fajnie, fajnie..., koniecznie będę musiał Cię odwiedzić. Tak wieczorem, bez świadków ;) 

Tylko kominiarki i maseczki?


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z aktualnymi standardami bezpieczeństwa maska, rękawiczki i środek odurz..., dezynfekujący, co by śladów Covidu nie zostawić na ofie..., ofiarującym. Dystans pomoże zachować odpowiedniej długości przyrząd pomiarowy, wielokrotnego uderz..., użytku. Czy takie warunki spotkania odpowiadają? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ledr napisał:

To i ja się pochwalę zakupami. Już dawno chciałem się wprosić do zacnego klubu, w końcu nacisnąłem spust, nie bardzo zwracając uwagę na ortodoksyjne podejście do historii, czy dna pama - po prostu ten ma wszystko, na czym mi zależało, włącznie z rozmiarem (42mm). Na krytykę jestem otwarty, to mój pierwszy pam, a imię jego 01392. Jak dotarł, to nie zawiodłem się pod żadnym względem. Używka z 2018 roku, w stanie idealnym:

 

 

😱 Graty. Ale SP300 zostało? 

 

To za jakiś czas sesja pama? 🙊😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ledr napisał:

To i ja się pochwalę zakupami. Już dawno chciałem się wprosić do zacnego klubu, w końcu nacisnąłem spust, nie bardzo zwracając uwagę na ortodoksyjne podejście do historii, czy dna pama - po prostu ten ma wszystko, na czym mi zależało, włącznie z rozmiarem (42mm). Na krytykę jestem otwarty, to mój pierwszy pam, a imię jego 01392. Jak dotarł, to nie zawiodłem się pod żadnym względem. Używka z 2018 roku, w stanie idealnym:

 

 

Super, mi jedynie po raz kolejny do ideału brakuje tylko wskazówki sekundnika w tradycyjnym kolorze. Co ich naszło z tym wkładaniem niebieskiego do każdego modelu 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje panowie- sypnęło nabytkami jak pod choinkę. Fajne sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun
W dniu 1.11.2020 o 16:02, mario1971 napisał:

A mnie niezmiennie podoba się 590 -tka. Wiem, nie znam się... ;)

20190314_103228-01.jpeg

 

Na grupie FB pojawiła się na sprzedaż i chyba oferta z Poznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, HaveFun napisał:

 

Na grupie FB pojawiła się na sprzedaż i chyba oferta z Poznania.

Dzięki za info, ale na dzień dzisiejszy mam dokładnie poukładane zegarkowe priorytety. Widok na Pama jest także, gdzieś tak/kiedyś tam... :)

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje nowych zegarów. 590 bym przytulił, ewentualnie 390. No i 911 /995 😁To takie moje typy bo niestety przy 17.5   średnica 44 to raczej niestety max. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, denver47 napisał:

 

😱 Graty. Ale SP300 zostało? 

 

To za jakiś czas sesja pama? 🙊😉

Marku, 300-tka zostaje, nawet mi (hmm. na razie, przez myśl nie przeszło...). O przywiązaniu to ja mogę coś powiedzieć po kilku miesiącach, pół roku - ale raczej reszta zmieni właściciela, a te dwa się ostaną. No i jeszcze nieśmiertelny Aquis.

A sesja pama jak najbardziej, nikogo innego sobie za profi fotografika nie wyobrażam😃

Godzinę temu, rmak napisał:

 

Super, mi jedynie po raz kolejny do ideału brakuje tylko wskazówki sekundnika w tradycyjnym kolorze. Co ich naszło z tym wkładaniem niebieskiego do każdego modelu 🤔

Mnie ta niebieska właśnie skusiła, taka przekorna nutka, smużka niespodziewanego koloru na niemal monochromatycznej stylistyce. Jak przymrużone filuternie oko na poważnym obliczu😉


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie producenta widnieje model 1084, bez ceny i parametrów technicznych. To jakaś nowość, która ma się dopiero pojawić? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5400eur - Jest cena. Parametry też. Chyba nawet do koszyka można dodać :) 10atm. 44mm. P6000 hw, 72 godziny rezerwy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.