Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ledr napisał:

To i ja się pochwalę zakupami. Już dawno chciałem się wprosić do zacnego klubu, w końcu nacisnąłem spust, nie bardzo zwracając uwagę na ortodoksyjne podejście do historii, czy dna pama - po prostu ten ma wszystko, na czym mi zależało, włącznie z rozmiarem (42mm). Na krytykę jestem otwarty, to mój pierwszy pam, a imię jego 01392. Jak dotarł, to nie zawiodłem się pod żadnym względem. Używka z 2018 roku, w stanie idealnym:

IMG-20201104-180900.jpg

Gratuluję Leszku! Piękne zakupy w tym roku już poczyniłeś, niedawno Omega, teraz Pam... Nie zwalniaj! ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jackm napisał:

Gratuluję Leszku! Piękne zakupy w tym roku już poczyniłeś, niedawno Omega, teraz Pam... Nie zwalniaj! ;) 

Dzięki, Jacku, nie zwalniam, ale mnie zaraz zwolnią z domu - za niegospodarność😉 Przy najbliższej okazji obejrzymy te wszystkie nowości (Twoje też), chociaż omegę już widziałeś...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, marrko napisał:

5400eur - Jest cena. Parametry też. Chyba nawet do koszyka można dodać :) 10atm. 44mm. P6000 hw, 72 godziny rezerwy. 

Dziwne, u mnie nie pokazuje tych danych. Wrzucisz link.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ledr napisał:

To i ja się pochwalę zakupami. Już dawno chciałem się wprosić do zacnego klubu, w końcu nacisnąłem spust, nie bardzo zwracając uwagę na ortodoksyjne podejście do historii, czy dna pama - po prostu ten ma wszystko, na czym mi zależało, włącznie z rozmiarem (42mm). Na krytykę jestem otwarty, to mój pierwszy pam, a imię jego 01392. Jak dotarł, to nie zawiodłem się pod żadnym względem. Używka z 2018 roku, w stanie idealnym:

IMG-20201104-180900.jpg

 

Gratulacje, świetny PAM.

Sam go zamówiłem ale 2 tygodnie po zamówieniu wyszedł 2392 na którego się zdecydowałem.

Zazdroszczę przeszkolonego dekla - pokaż fotke w wolnej chwili.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, pisar napisał:

 

Gratulacje, świetny PAM.

Sam go zamówiłem ale 2 tygodnie po zamówieniu wyszedł 2392 na którego się zdecydowałem.

Zazdroszczę przeszkolonego dekla - pokaż fotke w wolnej chwili.

Dziękuję i nawzajem:-) Ja już miałem praktycznie zamówionego 2392, kiedy znalazłem ofertę na używkę 1392 - zależało mi właśnie na przeszklonym deklu, nawet jeśli to niektórym przeszkadza w zegarku z nurkowym rodowodem. WR ma tylko 10ATM, ale jakoś to przeżyję, bo jest za to ten dekiel i trochę niższa koperta, a uszy i cała koperta są tak świetnie wyprofilowane, że leży jakby był dla mnie robiony.

Edyta: foty już jutro wrzucę, przy świetle dziennym na pewno lepiej wyjdą.

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ledr napisał:

o jest za to ten dekiel i trochę niższa koperta

 

Jak to niższa koperta? 🙄


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pisar napisał:

 

Jak to niższa koperta? 🙄

Niższa od wielu modeli, które mają 30ATM - wtedy jest np. 15,65mm jak w 1313. Który też mi spędzał sen z powiek, ale jednak rozmiar w 1392 przeważył szalę...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, ledr napisał:

To i ja się pochwalę zakupami. Już dawno chciałem się wprosić do zacnego klubu, w końcu nacisnąłem spust, nie bardzo zwracając uwagę na ortodoksyjne podejście do historii, czy dna pama - po prostu ten ma wszystko, na czym mi zależało, włącznie z rozmiarem (42mm). Na krytykę jestem otwarty, to mój pierwszy pam, a imię jego 01392. Jak dotarł, to nie zawiodłem się pod żadnym względem. Używka z 2018 roku, w stanie idealnym:

 

 

Gratulacje - IMO obok 2392 to dobry model dla kogoś, kto nie ma niedźwiedziej łapy. Automat z datą i niebieskim śmigłem nie wszystkim pasuje, ale ja bym nosił 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szuwi napisał:

 

Gratulacje - IMO obok 2392 to dobry model dla kogoś, kto nie ma niedźwiedziej łapy. Automat z datą i niebieskim śmigłem nie wszystkim pasuje, ale ja bym nosił 🙂

Dziękuję, podzielam zdanie - mnie akurat na śmigle zależało, data już niekoniecznie, ale też mi nie przeszkadza. Gdyby robili do takiego modelu ręczny naciąg też bym brał. Z rozmiarem łapy to już kwestia gustu i poczucia komfortu - mam 18-18,5cm, przymierzałem kilka pamów swego czasu i 44mm był odrobinę za okazały, chociaż pewnie bym się przyzwyczaił i nie dostrzegał tego po jakimś czasie. Tylko po co, skoro 42mm jest pod każdym względem OK:-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam dzisiaj zdążyłem popstrykać i pozmieniać jeszcze paski - a obiecałem, że wrzucę widok od tyłu dla kolegi @pisar:

pam014.jpg

pam019.jpg

IMG-0184.jpg

 


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, ledr napisał:

Coś tam dzisiaj zdążyłem popstrykać i pozmieniać jeszcze paski - a obiecałem, że wrzucę widok od tyłu dla kolegi @pisar:

 

 

Dzięki za pamięć!

Świetny jest jeden (Twój) i drugi (mój).

Najbardziej zazdroszczę przeszklonego dekla...bardzo bym chciał taki w swoim.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie? Hot or not?

 

Custom made Pam Wonder Woman.  Postac wykonana przez jednego z najlepszych w branzy malarza miniaturowego (nawet nie wiem jak to poprawinie napisac po polsku 🤪)

Wrotce bedzie do sprzedania...

 

Zdjecia mojego autorstwa wiec prosze o nierozpowrzechnianie 😉

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez SzefSzefow

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, SzefSzefow napisał:

Co sadzicie? Hot or not?

 

Custom made Pam Wonder Woman.  Postac wykonana przez jednego z najlepszych w branzy malarza miniaturowego (nawet nie wiem jak to poprawinie napisac po polsku 🤪)

Wrotce bedzie do sprzedania...

 

Zdjecia mojego autorstwa wiec prosze o nierozpowrzechnianie 😉

 

 

 

 

Dla mnie zdecydowanie NOT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szuwi napisał:

 

Dla mnie zdecydowanie NOT. 

 

Nie lubisz Wonder Woman? Wolisz Supermana?


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pam Wonder Woman... Zupełnie nie moja bajka, chociaż osobno (zegarek i Wonder Woman) pewnie spojrzałbym bardziej przychylnym okiem😉


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, ledr napisał:

Pam Wonder Woman... Zupełnie nie moja bajka, chociaż osobno (zegarek i Wonder Woman) pewnie spojrzałbym bardziej przychylnym okiem😉

Dokładnie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się skojarzyło z malowanymi tarczami zegarków Błonie 😆 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SzefSzefow napisał:

Nie lubisz Wonder Woman? Wolisz Supermana

😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie NOT, ale ciekawe jak będzie wyglądać przed 11-tą z godzinową w buzi, wtedy może być HOT


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny Wonder, jaki przychodzi mi do głowy, patrząc na ten zegarek to Stevie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SzefSzefow napisał:

 

Nie lubisz Wonder Woman? Wolisz Supermana?

Lubię, ale nie na zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.