Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Machlo- ma sie podobac i pasowac Tobie... a ze damka 😉

nie przejmuj sie.

na poważnie: elegancik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, pawel007 napisał:

Machlo- ma sie podobac i pasowac Tobie... a ze damka 😉

nie przejmuj sie.

na poważnie: elegancik

 

Damki też dla ludzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko- żarcik . Fajny. Gratuluje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, rafiros napisał:

Dziękuje Wam za odpowiedzi.
Ledr - ten z Irlandi jest używany a ja wolę nowy.
Kolejne pytanie jeżeli mogę - jak bym się zdecydował jednak na używany to od którego roku istnieje możliwość przedłużenia gwarancji do 8 lat ?

Na zegarek w trakcie oryginalnego dwuletniego okresu gwarancyjnego. Ale jest sporo wyłączeń, min nie do końca jasne dla mnie - nie bycie „prawdziwym finalnym właścicielem” - w praktyce jeśli podejrzewają gry market ( dziwne źródło zakupu, nie tak wypełniona karta ) mogą nie przedłużyć gwarancji. 

2 godziny temu, machlo napisał:

 

Damki też dla ludzi. ;)

Pewnie, my tu jesteśmy tolerancyjni jeśli chodzi o płeć....gorzej z rozmiarem PAMa 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem w Apart i Kruku o dostępność modeli 510 i 560 - odpowiedź z Apart :

Wskazany przez Pana model zegarka został wyprzedany i nie ma możliwości zamówienia.

Czekam jeszcze na odpowiedź z Kruka bo nie mają ale wysłali zapytanie do Panerai.
Napisałem też zapytanie do Jansen bo chyba mają 510.
Czy wiecie coś o tym, że te modele nie są już produkowane?
Nie dość że na SUBa muszę czekać nie wiadomo ile to w między czasie nie mogę sobie kupić Pama bo nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

510 i 560 mają godnych "następców", którzy z powrotem dostali kanapkowe tarcze (tym razem z beżową lumą i nieco zmienionymi napisami) 🙂 Niestety ani Apart ani Kruk nie inwestują w sprzedawców, więc nikt Ci nie podpowie ponieważ nie wie, że jest nowy model 914/915.

 

https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/luminor/pam00914-luminor-base---44mm.html

 

https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/luminor/pam00915-luminor-base---44mm.html

 

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ale to nie jest nowy model;) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już 914 ale bardziej podoba mi się 510/560. Są takie bardziej surowe a to ma być zegarek do wyjścia na piwo, grilla - taki wół roboczy.
Szukam dalej w oczekiwaniu na odpowiedź z Kruka i Jansen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, rafiros napisał:

Zapytałem w Apart i Kruku o dostępność modeli 510 i 560 - odpowiedź z Apart :

Wskazany przez Pana model zegarka został wyprzedany i nie ma możliwości zamówienia.

Czekam jeszcze na odpowiedź z Kruka bo nie mają ale wysłali zapytanie do Panerai.
Napisałem też zapytanie do Jansen bo chyba mają 510.
Czy wiecie coś o tym, że te modele nie są już produkowane?
Nie dość że na SUBa muszę czekać nie wiadomo ile to w między czasie nie mogę sobie kupić Pama bo nie ma emoji22.png

Miesiąc temu były jeszcze dostępne z rabatami 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c889ffd9aa643591c21385721794d1db.jpg

Sorry - 560 mialem wrzucić ;)
d5a603f03b2506cff39c3959cbc44ee9.jpg


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem że były miesiąc temu dostępne ale zwlekałem a teraz muszę szukać. Jadę w sobotę do Warszawy może coś się uda znaleźć. A jak nie to będę sobie pluł w brodę i oglądał Wasze na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, rafiros napisał:

No wiem że były miesiąc temu dostępne ale zwlekałem a teraz muszę szukać. Jadę w sobotę do Warszawy może coś się uda znaleźć. A jak nie to będę sobie pluł w brodę i oglądał Wasze na forum emoji12.png

Jak nie znajdziesz sklepowych to może z drugiej ręki, to rotujące modele są 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, rafiros napisał:

Zapytałem w Apart i Kruku o dostępność modeli 510 i 560 - odpowiedź z Apart :

Wskazany przez Pana model zegarka został wyprzedany i nie ma możliwości zamówienia.

Czekam jeszcze na odpowiedź z Kruka bo nie mają ale wysłali zapytanie do Panerai.
Napisałem też zapytanie do Jansen bo chyba mają 510.
Czy wiecie coś o tym, że te modele nie są już produkowane?
Nie dość że na SUBa muszę czekać nie wiadomo ile to w między czasie nie mogę sobie kupić Pama bo nie ma emoji22.png

 

Nie jestem pewny na 100% ale wydaje mi się, że 5 dni temu 560 widziałem u Jansenowej.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Też interesowałem się 560 i u Pani Jansonowej otrzymałem informację, że nie mają na stanie i tylko na zamówienie. Czas oczekiwania około 4 tygodni. Info sprzed miesiąca. Natomiast dowiadywałem się też w Kruku i otrzymałem informację, że 560 nie są już produkowane. Następca modelu 560 to model Pam 914 w kanapce z brązowymi indeksami i pełnym deklem.


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak człowiek nie ma problemów to sam sobie je znajduje
Wysłałem zapytania o 914 i 915 - czekam na informacje i trzeba będzie w końcu podjąć decyzje.
Dziękuje Wam za podrzucenie info o 914/915.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Scaut napisał:

Nowy pasior 😎

 

Pokaż więcej tego pasiora.

Kto dziergał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, sanik napisał:

Pokaż więcej tego pasiora.

Kto dziergał?

Di stefano firenze

 

A65FC687-20A5-4532-8057-37541B749F88.jpeg

DC54CABD-B39C-41B1-B80C-1BD9D8F0DE84.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Scaut napisał:

Di stefano firenze

 

Dzięki. Jest moc 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie znajdziesz sklepowych to może z drugiej ręki, to rotujące modele są

I dużo taniej można kupić.
A mój jeszcze na gwarancji ;)

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Santino napisał:


I dużo taniej można kupić.
A mój jeszcze na gwarancji ;)

Destro go eksmituje z domu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.