Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie macie w tej Warszawie - PAM-y możecie przymierzyć. Dzisiaj byłem zerknąć do Kruka w SSC w Kato i trochę pogadałem ze sprzedawcami. Jak coś to mogą ewentualnie spytać czy dany model centrala im udostępni.
Czy dobrze rozumiem ze mozna konkretny model Pama zamowic do Kato do przymiarki i ewentualnego zakupu?

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, eisbar03 napisał(-a):

:D faktycznie mały ten świat.

Po dzisiejszej przymiarce PAMa chyba mi się moja wizja 3 zegarkowej kolekcji zaczyna przestawiać, 

będą przetasowania i skończy się na 4 a nie 3 zegarkach 😂 albo na 3 i zupełne inna koncepcja

Jeżeli rozwiniesz kolekcję o pama, to czynisz dobro, ale duo to ZŁOOOO... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Osy123 napisał(-a):

A jaki masz nadgarstek jesli mozna spytac? Bo tez myslalem o przymiarce, ale obawiam sie, ze moj 17.4 cm moze byc za maly na te modele, ktore mi sie najbardziej podobaja.
Acha. I gdzie mierzyles?

 

 

mam podobnie i tylko modele 42mm leżą ok.

Ten ze zdjęć powyżej jest super...wiem bo mam ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy dobrze rozumiem ze mozna konkretny model Pama zamowic do Kato do przymiarki i ewentualnego zakupu?

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka


Pamy w aparcie ma tylko Warszawa i tylko te co są na stronie Apartu. Jeśli jakiś się podoba można ściągnąć nieodpłatnie do wybranego miasta. Jeśli chcesz jakiś ze strony Panerai (którego nie ma w sieci Apart) to musisz dać zaliczkę z obowiązkiem zakupu.
Zamówiłem do Gdańska do przymiarki 1085 Blu Mare bo jedna sztuka jedzie do Polski i chciałem tez 560 ale już jej nie produkują. W jej miejsce jest następca 914. 6 miesięcy oczekiwania. Ostatecznie kupię chyba ten:

https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/luminor/pam01086-luminor-base-logo---44mm.html

22000 - najbardziej przypomina 560 te 3 dni vs 8 dni chodu przeboleję.
Nie ma sekundnika i daty i to tez fajne ale przede wszystkim jest dostępny i do ściągnięcia tylko zbytnio nie wiem jak z mechanizmem a mało ludzi ma wiedzę w tych aparatach i kurkach aby się wypowiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to nie ten dzial, ale pomyslalem ze zapytam najlepiej wielbicieli marki. Od jakiegos czasu już chodzi za mna pierwszy PAM, ale przy niewielkim obwodzie nagdarstka (17.4 cm) musze sie dosc mocno ograniczyc z wyborami. W swoich rozwazaniach bralem pod uwage 42 i ewentualnie 44mm, ale to juz bym musial przymierzyc i zobaczyc. Jakos druciane ucha w Radiomirze mnie denerwuja i druciaki odrzucam z automatu (choc dzieki nim lepiej lezy na malych nadgarstkach pomimo rozmiaru, ale jak dla mnie odpada). Po przemysleniu sprawy usystematyzowalem swoje oczekiwania i chcialem zapytac co sadzicie (chociaz zakup raczej z kategorii odleglych, ale dobrze miec jakis plan ). Stwierdzilem ze najbardziej podobaja mi sie tarcze symetryczne (najlepiej najprostsze) bez daty, i zrobione w formie klasycznej "kanapki" a nie malowane (choc i tu jest jeden wyjatek, ale o tym z chwile). W zestawieniu stana wiec PAMy ktore do mnie gadaja i chcialbym prosic o Wasze opinie.
Jako pierwszy mocny kandydat: PAM 620 - Radiomir 42mm z normalnymi uchami, klasyczna tarcza, mechanizm z mikrorotorem i 100m WR (gdyby byl taki Luminor z ochrona koronki to by bylo po zawodach )
https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/radiomir/pam00620-radiomir---42mm.html

Drugi, ktorego bym bral pod uwage to PAM 722 (tu co prawda data i mala sekunda, ale symetrycznie po obu stronach, tez automat+przezroczysty dekiel)
https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/luminor/pam00722-luminor-marina---42mm.html

Myslalem jeszcze nad 560, ale skoro go juz nie produkuja to sprawa sie rozwiazala.
Kolejny, ktory mnie kusi klasyczna stylistyka to PAM 914 (8 dniowy manual, tylko brakuje przezroczystego dekla)
https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/luminor/pam00914-luminor-base---44mm.html
i niespodzianka na koniec PAM 779 (california dial - jedyna "nie kanapka" ktora akceptuje , 8 days, 44mm, normalne ucha, niebieskie wskazowki, tylko znowu brakuje przezroczystego dekla).
https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/luminor/pam00779-luminor-california-8-days-dlc---44mm.html
Podobaja mi sie jeszcze tarcze ze szlifem slonecznym jak w duo, ale w ogole nie biore tego pod uwage (jak Szuwi napisal - duo to zlo i ten smieszny WR jest nie do zaakceptowania.
Najchetniej ze wszystkich w ogole to bym przytulil 368 od Muzziego, albo 605, ktorego ma Szymon bo uwazam ze oba sa cudne (dla atencji zdjecia ponizej ), ale tu juz rozmiar przy moim malym nadgarstku niestety nie do zaakceptowania.
Co byscie wybrali na moim miejscu i dlaczego?9564fed1502878e3c2b8e21fe3ad6d14.jpgb1ade95e95c67ebfa602a7f945e564f0.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Osy123 napisał(-a):

Wiem, ze to nie ten dzial, ale pomyslalem ze zapytam najlepiej wielbicieli marki. emoji4.png Od jakiegos czasu już chodzi za mna pierwszy PAM, ale przy niewielkim obwodzie nagdarstka (17.4 cm) musze sie dosc mocno ograniczyc z wyborami. W swoich rozwazaniach bralem pod uwage 42 i ewentualnie 44mm, ale to juz bym musial przymierzyc i zobaczyc. Jakos druciane ucha w Radiomirze mnie denerwuja i druciaki odrzucam z automatu (choc dzieki nim lepiej lezy na malych nadgarstkach pomimo rozmiaru, ale jak dla mnie odpada). Po przemysleniu sprawy usystematyzowalem swoje oczekiwania i chcialem zapytac co sadzicie (chociaz zakup raczej z kategorii odleglych, ale dobrze miec jakis plan emoji6.png). Stwierdzilem ze najbardziej podobaja mi sie tarcze symetryczne (najlepiej najprostsze) bez daty, i zrobione w formie klasycznej "kanapki" a nie malowane (choc i tu jest jeden wyjatek, ale o tym z chwile). W zestawieniu stana wiec PAMy ktore do mnie gadaja i chcialbym prosic o Wasze opinie.
Jako pierwszy mocny kandydat: PAM 620 - Radiomir 42mm z normalnymi uchami, klasyczna tarcza, mechanizm z mikrorotorem i 100m WR (gdyby byl taki Luminor z ochrona koronki to by bylo po zawodach emoji6.png)
https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/radiomir/pam00620-radiomir---42mm.html

Drugi, ktorego bym bral pod uwage to PAM 722 (tu co prawda data i mala sekunda, ale symetrycznie po obu stronach, tez automat+przezroczysty dekiel)
https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/luminor/pam00722-luminor-marina---42mm.html

Myslalem jeszcze nad 560, ale skoro go juz nie produkuja to sprawa sie rozwiazala.
Kolejny, ktory mnie kusi klasyczna stylistyka to PAM 914 (8 dniowy manual, tylko brakuje przezroczystego dekla)
https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/luminor/pam00914-luminor-base---44mm.html
i niespodzianka na koniec PAM 779 (california dial - jedyna "nie kanapka" ktora akceptuje emoji6.png, 8 days, 44mm, normalne ucha, niebieskie wskazowki, tylko znowu brakuje przezroczystego dekla).
https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/luminor/pam00779-luminor-california-8-days-dlc---44mm.html
Podobaja mi sie jeszcze tarcze ze szlifem slonecznym jak w duo, ale w ogole nie biore tego pod uwage (jak Szuwi napisal - duo to zlo i ten smieszny WR jest nie do zaakceptowania.
Najchetniej ze wszystkich w ogole to bym przytulil 368 od Muzziego, albo 605, ktorego ma Szymon bo uwazam ze oba sa cudne emoji7.png (dla atencji zdjecia ponizej emoji12.png), ale tu juz rozmiar przy moim malym nadgarstku niestety nie do zaakceptowania.
Co byscie wybrali na moim miejscu i dlaczego?9564fed1502878e3c2b8e21fe3ad6d14.jpgb1ade95e95c67ebfa602a7f945e564f0.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

Jeśli ma być nowy to rozważał bym 914

https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/luminor/pam00914-luminor-base---44mm.html

 

lub 1086

https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/luminor/pam01086-luminor-base-logo---44mm.html

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ta 914 chodzi mi po glowie. Klasyka, 8-dniowy manual, 300m WR, szkoda tylko ze przezroczystego dekla nie ma bo lubie takie rzeczy

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Osy123 napisał(-a):

Wiem, ze to nie ten dzial, ale pomyslalem ze zapytam najlepiej wielbicieli marki. emoji4.png Od jakiegos czasu już chodzi za mna pierwszy PAM, ale przy niewielkim obwodzie nagdarstka (17.4 cm) musze sie dosc mocno ograniczyc z wyborami. W swoich rozwazaniach bralem pod uwage 42 i ewentualnie 44mm, ale to juz bym musial przymierzyc i zobaczyc. Jakos druciane ucha w Radiomirze mnie denerwuja i druciaki odrzucam z automatu (choc dzieki nim lepiej lezy na malych nadgarstkach pomimo rozmiaru, ale jak dla mnie odpada). Po przemysleniu sprawy usystematyzowalem swoje oczekiwania i chcialem zapytac co sadzicie (chociaz zakup raczej z kategorii odleglych, ale dobrze miec jakis plan emoji6.png). Stwierdzilem ze najbardziej podobaja mi sie tarcze symetryczne (najlepiej najprostsze) bez daty, i zrobione w formie klasycznej "kanapki" a nie malowane (choc i tu jest jeden wyjatek, ale o tym z chwile). W zestawieniu stana wiec PAMy ktore do mnie gadaja i chcialbym prosic o Wasze opinie.
Jako pierwszy mocny kandydat: PAM 620 - Radiomir 42mm z normalnymi uchami, klasyczna tarcza, mechanizm z mikrorotorem i 100m WR (gdyby byl taki Luminor z ochrona koronki to by bylo po zawodach emoji6.png)
https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/radiomir/pam00620-radiomir---42mm.html

Drugi, ktorego bym bral pod uwage to PAM 722 (tu co prawda data i mala sekunda, ale symetrycznie po obu stronach, tez automat+przezroczysty dekiel)
https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/luminor/pam00722-luminor-marina---42mm.html

Myslalem jeszcze nad 560, ale skoro go juz nie produkuja to sprawa sie rozwiazala.
Kolejny, ktory mnie kusi klasyczna stylistyka to PAM 914 (8 dniowy manual, tylko brakuje przezroczystego dekla)
https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/luminor/pam00914-luminor-base---44mm.html
i niespodzianka na koniec PAM 779 (california dial - jedyna "nie kanapka" ktora akceptuje emoji6.png, 8 days, 44mm, normalne ucha, niebieskie wskazowki, tylko znowu brakuje przezroczystego dekla).
https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/luminor/pam00779-luminor-california-8-days-dlc---44mm.html
Podobaja mi sie jeszcze tarcze ze szlifem slonecznym jak w duo, ale w ogole nie biore tego pod uwage (jak Szuwi napisal - duo to zlo i ten smieszny WR jest nie do zaakceptowania.
Najchetniej ze wszystkich w ogole to bym przytulil 368 od Muzziego, albo 605, ktorego ma Szymon bo uwazam ze oba sa cudne emoji7.png (dla atencji zdjecia ponizej emoji12.png), ale tu juz rozmiar przy moim malym nadgarstku niestety nie do zaakceptowania.
Co byscie wybrali na moim miejscu i dlaczego?9564fed1502878e3c2b8e21fe3ad6d14.jpgb1ade95e95c67ebfa602a7f945e564f0.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

Nie ułatwię Ci wyboru, bo to dość subiektywna kwestia, ale mogę podpowiedzieć coś z moich doświadczeń w wyborze i podejmowaniu decyzji. Nastawiłem się na kopertę luminor 1950 w rozmiarze 42mm, bo raz przymierzywszy większą, miałem poczucie, że to jednak za dużo jak na mój nadgarstek. Po pół roku noszenia pama 722, głownie na paskach, a nie bransolecie, myślę, że te 2 mm niewiele zmieniają i pewnie bym się już dobrze czuł z 44mm. Może też dlatego, że przez pandemię (czyli prace zdalną , siedzenie na d... i brak ruchu) nadgarstek mi urósł do 19mm. Serio, o cały 1 cm, no, może 0,75mm.

Jak będziesz w okolicach Górnego Śląska, najlepiej Katowic albo Tychów, to się odezwij, chętnie pożyczę 722 do przymiarki i obejrzenia na żywo. A przeszklony dekiel fajny jest, nawet jeśli niezgodny z jedyną słuszną tradycją OP😉

IMG-20201223-123042.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ułatwię Ci wyboru, bo to dość subiektywna kwestia, ale mogę podpowiedzieć coś z moich doświadczeń w wyborze i podejmowaniu decyzji. Nastawiłem się na kopertę luminor 1950 w rozmiarze 42mm, bo raz przymierzywszy większą, miałem poczucie, że to jednak za dużo jak na mój nadgarstek. Po pół roku noszenia pama 722, głownie na paskach, a nie bransolecie, myślę, że te 2 mm niewiele zmieniają i pewnie bym się już dobrze czuł z 44mm. Może też dlatego, że przez pandemię (czyli prace zdalną , siedzenie na d... i brak ruchu) nadgarstek mi urósł do 19mm. Serio, o cały 1 cm, no, może 0,75mm.
Jak będziesz w okolicach Górnego Śląska, najlepiej Katowic albo Tychów, to się odezwij, chętnie pożyczę 722 do przymiarki i obejrzenia na żywo. A przeszklony dekiel fajny jest, nawet jeśli niezgodny z jedyną słuszną tradycją OP
IMG-20201223-123042.jpg&key=e9b6ad8a8edbba5d34ce9afbdc0e9eb360e895150bf0a9844566c5e1b65b9023
Idealnie trafiles bo to totalnie moje rejony. Na pewno mozliwosia przymiarki nie pogardze. Jak sie ogarne z praca, to napisze i jakos sie umowimy. Dzieki wielkie.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Osy123 - według mnie 914 którym jesteś zainteresowany ma przezroczysty dekiel. Faktycznie na stronie Panerai na zdjęciach jest pełny ale tak samo jest z 915 a faktycznie jest przezroczysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego Osy123 - według mnie 914 którym jesteś zainteresowany ma przezroczysty dekiel. Faktycznie na stronie Panerai na zdjęciach jest pełny ale tak samo jest z 915 a faktycznie jest przezroczysty.
Faktycznie! Sprawdzilem na jakchs filmikach i w sumie mozma spotkac jeden i drugi rodzaj. Na chromo sa tez z pelnym. Dzieki za cynk. Zwroce na to uwage.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Osy123 napisał(-a):

Czy dobrze rozumiem ze mozna konkretny model Pama zamowic do Kato do przymiarki i ewentualnego zakupu?

 

Odnośnie dostępności w Kato to koledzy już opisali jak podchodzi do tego Apart. Do Kruk w SCC można przedzwonić i zapytać o konkretny model, wiem, że historycznie sprowadzali, ale to na pewno nie jest u nich reguła. 

914/ 915 też rozważam, ale mając trochę większy nadgarstek poważnie myślę nad 372 - tylko tutaj cena robi się już większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuwi taki jest plan :D PAM w kolekcji będzie, postanowione...

pozostało tylko zdecydować się na konkretny model, w grze są 2

1) Radiomir - PAM01144 / PAM00933 / PAM00620 / PAM00574

2) Luminor - PAM02392

 

Ale już widzę, że będę decydował między: Radiomir PAM01144 a Luminor PAM02392

Skłaniam się ku Radiomirowi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idealnie trafiles bo to totalnie moje rejony. Na pewno mozliwosia przymiarki nie pogardze. Jak sie ogarne z praca, to napisze i jakos sie umowimy. Dzieki wielkie.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka


Idealnie trafiles bo to totalnie moje rejony. Na pewno mozliwosia przymiarki nie pogardze. Jak sie ogarne z praca, to napisze i jakos sie umowimy. Dzieki wielkie.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka



Panowie dajcie znać - mogę udostępnić do przymiarki 512 który chyba ma kopertę taka sama jak 620.
A 722/392 sam bardzo chętnie bym przymierzył bo mnie meczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, robertn napisał(-a):

 

 


Panowie dajcie znać - mogę udostępnić do przymiarki 512 który chyba ma kopertę taka sama jak 620.
A 722/392 sam bardzo chętnie bym przymierzył bo mnie meczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Jasna sprawa, ogarniemy jakiś zlocik w Katowicach, jak już będzie można w knajpie usiąść chociaż przy kawie. Koniec maja, początek czerwca, coś koło tego może. Chętnie bym jakiegoś radka przymierzył, ale nawet tak pogadać już pora, bo z innymi wariatami horologicznymi w dużym stężeniu ostatni raz się widziałem na żywo w sierpniu zeszłego roku...

 

Edytowane przez ledr
dubel

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jak najbardziej sie pisze.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Osy123 napisał(-a):

Wiem, ze to nie ten dzial, ale pomyslalem ze zapytam najlepiej wielbicieli marki. emoji4.png

 

Dorzucę coś od siebie bo miałem identyczny dylemat i większość przywołanych modeli sam rozważałem.

 

44mm od razu bym odpuścił...sprawdź u siebie ale to jest bydle straszne i przy naszych nadgarstkach to wygląda zwyczajnie żałośnie i komicznie oraz jest po prostu niewygodne. napalenie do 111/112/560 minęło mi zaraz po przymiarkach, choć to super modele ale nie na mój mały nadgarstek :( 

 

2392 był moim finalnym wyborem ze względu na zielona lumę

1392/722 jeśli wolisz beżową

 

Koperta 1950 a do tego w 42mm jest po prostu genialna i leży jak przyklejona. Pamiętaj, że to cały czas duży zegarek.

 

620/512 to super niska (jak na PAMa) koperta i genialnie leży. 

620 bym odpuścił bo ma popieprzone proporcje: sekunda koło 9 i napis automatic na dole (nie wiem po co)

512 jest kocurem strasznym

 

Niestety oba już nieprodukowane i nawet na wtórnym ciężko a jak już dostaniesz to ocierasz się o cenę nowego 2392.

 

Współczuję i zazdroszczę "problemu".

W Warszawie możesz zobaczyć mojego 2392 to sobie z beżowym porównasz.

 

Powodzenia!


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Old school 😜☀️

IMG_20210509_190653.jpg

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasna sprawa, ogarniemy jakiś zlocik w Katowicach, jak już będzie można w knajpie usiąść chociaż przy kawie. Koniec maja, początek czerwca, coś koło tego może. Chętnie bym jakiegoś radka przymierzył, ale nawet tak pogadać już pora, bo z innymi wariatami horologicznymi w dużym stężeniu ostatni raz się widziałem na żywo w sierpniu zeszłego roku...
 
Ja też chętnie dołączę.

Wysłane z mojego Pixel 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mrstatler napisał(-a):

Ja też chętnie dołączę.

Wysłane z mojego Pixel 5 przy użyciu Tapatalka
 

Super, Jacku, już zrobiłem wstępną listę kolegów, którzy tu się zadeklarowali, żeby potem rozesłać PM-y. Jak znam życie, to jeszcze się grupka bezpamowców znajdzie chętnych na obejrzenie tego, co przywieziemy😄 Oby pogoda i sytuacja epidemiologiczna była z nami, bo moc już jest😉


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super, Jacku, już zrobiłem wstępną listę kolegów, którzy tu się zadeklarowali, żeby potem rozesłać PM-y. Jak znam życie, to jeszcze się grupka bezpamowców znajdzie chętnych na obejrzenie tego, co przywieziemy Oby pogoda i sytuacja epidemiologiczna była z nami, bo moc już jest
Ja na razie rowiez naleze do "bezpamowcow", ale mam nadzieje w najblizszej przyszlosci sie to zmieni.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę również o dopisanie, przywlokę swoją skromną skrzyneczkę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.