Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, sanik napisał(-a):

A mierzyłeś ten rozmiar?

Ja wolałbym 422.

Tak mierzylem dzieki uprzejmosci Macka. Jest na granicy ale wciaz akceptowalny. Tez bym wolal 422 albo 372 ale akurat posucha jesli chodzi o wymiany w moim budzecie a trafil sie wlasnie 423. Ale sam nie jestem przekonany bo jak znam siebie to i tak bede myslal o 372 albo 422.

 

 

Godzinę temu, artme napisał(-a):

Zalezy jaki jest cel zamiany. Jesli wielkosc Ci nie przeszkadza a nawet sie taka podoba, to powiem uczciwie, ze zlote wskazowki z duza koperta, to DNA Panerai i klasyka klasyki, wiec moja rada - musisz poprzymierzac, albo... miec jeden i drugi 😉

 

ps

do tej pory za "nocny budzik/zegarek" robil mi sub albo pepsi (porzadna luma), ale odkad mam 372, to komfort spogladania na godzine jest nie do opisania przy tej wielkosci koperty i indeksow 😎

No wlasnie ciagnie mnie ten rozmiar. Jeden i drugi odpada z czysto prozaicznego powodu- budzetowych limitacji😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, TylerVega napisał(-a):

Tak mierzylem dzieki uprzejmosci Macka. Jest na granicy ale wciaz akceptowalny. Tez bym wolal 422 albo 372 ale akurat posucha jesli chodzi o wymiany w moim budzecie a trafil sie wlasnie 423. Ale sam nie jestem przekonany bo jak znam siebie to i tak bede myslal o 372 albo 422.

Tak jak napisałeś. Będziesz miał z tyłu głowy,  że to nie 372... 

A wielkościowo nie było źle, do postury było w sam raz 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, just_nobody07 napisał(-a):

Tak jak napisałeś. Będziesz miał z tyłu głowy,  że to nie 372...

Dokladnie - juz tak mialem 😎

A ponizej canvasowo-vintydżowo... 😉

 

canvas2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Passionat napisał(-a):

Czy sobotnie spotkanie Paneristi w Katowicach jest dopięte i aktualne?

Tak. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Passionat napisał(-a):

Czy sobotnie spotkanie Paneristi w Katowicach jest dopięte i aktualne?

A chcesz dołączyć? Daj znać na pw.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho? Wszyscy na spotkaniu w Katowicach, czy co?😉 Wasze zdrowie🍻 w oczekiwaniu na mecz, zaczynam grać w zielone🌱🌿☘️🍀

D97A90FE-3856-4A56-AEB4-C88266BE23FB.jpeg

F6CF18F7-AA3D-47FD-B3E5-6F28E2B35D7C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos zaintersowany wymianą- jestem 😉 - albo za pln

 

7C450B01-ED30-4611-AF10-00C5A5112723.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś już go wrzucał, PAM01068. 51760ec24b9eb38d3a77557ca7a1d275.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, to jest zegarek na bransolecie. Tu się raczej takich nie lubi. Co prawda bransę można zdjąć, bo to czynność prozaiczna w pamach, założyć pasek i śmigać, tylko po co za nią płacić. Zwłaszcza, że spasowanie pamowych bransolet z kopertą jest średnie, na pewno gorsze niż w wielu innych zegarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, I_love_britney napisał(-a):

Planuje sie jakies spotkanie paneristi w poznaniu?

Możemy zaplanować. Jest nas kilku 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Nie wiem, czy ktoś już go wrzucał, PAM01068. 51760ec24b9eb38d3a77557ca7a1d275.jpg

Mnie się wszystkie suby z niebieskimi akcentami podobają, a szczególnie z tarczą w tym kolorze, ale od wczoraj mam zakaz nawet oglądania zdjęć - koledzy "pameryści" zabronili, bo to nie są podobno prawdziwe pamy...😉

Co do bransolety i spasowania - nie potwierdzam krytycznych uwag, moja jest dobrze spasowana, w dodatku w świetnym stanie, bo była założona tylko raz, do wysłania mi przez sprzedawcę. Od dnia, kiedy przyszedł do mnie zegarek, leży sobie grzecznie w pudełku. Ale złego słowa na nią nie powiem, a dopłaciłem, bo ten sam model na pasku był już nieosiągalny (koniec produkcji i mała podaż na rynku wtórnym).


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, ledr napisał(-a):

Mnie się wszystkie suby z niebieskimi akcentami podobają, a szczególnie z tarczą w tym kolorze, ale od wczoraj mam zakaz nawet oglądania zdjęć - koledzy "pameryści" zabronili, bo to nie są podobno prawdziwe pamy...😉

Co do bransolety i spasowania - nie potwierdzam krytycznych uwag, moja jest dobrze spasowana, w dodatku w świetnym stanie, bo była założona tylko raz, do wysłania mi przez sprzedawcę. Od dnia, kiedy przyszedł do mnie zegarek, leży sobie grzecznie w pudełku. Ale złego słowa na nią nie powiem, a dopłaciłem, bo ten sam model na pasku był już nieosiągalny (koniec produkcji i mała podaż na rynku wtórnym).

Jak kupiłem pierwszego pama, który fabrycznie był na bransolecie. Pomijając wykończenie zegarka, które było średnie, spasowanie bransolety z kopertą było takież. Nie ma nawet co tego porównywać ze spasowaniem endlinków z kopertą w Rolex-ie. Zresztą, nawet na tym renderze powyżej widać że nie jest idealnie. Nie chcę rozpętywać gównoburzy, więc odpuszczam.

A sama w sobie bransoleta jest jak najbardziej OK, nawiązuje do charakterystycznych cech kopert 1950/bettarini. Nie ma mikroregulacji, podobnie jak wiele, wiele innych bransolet. A jak widać w tym wątku - rządzą paski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Scaut napisał(-a):

Możemy zaplanować. Jest nas kilku 😉

Brzmi jak plan=) podnoszę rekę do góry z tylniej ławeczki😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon się naumiał robić ładne fotki! :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szymon się naumiał robić ładne fotki! :lol:

Zawsze umiałem ale udawałem … bałem się hejtu
Piękny zegar i zdjęcie!

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, nomysz4 napisał(-a):

...

To poprosimy jeszcze z dupki strony jak juz robisz, bo tez ladnie sie prezentuje 🤓

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziekuje - to i ja sie dorzuce bardziej ekologicznie 😉

 

dekiel.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego ten "otwarty" dekiel! Szkoda że w moim "szpeci" go trochę i zasłania część mechanizmu wahnik...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.