Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

To powinna być gratis usługa, bo raczej kiepsko rzutuje na markę a tym bardziej jeśli te parowanie nie było skutkiem nurkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba po 6 latach miało prawo puścić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba po 6 latach miało prawo puścić 

Mówisz o tym parowaniu?
Bo IMO nie miało prawa

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zegarki, które mają bardzo niskie wr i od noszenia czy choćby mycia rąk nie parują ;) Trochę nie przystoi firmie o takim DNA taka wtopa i nie ma znaczenia czy zegarek ma 3, 6 czy 10 lat. Moim zdaniem powinno to być przez serwis załatwiane gratis. Wiem, wiem, marzenia ściętej głowy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też tak nigdy nie miałem w żadnej marce, ale tutaj chyba inne standardy 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marr napisał(-a):

No też tak nigdy nie miałem w żadnej marce, ale tutaj chyba inne standardy 🙃

Zdarzyc sie moze wszystko i to bez wzgledu na to ile wydalismy na dana rzecz. To jest tylko rzecz, ktora ma prawo sie popsuc. Mnie w AP RO na pytanie czy moge plywac w tym zegarku (50m) odpowiedzieli od razu, ze tak, ale musze co roku robic test wodoszczelnosci, gdyz tylko to da mi pelna gwarancje tego, ze np. uszczelki nie puszcza. Oczywiscie od towarow luksusowych wymagamy wiecej i Twoj przypadek jest niefajny (wspolczuje), jednak ja bym zrobil tak jak pisali Koledzy wyzej - domagal sie tego, aby naprawiono mi ta wade w ramach dbania o "dobre imie" marki a nie za dodatkowa oplata. Mam nadzieje, ze Ci sie uda - powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, artme napisał(-a):

jednak ja bym zrobil tak jak pisali Koledzy wyzej - domagal sie tego, aby naprawiono mi ta wade w ramach dbania o "dobre imie" marki a nie za dodatkowa oplata. Mam nadzieje, ze Ci sie uda - powodzenia.

 

Jeśli chodzi o serwis, to Panerai akurat nie za bardzo może "dbać o dobre imię" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.06.2021 o 11:43, TylerVega napisał(-a):

Koledzy jakby ktoś rozważał pozbycie sie 112, 176, 560, 562 to zamienię sie na gotówkę. 

Jak może 372 i 422 to na 111 i gotowke😀

dajcie znac na Priv prosze jakby co. 

Dzieki

Nikt nic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lewandek napisał(-a):

 

Jeśli chodzi o serwis, to Panerai akurat nie za bardzo może "dbać o dobre imię" :)

A dlaczego nie? bo serwis musi zarabiać? to nie jest odosobniony przypadek, przecież to źle rzutuje na jakość/renomę firmy. Pójdzie fama o puchnących od wilgoci tarczach i sprzedaż gwałtownie spadnie. 

 

Ja bym próbował z serwisem się dogadać, przynajmniej wytargować jakiś rabat. Zapytaj w Kruku lub Apart-cie może coś doradzą.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pioters napisał(-a):

A dlaczego nie? bo serwis musi zarabiać? to nie jest odosobniony przypadek, przecież to źle rzutuje na jakość/renomę firmy. Pójdzie fama o puchnących od wilgoci tarczach i sprzedaż gwałtownie spadnie. 

 

Ja bym próbował z serwisem się dogadać, przynajmniej wytargować jakiś rabat. Zapytaj w Kruku lub Apart-cie może coś doradzą.

 

Serwis w RG w Monachium ma bardzo słabe opinie, więc trudno im będzie zadbać o coś, czego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że producentowi nie zależy. Pewnie jak im sprzedaż spadnie to będą się zastanawiać gdzie jest problem ale wtedy reputację będzie im ciężko odbudować. 

 

Ale cóż, miejmy nadzieje, że to są sporadyczne przypadki i takie kwiatki nie będą często wychodzić ;) 

Edytowane przez Pioters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, artme napisał(-a):

Zdarzyc sie moze wszystko i to bez wzgledu na to ile wydalismy na dana rzecz. To jest tylko rzecz, ktora ma prawo sie popsuc. Mnie w AP RO na pytanie czy moge plywac w tym zegarku (50m) odpowiedzieli od razu, ze tak, ale musze co roku robic test wodoszczelnosci, gdyz tylko to da mi pelna gwarancje tego, ze np. uszczelki nie puszcza. Oczywiscie od towarow luksusowych wymagamy wiecej i Twoj przypadek jest niefajny (wspolczuje), jednak ja bym zrobil tak jak pisali Koledzy wyzej - domagal sie tego, aby naprawiono mi ta wade w ramach dbania o "dobre imie" marki a nie za dodatkowa oplata. Mam nadzieje, ze Ci sie uda - powodzenia.

Zgadza się. To tylko kolejny zegarek. Nie bardzo jest co współczuć. Pójdzie na serwis i będzie lepszy niż nowy

Edytowane przez marr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W taki upał trzeba uważać, w co się wdepnie na trawniku...😉

 

IMG-20210706-100457-edit-185377246274316


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafalmosty napisał(-a):

Fajnego dnia Koledzy!

No nie moge z tym paskiem - wez zaloz cos mniej walacego po oczach, bo biedny pam ginie w takiej "letniej odziezy" 😂😜 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, artme napisał(-a):

No nie moge z tym paskiem - wez zaloz cos mniej walacego po oczach, bo biedny pam ginie w takiej "letniej odziezy" 😂😜 

Eee tam, czepiasz się😉 muszę ten pasior trochę znosić, bo lato minie i będzie leżał w pudełku😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, just_nobody07 napisał(-a):

Może dziś wpadnę do Filipa to zapytam, czy da coś takiego oczojebnego przymierzyć 😆

Ma fajną pomarańczową skórkę😉🍊🍊🍊 sam się wahałem, czy na lato nie sprawić sobie takiej😉 jak bym wtedy wiedział, że @artme tak polubi letnie jaskrawe  paski, to zamówionym taki zestaw na zmianę😂 a co😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.