Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Tanatos70 napisał(-a):

Szczęśliwie nie przemókł 😉

 

...................mój również / zdjęcia z piątkowego spływu.  

 

IMG_1142.JPG

IMG_1152.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka - cztery pamy pod rzad na sprzedaż na bazarku. w "Teoriach spiskowych" pewnie zaraz coś napiszą... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, szuwi napisał(-a):

Ciekawostka - cztery pamy pod rzad na sprzedaż na bazarku. w "Teoriach spiskowych" pewnie zaraz coś napiszą... 😉

Od dłuższego czasu są, teraz nastąpiło zgrupowanie 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, sanik napisał(-a):

Od dłuższego czasu są, teraz nastąpiło zgrupowanie 😜

Wiem ze są, ale teraz się ułożyły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, machlo napisał(-a):

Uprzedziłeś mnie! Też chciałem to wrzucić :P

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jak masakra. Tudor tez mowi 'in house' a mechanizmy produkuje Kenissi.

Jesli grupa ma kilkanascie marek to sie nie dziwie, ze dzieli sie mechanizmami.

(automotive od dawna to robi, jesli dobrze pamietam to najnowsze male diesle Mercedesa to Renault)

 

Akcja z ETA + DD to juz troche grubszymi nicmi szyte i potwierdza tylko, ze cena zegarka to w duzej mierze oplata za znaczek i wyobrazenie.

 

https://www.watchuseek.com/threads/from-the-ny-times-cracking-the-watch-industry’s-code-of-silence.5298817/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż…. Jakoś mnie to w ogóle nie dziwi… kolejny dowód na to ze obecny prezes OP się pogrąża… oraz odpowiedź dla szukających pama dlaczego lepiej się zastanowić nad starszymi referencjami niż obecnymi… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat nie dziwi w jaki sposób są produkowane zegarki - wielu wyspecjalizowanych poddostawców, którzy produkują części dla wielu marek, czasem niekoniecznie ulokowane w Szwajcarii, a całkiem daleko daleko. ;)

To co jest nie ok, że marketing wprost kłamie, a za nim kłamie sprzedajna prasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling przy B20 tez mowi, ze in-house - zapomina wspomniec tylko, ze to z innego 'house' niz 'house of Breitling' :)

 

Pelna zgoda z kolega @machlo - wystarczyloby powiedziec, ze in-house nadwornego producenta mechanizmow Richemont (jak ETA dla Swatcha) albo, ze to ETA.

Sek w tym, ze przy tej cenie z metki jakos glupio chyba miec ETA 2892 + DD, Omega Speedmaster 38 / Reduced na tym mechanizmie (albo 2894, nie pamietam) to jakby inna polka cenowa.

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, machlo napisał(-a):

Mnie akurat nie dziwi w jaki sposób są produkowane zegarki - wielu wyspecjalizowanych poddostawców, którzy produkują części dla wielu marek, czasem niekoniecznie ulokowane w Szwajcarii, a całkiem daleko daleko. ;)

To co jest nie ok, że marketing wprost kłamie, a za nim kłamie sprzedajna prasa.

 

To jest sedno problemu.

Stosowanie mechanizmów z grupy nikogo nie dziwi. Zaskakują natomiast drobne kłamstewka i uciekanie w półprawdy przez Panerai. Słabe wizerunkowo dla marki "premium".

 

It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, machlo napisał(-a):

 

To co jest nie ok, że marketing wprost kłamie, a za nim kłamie sprzedajna prasa.

To miałem na myśli pisząc "masakra".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiadomo, skąd tyle tych Pamów na bazarku. Dostali wcześniej cynka i wymiękli. Ciekawe, czy za nimi pójdą kolejni. :lol: Oj, będą grube przeceny...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.